0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Sütüm nerdeyse gitti çok az geliyor bir saat falan memede kalıyor bebek. Mama da istemiyor süt sağma makinesi ile sağıp versem çoğalır mi acaba

5 Cevaplar

+1 oy
(1,850 puan) tarafından
Dişlerimi dolgu yaptıracağım için sütümü sagdim sağ göğsüm herzaman sütüdür ama sol oyke değil makina ile sagarjen soldan yarım biberon bile çıkmıyor ama sağ göğüs oyke değil olmayan süte sağma makinasida fayda etmiyor bence
-Reklam-
+1 oy
(14,032 puan) tarafından
Hiç bir faydası olduğunu düşünmüyorum bir kere zaten bebekler sürekli emiyor cogalsa öyle çoğalır sağma makinesine hiç gerek kalmadan sütun çoğaltan şeyler bolca su ve süt yapan şeyler ama herkesin vücudu farklı olduğu için olmayınca bunlarla da olmuyor
0 oy
(119,338 puan) tarafından
yok bee herkezde farkli bu sut hani bittimi bitiyo 
0 oy
tarafından
Kimisinin sütü sağarak. Çoğalıyor ama en etkili süt çoğaltma yöntemi emzirmek bebegını sevmek canım 
(4,040 puan) tarafından
Sürekli emiyor işlerimi  yapamiyorum
0 oy
(1,148 puan) tarafından
Sık sık sağarsan olabilir. Benim bebeğim doğumdan sonra 5 gün yogun bakımdaydı sürekli sağdım götürdük. Göğüslerim çok doluyordu. Bebeğim geldikten sonra da bir süre fazla olmaya devam etti sağmak zorunda kaldım. 
(1,148 puan) tarafından
Ayrıca incir hurma falan ye komposto iç
(4,040 puan) tarafından
Yenedigim şey kalmadı aşırı kansızlık ve ve uykusuzluk var ondan oluyor şuan ikisine de çözüm  yok malesef

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 130 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
+1 oy
14 cevap 324 göst.
24 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 53 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu