0 oy
829 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ev soguk oldugu için gecede ustj devamlı açık şimdi koydım dondugj anda acılıyor ustu kulot corabın ustune birtane daha corağ giydiriyorum bırde ustjne pıjama 

33 Cevaplar

0 oy
(119,456 puan) tarafından
rahat ediyosan yat tabi ☺
(534 puan) tarafından
Sevda bisey sorucam corabı neden önermedi doktor? Yani ben korkuyorum usur ayakları elleri zaten hep soguk usudugu icin degil kan dolasımından biliyorum ama mesela ayaklı tulum olabilir mi?
(119,456 puan) tarafından
burda ayakli tulumuda 1 aydam snr onermiyolar boy uzamasina engel diyo dr lar corabi kan dolasimi icin onermedi
tarafından
Hadi yaa ilk defa duydum yaa bir daha giydirmem.yaterken ama ben bile çorapla yatıyorum ayaklarım biz gibi oluyo ne yapcaz blmiyrum
tarafından
Bisy Şirvan uyku tulumlari da çoraplı olmuyomu
(534 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ♡
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Çorapla uyutmak yanlış. Ki sen çorap üzerine çorap giydiriyorsun.
tarafından
Peki soguk evde nasıl giydirmicem yatarken corap
(6,047 puan) tarafından
Uyku tulumu alabilirsen al.  Ayaklarının rahat olmasi lazim kan dolaşımı için.
0 oy
(14 puan) tarafından
Valla bende öyle yapıyorum en iyisini yapıyorsun çünkü gece üstleri açılıyor her zamn denk gelip göremiyorum gece 
tarafından
Yanı dusun gece kızım 10 kere kalkıyor ama işte koydıgum anda ustunu afıyor
(14 puan) tarafından
Çocuklar illaki açıyorlar üstünü bence en iyisini yapiyorsun
0 oy
tarafından
Rahat edemez cocuk ya ayaklarinin hava almasida lazim uyku tulumu giydir
tarafından
Neden olmasin ben hep oyle yatiriyorum
tarafından
Ama cok kalın
tarafından
Tulummu kalin canim kalinsa sâde giydir uzerinw yorgan ort
tarafından
Ha icine bırsey giydirmesem olurmu tulumun ama ayagına bır corap giydirim dimi cunku hasta olur
tarafından
Bileklerını skmayan bi corap giydir kalin olmasin corap
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kan dolaşımı için zararlıymış benim kızımda açıyor uyku tulumu al mutlaka çok iyi bir şey bence 
(4,089 puan) tarafından
Canım zaten kalın uyku tulumu altına bir pijama takımı giydirmen yeterli kendini düşün külotlu çorapla yatabilir misin hiç rahat olmaz ki
tarafından
Aaa ama pijama takımıyla bırlıkte cok kalın olur ya
(4,089 puan) tarafından
Canım külotlu çorap daha sıcak ama altına ben bi tane kısa kol zıbın bi pijama giydiriyorum üstüne bişey örtme ayaklarına ince battaniye örtebilirsin
tarafından
Ya oyle pijama yokki blemedim peki pijama giydirmesem olurmu bır corap sadee olsa tulum birtanede corap
(4,089 puan) tarafından
Yani illa ayakları açıkta kalır diyorsan çok geniş bi çorap tulumun üzerinden geçir büyük olsun yani ya da bi iki tane ince pijama al canım sadece zıbın pijama üzerine uyku tulumu giydirirsin yeterli olur
0 oy
tarafından
Birgün çorap giydirme yım sabahına grip oluyorlar napim giydiryom bende
tarafından
Yani işte soguk gercekden
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben de ev soğuk olunca öyle yapıyorum rahat olduğu sürece sıkıntı yoktur 
tarafından
Bilmşyorum ki rahat heralde  yanı ona zarar vermesinden
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Kız yazık günah ne diye üst üste giydiriyorsun ne zaman hava alacak o ayaklar üzüldüm valla . Kan dolaşımı için zararlı yaptıgin şey ...
tarafından
Nasıl giydirmeli hiö corapsiz asla olmaz donar cocuk ustu hep acık
(3,205 puan) tarafından
Tek çorap  giydir en azından 2 değil ve çorap bol olsun dar olmasın canım,  hafif bi pijama üzerine tulum ayağına da yarım bol çorap emin ol o kadar üşümez uyurken de bi vücut ısısı vardır insanın, gündüz  ile gece  bir değil
0 oy
(800 puan) tarafından
Külotlu çorapla rahat edemez birde üstüne çorap. Tulum neden giydirmiyorsun? hem sicak tutar hem rahat uyur. 
tarafından
Ama içine ne giydirxem
0 oy
(323 puan) tarafından
Ev zaten soğukmuş yatarken öyle kalın terleyip bu sefer üstünü açtığında üşürse hasta olma ihtimali çok daha yüksek.Bence giydirmeyin o kadar.
tarafından
Canım terlemesi için ustunede durması lazım inan dondugu anda ustu acık
0 oy
tarafından

