0 oy
180 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Ya etek denk geliyor mu diye denedim biraz beli sıkı idi bir ağrı girdi durmuyor ya bu kadar küçük bir şeye ağrır mi

10 Cevaplar

0 oy
(671 puan) tarafından
Etek oantolon degilde ic camasirini dar giydim ilk defa sanki baski oldugu icin sisti ve sızı girdi gibi oldu
tarafından
Çamaşır zaten yapıyor da etek de mi yapar ya bide nasıl geçecek ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet ağrır canım 
0 oy
(534 puan) tarafından
Agriyabilir canim ben de yüksek bel dar kot giymistim inatla icine gircem diye ilk basta bisey yoktu aksama kadar dolandim cikarinca dehset agrim oldu sanki adet sancisi gibi bi tuhaftı
tarafından
Aynen dediğin gibi ya mahvetti beni
(534 puan) tarafından
Ben parol icmistim gecti ama ilactan mi bilmem biraz bekle gecmezse ic sen de bisey olmaz
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra hep korse taktım korse tayt giydim onlar sıkıyodi ama hiç acı olmadı sadece iç çamaşırınin lastiği gelirse aciyodu o yüzden yüksek bel olanları giydim
0 oy
(2,451 puan) tarafından

İç çamaşırı acıtıyor yav babaanne donuna kaldık resmen yüksel belli :)

tarafından
Evet gocatti bu durum bizi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Doğumun ilk zamanları ic çamaşırları bile ağırtırdı ama şuan ağırmiyo 2 buçuk ay oldu 20 gunlukken falan kot giymeye başlamıştım 
tarafından
6 ay oldu ya ben çok narınım yada yapan doktor iyi yapmadı ameliyatı hemen ota boka ağrıyor karnim
(9,626 puan) tarafından
Kiyamam ya belki bünyenden kaynaklanıyodur ben iki dogumumda da yaşamadım aynı doktor dogumuma girdi ikisinde de bide ben olduğu günden zayıf biriyim belkide göbek falan olmadığı için agirmıyodur çünkü vücudumda ki ödemi atana kadar benimde canım baya yaniyodu hatta üşüdüğümde falan biraz sızlar ama kiyafetlerimden yana sorun yaşamadım o sizlama annemde bile oluyo 15 sene geçti üşüdüğü zaman onun dikisleri de sızlar
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İç çamaşırı almıştım o ağrı yaptı giyemedim hep yüksel bel çamaşır aliriyorum o yüzden 
tarafından
Bende öğle ya bu etekte önceden kalma aslında tam idi ne oldu anlamadım
0 oy
tarafından

Ben hep daracık kot pantalonlar giyerim hiç de ağrım sızım olmaz

0 oy
tarafından
1  hafta felan giymedim ama sonra giyim bişey olmadı ağrı vss
0 oy
(2,244 puan) tarafından
8 ay oldu sezeryan olalı 10 güne hiç ağrım kalmamıştı gayet iyiyim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 67 göst.
31 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (1,970 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 141 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aysemin72 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 185 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,228 puan) tarafından soruldu

377,357 soru

11,292,742 cevap

34,711 kullanıcı