0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşim yurt dışında 8 aydırda ayrıyız yanına gidicem ama hemen çocuk istemiyorum okadar ayrı kaldık biraz birbirimize vakit ayıralım diye oğlum 3 buçuk yaşında zaten benim  yaşımda küçük 22 yasindayim
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam zamanı canım. Erteleyen tanıdıklarımın büyük kısmı pişman. Benimkilerin arada 3 yaş var pek zorlanmıyorum çok şükür. Ama 4 yaş olsa daha rahat ederdim gibi geliyor bazen. 
-Reklam-
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Bence tam zamanı ama tabi sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zamanda olur fakat oglunun açısından biraz zorlanabilirsin kıskançlık tamda o zamanlar da başlıyo benim ikinci kazayla oldu ama iyiki de olmuş oglum tarafından hiç zorluk yaşamadım küçük olduğu için kıskançlığı anlamiyo bide ben elimden geldiğince kardeşiyle vakit gecirtiyorum oğluma daha cok ilgili oluyorum çünkü kızımın şuan emzirme dışında bi bakıma ihtiyacı yok tabi banyosu temizliği falan dışında yani onu emziriyorum zaten uyuyo geri kalan vaktimi oglumla oyunlar oynayarak geçiriyorum kardeşi ağladığı zaman beraber bakıyoruz üstünü beraber değiştiriyoruz banyosunu beraber yaptırıyoruz kızımın yanına geldiğinde o tarafa git dokunma etme demedim yaklaştığında bende temkinli davranarak sevmesini sağladım şimdi gidip gidip öper Defneyi hatta Defne ağladığı zaman ağzındaki emzigi çıkarıp Defneye vermeye çalışır sussun diye  ☺☺☺ yani o yüzden iyi ki kızım hemen olmuş yoksa ben 5 10 15 sene falan düşünmezdim
(14 puan) tarafından
Teşekkür edrim çok bu uzun cevabın icin
(9,625 puan) tarafından
Rica ederim canım benim aciklayabildiysem ne mutlu bana ☺❤ bu arada bizimkilerin arasında da 16 ay var oglum 18 buçuk kızım 2 buçuk aylik o yüzden böyle detaylı anlattım çünkü iki çocuk arasında ki en büyük sorun kıskançlık oluyo
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Valla iki kızm arasında iki bucuk yaş var. İlk baslarda büyük çok kıskandı ama küçük öyle hızlı büyüdü ki şuan gören İkiz sanıyor. Bana artısı şu yönde ikisi birlikte arkadaşa ihtiyac duymuyorlar. İki kız oldukları için. Derslerini birlikte yapıyorlar büyük çok yardımcı. Bir birilerinin kıyafetlerini giyiyorlar ama eksisi ikisi yan yana çok yaramaz oluyorlar. Şimdi 3. Cü oğlum oldu arada 7 sene var. Sadece ufak kızım az kıskandı. Oda geçti hemen. Ama daha 2 aylık şuda varki ben ikinci kızı doğuma gittiğimde büyük de 2 bucuk yasındaydı çok zorlandım hastanede 6 gün yattım. Hep aklım onda kaldı birde kız evlat. Şimdi oğlanı doğurunca evde durdular teyzeleri ile hiç aklım kalmamıştı rahattım. Bütün ihtiyaçlarını kendileri giderebiliyorlar. Ama ben unutmuşum bebek bakmayı. Rahata alışmışım. 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 351 göst.
0 oy
21 cevap 206 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 718 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 515 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Mutluu annee (491 puan) tarafından soruldu