0 oy
135 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (405 puan) tarafından
Kızlar akşamdan tava böreği yaptım sosunu falan herşeyini koydum sadece pişirmesi kaldı onuda eşim sabah 6 da ise gidiyor o gitmeden sabah pisircm şu an böreği yapıp dolaba koydum ama sabaha kadar sorun olur mu kötü falan olmaz inşallah

6 Cevaplar

0 oy
(4,360 puan) tarafından
Tava boregi cok kolay canim keske sabah yapsaydin sosunu dönmüşsün o sabaha kadar yufkayı hamur eder bende cok yaparim tava boregi
(405 puan) tarafından
Ya işte sabah 6 da ise gidiyor eşim o kalkmadan yapayım dedim sabah ugrasmayayim diye akşamdan yaptım
(4,360 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ozaman kizart sabah ısıt canım en azindan ici hamur olmaz
(405 puan) tarafından
Aslında öyle de olabilir teşekkür ederim cevabın için
(2,052 puan) tarafından
Yaa bende tepsi böreği yaptim bugün sadece içine yufkalarjn arasını sosladim yarın uzerine birdaha sosunu döküp pişiricem ınşaallah dolaba koydum birsey olurmu yaa
(405 puan) tarafından
İşte bende sosunu falan doktumy dolaba koydum ama hamur olur diye de korktum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bişey olmaz yhaa daha lezzetli olur hatta

(405 puan) tarafından
Sosunu falan döktüm hamur olur diye korktum açıkçası
0 oy
tarafından
Hamur olur cnm şimdş kızart sabaha ısıt bence 
(405 puan) tarafından
Evet galiba öyle yapcm
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Şimdi pişir sabah tekrar tavada ısıtıp yedir riske atma derim yufka hamur olabilir
(405 puan) tarafından
Evet canım ya galiba öyle yapcm
(1,850 puan) tarafından
Tava böreği değilde yufkanın içine iç koy tavada gözleme gibi yap daha kolay oluyor akşamdan yap sabah kizart kot önüne
0 oy
(87 puan) tarafından
Hiç bisey olmuyor canım sadece bi tık daha fazla pişirmek gerekiyor o da çıtır çıtır olsun diye sabaha kadar sosla beraber beklediği için ara katları hamur gibi kalabiliyor denedim ilkinde heba oldu ama ikincide ve daha sonralarinda daha fazla kızartınca bi problem yaşamadım 
(405 puan) tarafından
Gerçekten mi bende korktum valla hamur olacak diye
(87 puan) tarafından
Yok canim bisey olmuyor sadece dediğim gibi biraz daha  fazla kizartman gerekiyor afiyet olsun:)
0 oy
(119,508 puan) tarafından
sosunu ceker ve hamur olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 113 göst.
16 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
31 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde sweetlady (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 134 göst.
20 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...