0 oy
122 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Kızlar cumartesi 1 hafta olcak eklem agrillarim azaldı öksürüğüm bitti sayılır arada ağrılar oluyor ama çok şiddetli değil toparlıyormuyum sizce umarım toparlıyorumdur. Yani gecirenler sizde böyle mi durum oldu beni tekarar yatircak bu hastalik diye ödüm kopuyor..

5 Cevaplar

0 oy
(1,601 puan) tarafından
Yok artık iyileşiyorsun cnm ama eklem ağrıları yine devam eder ben 1 ay oldu geçireli hala kemiklerim ağrıyor tat koku almıyorum baş ağrısı bende çok yaptı geçmiş olsun kuzum
(886 puan) tarafından
Cok saol canım eklem agriladim var mesela iş yaparken cok cabuk yoruluyorm yemeğe takatim kalmıyor ya bide kac gündür tuvalete çıkamıyorum midem davul gibi şişti napcami bilmiyorum rahatsiz oluyorum
(1,601 puan) tarafından
Çok normal daha 6 . Gün canım iyi olursun inşallah bebeğin varsa daha zor oluyor ben 4 gün faln çocuklarıma bakamadım aç kaldılar kuru ekmek yiyorlardı çok ağır atlattım ben şimdi mide bulantısı bıraktı bide baş ağrısı çok oluyor
(886 puan) tarafından
Bendede bulanti oluyor ya kussam rahat edicem de kusamıyorum valla ben bile o kadar zor bakıyorum ki biri 3 diğeri 1 yaşında
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fikrim yok ama Rabbim şifa versin canim
0 oy
(16,489 puan) tarafından
1 2 güne oda geçecek inşallah Cnm Rabbim şifa versin ❤️
0 oy
tarafından
Cnm dikkat et gene de.10. günde artabilir diyorlar.bn de şuan covidim ama hafif atlatiyorum.hasta olalı 14 gün oldu . iyileştim ama test yapalı 10 gün oldu.bekliyorum hala.
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Hiç belli olmuyor ki canım tam iyileşiyorum diyorsun ertesi gün yine başlıyor, ama bir hafta olmuş herhalde yavaş yavaş toparlanırsın inşaallah. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 113 göst.
0 oy
4 cevap 103 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
26 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
1 Ekim 2020 Aile kategorisinde cennetdikkaya (291 puan) tarafından soruldu

378,232 soru

11,320,466 cevap

34,765 kullanıcı

...