+1 oy
229 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (56 puan) tarafından
Hastane çantası nı hazırlamak istiyorum fakat bebeğimin kıyafetlerine hangi deterjan kullanmam gerekiyor bilemedim. Hangisi daha sağlıklı olur öneriniz varmı yardım 

11 Cevaplar

+1 oy
(218 puan) tarafından
Duru granül matik kullanıyorum canım
-Reklam-
0 oy
(8,974 puan) tarafından
Dalin almıştım sıvı olandan sonra granül kullandım 
0 oy
tarafından

Ben şoktan almıştım canım sıvı deterjan şimdi de Dalin var ama şokun deterjanı daha güzel yıkıyordu sanki Dalin lekeleri bıraktı hep :blink:

(346 puan) tarafından
Dalinin içeriği temiz değil zaten
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Unı baby ile yıkamıştım yenidoğan çantasını hazırlarken hala daha aynı kullanıyom hiç değiştirmedim
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Duru granül matik canım kokusu kullanımı öyle güzel ki bir kere dene müptelası olacaksın ♥️
(3,148 puan) tarafından
Çok çamaşırla ve lekeliyse bir ölçek atın kızlar iyi oluyor hatta birazını makinenin içine çamaşırların üzerine atın
(932 puan) tarafından
Ben 1 olcek koyuyordm cok demekki :( saol cnm bnm
(3,148 puan) tarafından
Kalıntı kalır diye kuzum ben bir ölçek atarsam birde durulama yapıyorum
(932 puan) tarafından
Hic buzamana kadar kalinti yasamadim cnm icin rahat olsun ki ben siyahi cok sewerim oglumun bazi kiyaftleri siyah kalmadi ama durulamayi bnde yapayim ektra ginede ❤
(3,148 puan) tarafından
Kalmaz belki canım ama işte anne yüreği 13 aydır yıka durula ütüle hiç durma tekrarla ♥️
0 oy
(346 puan) tarafından
8 yaşındaki oğluma roxy kullandım yıllarca

Şimdi 6.5 aylık oğlumada kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Ben uni baby kullanıyorm mavi olanı 
0 oy
(67 puan) tarafından
İçeriği en temiz green clean yumuşatıcısi da güzel o da içeriği tek temiz yumuşatıcı muhensioglunun sayfasını takip edin Instagram'da açıklıyor
0 oy
tarafından
Ben baby me granül sabun kullanıyorum tavsiye ederim. 
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Dalan roxy cok tatli kokusu var yumusacik yapiyor camasirlari hem oneririm canim
0 oy
(940 puan) tarafından
Dalan toz deterjan yumusatici kullanmiyorum cift durulama yapiyorum:) ilk kiyafetler temiz oldugu icin 40 derece yikayip utuleyebilirsin sonra kullandikca derecesini yukseltirsin

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 152 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 345 göst.
10 Temmuz 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Edabrhn (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Hg99 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Busra458 (36 puan) tarafından soruldu

378,138 soru

11,317,794 cevap

34,764 kullanıcı

...