Bende kilotlu çorap giydirdim öyle uyudu gece üzerini çok açıyo ve bizim evde soğuk üstelik bide grip

tarafından
Anladım valla ısınmıyor ev ya
0 oy
tarafından
Çorapla uyutmak bile sakıncalı kaldı ki külotlu çorap çok doğru değil. Ben dışarı çıkartırken sadece giydiriyorum. Evde bile giydirmemeye çalışıyorum . Bacağı sarıp sarmaliyor , kan akışını engelliyor. Soğuksa kalın pijamalarla yatirabilirsin. 
tarafından
Canım sen evde bile giymemeye calıstıgına gore evin sıcak. Malasef dogalgaz yandıgı halde ne faturaya guc yetıypr nede evi ısıtabiliyoruz.
tarafından
Külotlu çorap şart değil ki içi polarli pijamalar var ve de kat kat giydirmek daha çok ısıtıyor. Çocuk çorabını çıkartıyorsa tabii giydirebilirsin külotlu corap. Ben sağlık açısından söyledim.
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ayaklı pijama giydir sen daha rahat eder 
tarafından
18 aylık buyuk
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Çorap ile yatilmamasi lazım uyku tulumu giydir benim kızım hiç üstünü ortturmez uyku tulumu giydiriyorum yatırırken soğuk olmasa bile insan uyurken üşür ister istemez
tarafından
İçine ne gıydırıyprsunuz ayagına corap goydırıyprmusunu
(3,099 puan) tarafından
Giydirmiyorum canım içine pijamasini giydiriyorum bir pike ortuyorum kendi ortturmuyorda kalktikca küçük kızıma üstünü ortuyorum onunda
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Bende aynısını yapıyorum canım benim evde ne yaparsan yap ısınmıyor uyku tulumu aldım kendisi istemiyor 15 aylık gece üstünü hiç örtmuyor giymediği zaman direk sabah hasta oluyor öksürük grip kaç aydır hastalıktan kurtulamadı zaten anca böyle çözüm buldum 
0 oy
(795 puan) tarafından
bu gece bende giydirdim corap uyku tulumu yikandi digeri biraz kucuk bacaklarini falan hep aciyor bir gecelik yatirdim bende bakalim normalde cikariyodum
0 oy
(684 puan) tarafından
Bençorapla ve dar seylerle asla yatamam kaşıntı tutar o yuzden oglumada giydirmem rahat geniş pijamasini giydirir coraplarinj cikarip yatiririm sadece ust kismini acar bende tulumun malindan sadece hirka seklinde var onu ustune giydirip yatiriyorum 
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Benim bebegimin ayakları da sürekli dışarda. Hemen açıyor ayaklarını o yüzden ben çorap giydiriyorum 
0 oy
tarafından

Şunlar çok iyi ben bunlarla uyutuyorum .

image

0 oy
(7,754 puan) tarafından
Giydirmeyin bence yazık gece rahatsız eder 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 270 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,830 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 476 göst.
14 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,830 puan) tarafından soruldu
0 oy