0 oy
165 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (450 puan) tarafından

Kızlar ayıptır söylemesi 1 tabak turşuyu kendim yedim hiç o kadar yiyemezdim hatta turşuyu çok seven biri de değilim. Hamilelikte zararı olur mu ya :ermm: bugün tansiyonum çok düşüktü acaba ondan mı canım çekti. 

7 Cevaplar

0 oy
(7,717 puan) tarafından
Tansiyon için zararlı aslında ama şifa niyetine de ye gitsin ya. İçinde kalacağına oh mis gibi 
(450 puan) tarafından
Valla yedim artık :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bol bol su ic canm canin cektiyse yiyeceksin yapacak bisey yok tansiyon sıkıntın yoksa zarari olmaz sanirim :P

(450 puan) tarafından
Tansiyon sıkıntım yok hamilelikte düşüyormuş benim de düşüyor bu aralar turşu da yükseltiyor ya. Doğru söylüyorsun yatana kadar su içeyim ben bugün :D
0 oy
(2,226 puan) tarafından
benimde sürekli turşu yiyesim geliyor yiyince rahatlıyorum ☺️☺️☺️☺️
(450 puan) tarafından
Afiyet bal olsun yarasın :)
0 oy
tarafından
Ben seyyar turşu ve turşu satan arabanın önünde bayılmıştım 12 haftalıktım 5 buöuk bardak turşulu turşu suyu yiyip içmiştim gözümü hastanede açtım abartmamakta fayda var 
(450 puan) tarafından
Kız sen naptın 5 buçuk bardak turşu suyu içilir mi :o
tarafından
Çiçeğim ben tiksinirdim normalde turşu dan falan ağzıma sürmezdim asla ama birden oldu ne olduysa soğuk turşu suyuuuuuuaaaaah diye bağırınca turşu cu oldu olan ajhdjsjs
(450 puan) tarafından
Ya ahaha gülüyim mi ağlıyım mi bilemedim :'D Allah seni bildiği gibi yapsın
0 oy
(71 puan) tarafından

Ben kurmustum 3 kilo kendim yedim onu en son elim ayağım sisince doktorum yasakladı. Az ye bol su iç can işte cekiyo şu an benim bile çekti valla :)

(450 puan) tarafından
Aaamaaan benden daha beterleri de varmış :D
(71 puan) tarafından
Cekiyo insanın canı kız hamileyken değişik bı sekilde
(450 puan) tarafından
Evet ya hiç sorma :(
(71 puan) tarafından
27 yaşındayım midyeyi ağzıma koymadım geçen masterchefte yaptılar ya nasıl canım çekti nasıl yedim anlatamam sana
(450 puan) tarafından
Aa aynı yaştayız :) masterchef çok tehlikeli bir program geçen sene izliyordum o kadar çok kilo aldım ki bu sene de hamile kalınca hiç izlemedim bıraktım çünkü gecenin bir yarısı eşimle yemek siparişi nerden verebiliriz diye arıyorduk yani :D
0 oy
tarafından
Ben hiç sevmezdim hamile iken acı kornişon turşusu aserdim.kaynanamla vurmustuk hepsini yedim en sonunda aldı götürdü elimden ya diyon düşürüyor zararlı diye doktor izin vermiyordu deli gibi acı isterdi canim
(450 puan) tarafından
Bende tek seferlik oldu böyle annemlerde vardı hatta bana da kurucaktı ben istemedim çok yeriz diye. Bir an önce evime geçmem lazım yoksa çok yicem gibi görünüyor :D
0 oy
(15,984 puan) tarafından
Kızıma hamile iken bimin karnisom tursusunu aserip duruyordum. Kavanozu alip bu oturusta yerdim. Hatta yoğurdun icine doğrayıp yediğim bile olmustu. Bide ben köyde oturuyorum. Ilk aserdigim gün tursu diye ağlayacaktım resmen. Amcam sağolsun ilçede oturuyor. Alıp getirmişti bana 
(450 puan) tarafından
Bir şey oldu mu ondan sonra :)
(15,984 puan) tarafından
Sistim sadece ne olacak :D ödem olmuştu biraz
(450 puan) tarafından
Bu yorumun üzerine gidip bir su içiyim ben :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 322 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 538 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,892 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 175 göst.
31 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Lale5616 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 176 göst.
1 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Annelikguzelsey (267 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,164 cevap

34,855 kullanıcı

...