0 oy
400 göst.
Diğer kategorisinde (173 puan) tarafından

Merhaba bu arabayı alan kullanan varmıdır yada tavsiyesi olan ? 4BABY DE KULLANAN VARMI

image

16 Cevaplar

+3 oy
(3,151 puan) tarafından
Travel görünce direkt kaç İlk kızımda heves ettim sıklığına vuruldum aldım bin pişman oldum. Dolmuşa vs binemiyorum kapanmadigi için hep sorun oluyor. Çok ağır ve hantal ayrıca yer kaplıyor portbebesini tak sök falan uğraştırıcı. Ekstra baston aldım ben en ucuzundan :) çarşıya uzağa vs giderken şemsiye gibi kapatıp onu atıyorum bagaja dolmuşta vs yer tutmuyor çokta hafif tek elle taşıyorum. Travel olanda anca evin yanında parka sağlık ocağına yürüme mesafesinde kullanıyorum :)
tarafından
Aynenn bende oyle asla tavsiye etmem hantal berbat bisey sadece goruntu var performans sıfır. Hem şık hem kabin tipi bebek arabaları var onlardan almadığıma bin pişmanım. Araba aldık sattık şimdi dolmuşlar ya almıyo ya da laf yapıyo arabayı kapat diye sinir oluyorum.
(198 puan) tarafından
Kabin tipi baston arabalar Yenidogan bebek icin uygun degil ama. Bunlara puseti de arabaya takabiliyosun bu açıdan iyi. Bana da başta hep kabin tipi önerdiler nedendir bilmiyorum. Şuan pusetini arabaya takarak kullaniyorum valla
(3,151 puan) tarafından
Kabin tipinde puset direkt bebek arabasına konulanlar da var onlar da iyi gibi görünüyor aslında. Puset yokken arabayı normal kapatabiliyorsun. Puset varken içinden puseti alıp öyle kapatirsin. Ayrı ayrı sök tak değil yani direkt arabanın içine koy al daha mantıklı değil mi.
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Aaauuuuv pek gösterişli çok şık
0 oy
tarafından
valla binesim geldi :D cok güzel gule gule kullan guzel yollara girmek nasip olsun inşallah 
(13,702 puan) tarafından
Sjsjsjs yarabbbiiii
0 oy
tarafından
Aha bugün sağlık ocağına gelen bebiş bunun içinde yatıyordu :)
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Buna çok benzer baby2go kullandık 360 derece dönüyo bu da öyle galiba şimdi xiaominin aldım çok hafif güzel. Bütçen varsa cybex çok iyi
0 oy
tarafından
Travel sistemler hiç kullanışlı olmuyor. Normal standart yatak kısmı 180 derece yatan olan bebek arabası en iyi
(51 puan) tarafından
Valla 8 aydan sonra sığmıyor diyor herkes 8 aydan sonra farklı bir bebek arabası alacaksa alsın bence
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım bende bir heves ile aldim ama aşırı gereksiz bir araba gittim bastonlu aldım sonradan daha kullanışlı bir araba al canım bu arabayı tek başına indirmek zor toplu taşımalara binmek zor çok hantal bir bebek arabasi
(198 puan) tarafından
Yenidogan bebek icin uygun degil ama bastonlar pusetli lazim
(3,681 puan) tarafından
Pusetini ayrı al canım uygun almıştı ablam pusetini
0 oy
(3,141 puan) tarafından
4 babynin diğer türlüsünü kullanıyorum hiç memnun değilim durdurma vitesi sıkıntılı yatirma doğrultma sıkıntılı ayağını uzattığı yerin yatırma kaldırma yeri sıkıntılı. Kapattığında düzgün durmuyor devriliyor devamli. Yani anlayacağın çok gösterişli duruyor ama çok dandik pişman oldum aldığıma. Kimisi 2-3 çocukta kullanıyor. Benimki 1 çocuğu büyutse sukredicem. Bu arada sadece 4 buçuk aylık bebeğim 3 buçuk aydır kullanıyorum 3 buçuk ayda patladı yani.
0 oy
tarafından

image

image

bu tarz bisey yada farklı kabin tipi almanı öneririm travel aldığıma bin pişmanım. Şıklığına aldanıp ilk çocuğum heves ettiğim olsun diye tutturdum kimse önermediği halde ama pişman oldum. 4. Kattan önce arabayı sonra bebeği indir çıkar mahvoluyodum valla. Bu tarz bişey alsan çocuğu ve arabayı aynı anda indirirsin. Traveller bagaja sığmıyo sığsa tüm yeri kaplıyo
(198 puan) tarafından
Ben aldigim travel sistemde daha portbebesini kullanmadim ama Portbebeyi kullanmakta yorucu olacak belli çıkarıp takmak vs yer kapliyacak bagajda
tarafından
Canım işte iki arabayı alıcak bütce olmuyo çoğu insanda maalesef. E bunu satıp onu alayım desen satılmıyo da kolay kolay. O yüzden ayrı bi puset almak arabayı da kabin tipi almak daha mantıklı gerçekten maddi olarak. Düzgün bi travel 1500 e düzgün bi kabin tipi 1500 çok fazla oluyo
tarafından
Ama bi puset 150 tl felanmış simdi baktım ayrı puset almak daha karlı.
(173 puan) tarafından
İlk kızımdan kalan pusetımız var zaten . Bu kanzın kabin tipi çok aklıma yattı ama yenidoğan nasıl kullanır o düşündürücü
tarafından
E canım 0-36 ay kullanım diyo yenidoğana kullanılıyo demek ki. Ayrıca bak tam yatıyo resmen fotoda belli. Yine karar vericek olan sensin ama hele bide bi çocugun daha varsa travelin hantallığı sinirden deli eder seni ben tek bebegim olduğu halde çok sinirleniyorum kullanırken. Pusetle kullanırken yine hevesliydim portbebe hepten sinir ediyo insani
0 oy
(198 puan) tarafından
Eğer yenidoğdugunda hemen kullanmak istiyosan bundan alman lazim. Çok pratik bi sekilde pusetini takıp kullanabilirsin. 8 ay sonrada kabin tipi bir tane alirsin ben öyle yapicam. Ama şuan bebegim 1 aylik travel sistem kullaniyorum gayet memnunum. 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım aynısının siyahi bende var
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Travel sistem pişmanlıktır heves ettik aldım 1 sene dolmadan sattım
0 oy
(1,032 puan) tarafından

Rabbim nasip ederse bnde Alcam yarın cuma günü sezeryan olcam  bundan alcm diğerini pek onermiyorlar gösterişli şık ama kullanışsız diyorlar canim alacaksanda hayırlı olsun canım bu

image

0 oy
(7,749 puan) tarafından
Ben 4baby aldım. Ve çok pişmanım. İğrenç hiç güzel değil. Sürekli bir arıza verdi. Üstelik iç süngeri ve yağmurluğu da göndermediler internetten. Bize de acil lazım olunca onlarla filan ilgilenemedik kaldı gitti öyle
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bundan  değil  ama  başka  markanın  travel sistem bebek arabasını kullnıyorum çok rahat  memnunum baya 
0 oy
(164 puan) tarafından
Joie nin arabalarina bak istersen canim butce olarak uyrasa daha kullanisli doye biliyorum ben gracco kullandim 9 senelik taş gibi duruyor ama bu tarz kimse onermiyo diue biliyorum 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 426 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 383 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Ahmet Eren'in Annesi (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
7 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...