0 oy
335 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Halımi Evkur geri aldı hatalı diye şimdi bı hali aldım gelmedi daha mecbur aynı marka kafa kafaya fiyatı diye ama bı başka beyendim aslında benim halim 1100 lira idi şimdi 1800 olmuş benim beğendiğim fark 1200 verirsem oluyo eve geldim eşim niye almadin yine aynı sorunlari yaşarsan aynı marka desen farkli yaaa sizce gıdım alsammi durumlar bence kötü maddiyat ama al diyo bana hiç yansitmiyo kararsız kaldım sizce bide ikinci halı 4500 liraymis merinos mazada evkurda kampanya var kafam karıştı sizce

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
4500te cok pahali bi haliya
tarafından
Yok ben vermicem ben 2300 vermiş olcam merinosta öyleymiş evkurda kampanya var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herşeye veririm ama o kadar parayı bir halıya asla vermem. Ne özeliği varmış onun. Fiyat olarak muadilini alsan yetmiyor mu. Çok fahiş fiyat geldi bana
tarafından
Canım ilk aldığım tüh verdi geri aldılar .şimdi gittim aynı marka desen farkli aldım eve geldim diyerinde kaldı aklım ama Üstüne 1200 istiyoo eşim alsaydın noye aynı marka aldın dedi bide işte merinos ta o halı 4500 mus ben alsam 2300.olcak yaaa aslında bende normalde bu paraları vermem ama bı misafir odam yok bı oda var ceyizdeki halılar 22 yıldır yerdeydi şimdi alacağım da iyi olsun diyom ama ne yapsam bilmiyom kafam karıştı bidaha sorun yaşarsam halı ilgili olmaz yani baya gına geldii parasında çok ne yapsam kiysam mi bilemedim parayaa
0 oy
tarafından
Yaaa cokmi karışık yazdım bennn kimse anlamadımi aceppp
0 oy
(5,945 puan) tarafından
Çok  pahallı  ya bi halıya o kdar para vermek 
tarafından
Yaa canım bende vermemde bulastim bikere çıkmıyor um işin  içinden
0 oy
(2,584 puan) tarafından
Ben ne olursa olsun bi halıya o kadar para vermem söyle düşününce saçma yani millet ekmek almaya para bulamıyor halıcılar 4500 liraya halı satıyo bu dünya ne hale geldi yarabbi 
0 oy
(14,487 puan) tarafından
Canım senin aldığın fiyattan vermek zorundalar 
0 oy
tarafından
Mağazada 10 liraysa Evkur 20 yapiyo
0 oy
tarafından
halinin icinde altin mi var 4500 hali mi olur.. bu evkur da herseyi kat kat veriyo 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 90 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,416 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 223 göst.
18 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alca (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.