+1 oy
323 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar humana still tea süt arttırıcı çay çok kişiden duydum deneyenler lütfen yazabilir mi faydasını görenler ve görmeyenler başka önerisi olanlar hepinize şimdiden teşekkürler

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Arttırdı benim sütümü birde boza inanılmaz süt yapıyor bebeğim dokuz aylık düşün
tarafından
İnşallah canım yaa Aptamil mama aldık süt yetmiyor diye hiç yaramadı sadece emerken bundan iyi kilo alıyordu kızımı iki yaşına kadar emzirmek istiyorum ama beş aylık sütüm az şimdiden bozayı nerde bulabilirim bir de senin kullandığının resmini atar mısın canım inşallah bende de fayda eder valla çok duamı alırsın
-Reklam-
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Ben ictimde oyle ahim sahim etkisini gormedim acikcasi bira mayasindan yapilan b12 vitamini vardi solgarin onu kullaninca etki etti ama o da cok sisirtiyor insani
tarafından
Kız benim zaten b12 eksik denesem mi acaba şişiriyor derken kilo mu yapıyor anlamadm
(2,746 puan) tarafından
Ben de B12 anemisi var iğne kullandım ve ilaç inan hala o kilolar vucudummda duruyor. 60 kilodan 70 e çıkardı beni. Ve ilginç bir şişlik olmuştu vucudumda. Sanki derimin altına hava basılmış gibi
(1,331 puan) tarafından
Yani soyle diyim canim ben onu kullandigimda dogum kilolarimi vermistim bunu kullanmaya basladiktan sonra baya kilo aldim ama sabah ogle aksam 2 ser tane aliyordum sen sabah aksam kullan istersen benim sutum tek memede sıktıgımda bile gelmiyordu o durumdayken baya sut oldu bana imkansiz diyolardi suan bebe 2 yasinda hala emiyor darisi basiniza biz cok zorlandik emme ve sut olaylarnda birinden birini feda etmek gerekti benin durumumda kendimi feda ettim gibi bisi oldu:))
(1,331 puan) tarafından
Azkaban valla seni cok iyi anliyorum ben hap seklinde kullandim ama oyle bi hale geldim ki diz kapaklarim etten gozukmuyordu b12 yapiyor herhalde bunu ama bebislere deger ne yapalim
(1,331 puan) tarafından
İnan şu yorumlarda paylaşılan içeceklerin hepsini denedim ama solgarin B12 si kadar etkili olmadı milletin ki şarıl şarıl Akar Benimki gıdım gıdım artsın diye içmedim şey kalmadı iyice bak araştır alerjin falan yoksa benim kadar sık tüketmez sin sabah akşam alırsn
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En iyi sut arttirici uyku ya 2-3 saat deliksiz uyusam gogsum dolardı. Tabi o da binde bi oluyodu... 
tarafından
Geceleri aslında uyuyorum canım ama bende pek etki etmiyor
(7,791 puan) tarafından
Bana uyku etkiliyodu canim ya.
Başka oyle sunu yedim ictim doldu diyecegim bi sey gelmiyo aklıma tatli cok yerdim sutlac falan etki ediyomuydu cok bilemem :)
tarafından
Sağol kuzum cevap yazman yeter bende bulurum etki eden bişey inşallah
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Genetiğiniz de ya da sizin vücudumuzla alakalı süt.Bu içecekler sütü artırmaz.Suyunuzu için,sinir-stres yapmayın bu bile yeterli.Ben hamilelikte dahil olmak üzere günde iki öğün yemek yerdim 4-5tabak değil tabiki :D suyumu içerdim sütüm olurdu ama bizim genetik kaynaklı 1yasinda sütten kestim şuan 19.ayi bitecek hâlâ sütum var
tarafından
Ben çok emzirmek istiyorum ama ne uyku ne su fayda etmiyor günde iki öğün yiyorum bende
(6,203 puan) tarafından
Dediğim gibi bu tamamen genetiğiniz ve sizinle alakalı bir durum.Bazi annelerin 3-4.aydan sonra sütü azalabiliyor.
tarafından
Aynen canım olabilir. Ben yine de deneyim der şeyi de sonra vicdan azabı çekmeyim yavrum daha çok küçük yazık
0 oy
tarafından

image

kuzu ben bundan kullanıyordum
tarafından
Direk mi içiyorsun canım bunu hiç bilmiyorum kusura bakma
tarafından
Canım katı birşey boza kız tarçın köy üstüne enfes şekilde iç çok faydalı hem senin içinde benim göğsüm agrirdi o gece sütüm akardı deneyince yaz buraya
tarafından
Deneyip ilk sana yazılan kuzum çok sevindim inşallah bende de işe yarar birde lactamilin sütlü içecek olanı var bir de karışık bitki çayı var bundan alcm demi sütlü olanı değil
0 oy
tarafından

image

bjrde eğer sütüm kaliteli olsun diyorsan lactamil alabilirsiniz eczaneden her yerde bulunmaz ama bebeğe kilo aldırır lactamil humana benziyor sen iciceksin çayı Cat gibi Bisey
tarafından
İlk önce boza al bir dene ikincisi bana doktor lactamil önerdi onun resmi yok eczaneye sor kuzu en son bunu al işte hepsine birden yuklenme
tarafından
Rica ederim kuzu inşallah sütun artar
tarafından
Tamam canım önce bozayı denicem sağol
tarafından
Deneyince yaz buraya kuzu
tarafından
Tamam canım yazıcam
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim hic bunlara para verme 8 tane kuru incir dogra 2 buçuk bardak syla kaynat sabah aksam ic 1 er bardak yada fazla yap 2 3 gün  ic bak nasil sutun fazlalasacak. Bide sütun  icine bal ve tahin koyup ic oda ise yariyor
tarafından
Tamam canım onu da denerim teşekkür ederim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben bulgur pilavı çok yerdim emzirirken acayip süt yapiyodu ha bide şerbet içerdim gece kalkardim akiyo onun ıslanmış hep 
tarafından
Sıcak suyla şeker demi canım şerbet valla şuan her şeyi denerim yeterki kızımı emzireyim
(44,603 puan) tarafından
Evet ılık ılık yap şeker az fazla koy
tarafından
Kaynatmaya gerek var mı canım yoksa sıcak su yeterli mi
(44,603 puan) tarafından
Yok kız az caydanlikta ısıt yeter bı çay bardağı yap iç yat geceleri ozellikle
0 oy
tarafından
Bazen sütümun azaldığını düşünüyodum hemen bunu büyük bardakla iciyodum hemen süt oluyodu , çok işe yaramıştı . Hatta hastanede bile bundan aldirmistim orda içmiştim artmıştı baya
0 oy
(561 puan) tarafından
Bnde işe yaramadı 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bana hiçbir şey yapmadı 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Şahsen ben faydasını görmedim canım ben hergün 2 bardak rezene içtim bolbol boza ve helva tükettim çok güzel süt yaptı 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Sütün varsa arttırır yani damarların en çalıştığı ilk aylarda işe yarar ama hep şeker onların içeriği bol su artı günlük yemeğini ye yeter.ben çol kilo aldım bu tür şeylerden depoluyo vücutta.
tarafından
Daha iyi kilo da almam lazım kız:)
0 oy
tarafından
Kullandım arttırdı hemde baya içtikten 3 saat sonra goguslerim taş gbi oluyordu ama ufak bi tavsiye üstünde yazan ölçüden 1 kaşık fazla koy ve günde 4 5 kere tüketmeye özen göster 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 128 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
0 oy
5 cevap 68 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
+2 oy
4 cevap 196 göst.

378,323 soru