0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Koku kaybim var tadi az cok aliyorum ama istah sıfır sabah kalktıgımda beynim ağrıdan patlıyor öksürük balgam var agiz icimde yara çıktı dudağımda uçuk ve yutkunurken kulağım ağrıyor bu rahatsızlıklarım yoktu birden ortaya çıktı parol içiyorum iyi oluyorum sonra birdaha başa çıkıyorum bu durum daha ne kadar sürecek yaşayanlar söyleyebilir mi lütfen uzun oldu helal edin hakkınızi bide surekli ağlayasım geliyor..

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım çok geçmiş olsun bende de böyle oldu her gün başka bir ağrıyla uyanıyordum 15 gün boyunca çektim bol bol c vitamini tüket çok geçmiş olsun 

Birde aktarlarda kozalak şurubu ve macunu var aldirabiliyorsan aldır çok yararını gördüm ben 
-Reklam-
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah dua edicem size Allah'a emanet olun 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım 8 gün çektim ben çok zordu 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bu belirtilerin aynısını yaşadım heleki baş ağrısı yüzünden geceleri çok ağladığımi bilirim hep ılık duşun altına girdim çok şiddetlendiginde bir sureligine sakinliyordu bol su ve bol meyve tüket canım iştahsızlık olsa bile birşeyler yemeye çalış bağışıklık sistemin daha fazla düşmesin yaklaşık 12-13 gün boyunca devam etti bende belirtiler negatife döndükten sonra bile yaklaşık 1 hafta daha baş ağrılarım devam etmişti inşallah çabucak atlatirsin Rabbim acil şifalar versin
0 oy
(2,853 puan) tarafından
Allah şifa versin Aşı olmuşmuydunuz acaba 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım vitamin eksik etme vücudundan rabbim şifa versin inşAllah
0 oy
(5,297 puan) tarafından
Ayy çok üzüldüm valaa abimde kovit olmuş ama senın çok kötü olmuş cnm aşı olmuşmuydın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 122 göst.
19 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 103 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde cennetdikkaya (291 puan) tarafından soruldu

378,111 soru

11,317,175 cevap

34,763 kullanıcı

...