0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (2,724 puan) tarafından
İzmir Tepecik kadın doğum hastanesi veya Buca Seyfi Demirsoy kadın doğum hastanesinde doğum yapan oldu mu ? Doktorlar çalışanların davranışı nasıl oldu sitemleri ne sekilde odalar ayrı mı telefon alınıyor mu içeri koridor vs var mı lütfen bilenler yazabilir mi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tepecik te 7 yıl önce doğum yaptım berbattı çalışanlar bagirmaya yer arıyordu cok kötüydü ama 2 hafta önce eltim doğum yaptı eskisi gibi değil dedi Çiğli daha iyi ama
tarafından
Bayraklıdayım ben Tepecik te doğum yapıcam nasipse Allah yardım etsin hepimize
(2,724 puan) tarafından
Amin inşallah doğum ne zaman peki belki benden öncedir de haber alırım senden nasıldı diye
tarafından
Martin 2. Haftasi görünüyo
(2,724 puan) tarafından
Benimde Mart sonu veya nisan sonu hadi hayırlısı
tarafından
İyi haberlesiriz inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende burda durayım tepeciğe gitmek istemiyorum bucada doğum yaptım iki sene önce iyiydiler şimdi nasıl bilgim yok
(2,724 puan) tarafından
Benim ablam da 2019 da doğum yapmış orda çok iyi davrandıklarını söylüyor, ki ablam zaten çok tepkisiz biridir. Ama ben şuan oraya kontrollere gidiyorum çok kötü özellikle doktorlar çok tersliyorlar
tarafından
Aynen ordaki dr lar çok havalı şikayet bile edilmiyor başhekim hemen savunmaya geçiyor
(2,724 puan) tarafından
Kimi kime şikayet edicez zaten
0 oy
tarafından
Kadın doğum da yapmadım ama kuzenım doğum yaptı gıttım yanına yanı böyle rezıl, böyle kotu bır yer hayatımda gormedım 2 hemşireyle kavga edıp çıktım ınsana ** muamelesı yapıuolar sıkayet ettım hepsını cımere 
(2,724 puan) tarafından
Hangisine gitmişti kuzenin
0 oy
(55 puan) tarafından
Gebeliğimin başından beri bucaya gidiyorum memnunum çok iyi diyemem ama kötü değil.. doktorum iyi ama ondan da memnunum Fadime türe.. doğum yapmadım ama bu gebeligimden önce kürtaj oldum orada.. bu gebeliğim de de tepecikte ikili tarama yaptırdım Allah düşürmesin oraya öyle diyim doktorun odasında bayilcaktim sinirden çalışanlar terslicek yer ariyo insan yerine koymuyorlar kimseyi rezalet pislik ne ararsan var.. buca kadın doğuma şükrettim.. nasip olursa burda doğum yapcam..
(2,724 puan) tarafından
Bende en başından beri buca'ya gidiyorum ama sürekli tersledi ler beni Muhammet Cevat diye bir doktor vardı beni tersledi Şinasi kılıç diye bir doktor vardı beni haksız yere hiçbir suçum yokken çocuk gibi azarladı Derya burkankulu doktoru ve diğerleri de baştan savma yaptı şu an sadece Hüsnü töre yavuzşen diye bir doktor var ona gidiyorum terslemiyor ve gayet memnunum ondan ama söz konusu doğum olduğu için nerede yapacağımı bilmiyorum çünkü sonuçta doğumuma istediğim doktoru alamıyorum
0 oy
(90 puan) tarafından
Yerinde olsam tepecıge gtmem bir sorunun yoksa tabı cıglıde yaptım 5 ay once ozel gbı cok ıyıydı temzdı herkese korona testı yapıyorlar 5 sene once oglumu tepeckte yapmıstm dusunmek bile istemiyorum normal mi sezeryan mı 
(2,724 puan) tarafından
Yani tam olarak nasıl
(90 puan) tarafından
Nasıl yanı tam olarak anlamdım
(2,724 puan) tarafından
Yani direk doğum için oraya gitsem doğuma alırlar mı?
(90 puan) tarafından
Hayr oyle almıyorlar en az bir iki  kere kontrole gtmeniz lazım
(2,724 puan) tarafından
Ya teşekkür ederim bunu bilmiyordum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Emekleyenbebek (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 94 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy