0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar 6.aya dogru gidiyorum kaynanam amelıyat oldu 20 gündür bizde salonumda yatak açık 20 gündür hiç toplanmadı yani, benım evımde temızlık görmedi ne silindi ne toz iyice daaraldım sinirlriem bozuldu yapmaya kalkıyorum herseye karısıyo ama yapıcam yanı başladım 20 günde bi insan iyi olamazmı bende hamıleyım bıseye elını sürmüyo kızıda bakıcaktı bıraz ama nerde benı düşünmeyeni ben hiç düşünmücem bundan sonra amelıyat yaralarına pansuman yapıyorum baya kapanmıs bi yemek yapıpta yardımcı olmuyosan kalma burda gelen gideni kendı evınde agırlamak istemedi herkes buraya geldı

6 Cevaplar

0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ne ameliyatı olduğuna bağlı. Benim kaynana da 20 gün yatmıştı duşunu bile ben yaptırdım. 
(32 puan) tarafından
Kasık fıtıgı
(32 puan) tarafından
Daha yatmaya kararlı benımkı ramazanda da iyi sizinki 20 günle kalkmıs
(48,086 puan) tarafından
asli sende iyiki sevmiyosun sevsen ne olurdu kaynanan sansli da kiymetini bilememis senin
(13,203 puan) tarafından
O zaman seviyordum kız İkbal. Daha 1 senelik evliydim ameliyat oldu işte. Benimki mecburen kalktı 20 günden sonra annem yıllık izne çıktı geçmiş olsuna geldi oradan beraber kardeşime gittik 20 gün yeter yaa fazlası naz. Kasık fıtığı da gayet basit ameliyat.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı aydayız at kendini ağrım sızım var belim ağrıyor için kalktı başım döndü yemek yapamam edemem dışardan söyleyelim de geç hamile hamile bakacak kızıda varken ne uğraşıyorsun sanada yazık hizmet yemek misafir 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Niye sende kalıyor 
(32 puan) tarafından
Köyde kim bakıcakmıs ona ondan arayana bıde öyle söylüyor
(5,108 puan) tarafından
Hamile olduğun için zorlanman normal belki kalacak başka bir yeri yoktur
Ama şimdi sen burda böyle konuşunda yaptığın tüm iyiliklerin sevabı gidebilir zaten 20 gün bakıp sabretmişsin
0 oy
(302 puan) tarafından
Kuzum yapsan ne olacak sanki kendini yormadan yavaşça yap  daha 20 gün olmuş evladınin evi sonuçta bir gün hepimiz o durumlara geleceğiz. Kendi annen olsa gene de aynı şekilde mi konuşursun İyice toparlayinca evine döner zaten 

Herkesin iyiligide kötülüğü de kendine 

Canını sıkma bebegine odaklan sevdiğin işlerle meşgul olmaya çalış umursama bile 
(230 puan) tarafından
En doğru yorum+++
0 oy
(3,290 puan) tarafından
Dusuk tehkiken falan yoksa 6 ayda cokda agirlasmiyorsun ki. Ben riskli gebelik tabsiyon vs vardi yine de kimsem yok gurbette kendi isimi kendim yaptim. Zaten kadin ameliyat olmus biraz fazla yatmis gerci 20 gun ne de. Sen sevmedigin için herseyi batiyor sana. Esine soyle koyun evine. Böyle böyle stresden canina bisey olacak
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ah uh de eşin varken ağrım var de uzan sende hiç bişey yapma eşine söyle kardeşini ara gelsin alsınlar onlarda kalsın ben kendime bile şuan bakamam de 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 806 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 593 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Denizyildiziiyedek (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 319 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.

374,649 soru

11,206,313 cevap

34,507 kullanıcı

...