0 oy
294 göst.
Aile kategorisinde (291 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 3 yaşında oğlum var Aralık'ta 3 olcak. Doğum izninde olduğum için evde birlikteyiz. Ama sabahtan akşama kadar benimle oynamak istiyor. Bir iş yapacağım zaman üst üste iki üç işi yapamıyorum. Birlikte onuda işlere dahil ediyorum . Ama kendi kendine oyun çok az oynuyor. Şimdi 29 haftalık hamileyim doğum yaklaşıyor ikinci bir bebek ikisiyle birlikte nasıl ev işlerini yapabilirim bilmiyorum. Fikirlerinizi almak isterim. Şuan için tek çocuk çok rahat uyudugunda  birde aralarda şunu bunu yapalım diye yapıyorum geziyoruz da herşey tamam ama 2. Çocuk olmadan nasıl hazırlamalıyım oğlumu kendi kendine oyun oynamaması bı sorun mudur sizce ?

2 Cevaplar

0 oy
(7,694 puan) tarafından
Tam oyun yaşında yani birakmaz gibi bunu benim oğlum da aralıkta 3 yaş olacak aynı öyle sürekli benimle oynamak ister ama iş yapmama da izin verir bu yaş çok kritik bir yaş her şeyin farkındalar kendilerini iyice tanımaya başlıyorlar ama 2. Konusunda ne yapman gerektiğini bilemedim 
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bol bol karnını sevdir bak bu kardeş. Kardeşde senin gibi gelecek. Seninle beraber büyeyecek sana abi diyecek. Ufak ufak ama sorumluluk abi yükü vermeden 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ebru Sahin (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde DENIZ AKYOL (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.