0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benım kaynım bizimle birlikte yaşıyo 1 senedir nerdeyse başka şehire taşındık kaynanamdan uzakta ama kaynım eşimle birlikte calıstıgı için bizle kalıyo bu yaz evlenıp gidicek neyse işten eve gelir gelmez her gün görüntülü annesini arıyo bıktım artık kaynanamı görmekten konuşmasan olmuyo kızımı gösteriyo filan birde eşimle nere gitsek peşimizde bıktım ya ağlamak istıyorm artk kocama desem beni tutmaz biliyorm nasıl engel olabilirim ki

6 Cevaplar

0 oy
(1,793 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
BEN HELE Kİ SU DEVİRDE KAYNİM DA OLSA SU KAFAYI ANLAMİYORUM YA ABİMDİR KALSİN KARDESİMDİR KALSİN NE BU YA BENİM EVİM OTEL Mİ Kİ KALSİN KOCAM İSTEDİĞİ KADAR İYİLİK SEVER OLSUN TUTSUN 1+1 EV KALSİN YA NİYE BENİM EVİMDE KALİYOR ? BENİMLE DE BU YUZDEN KOTU OLACAKSA OLSUN BENİM HİC Mİ OZELİM OLMAYACAK ESİMLE EVİMDE RAHAT EDEMEYECEKSEM NE GEREGİ VAR O EVİN ? 
tarafından
Bi *** yedim kabul ettim köpekler gibi pişmanım zamanı geri döndürmek gibi bi imkanım olsa asla istemezdim
-Reklam-
+1 oy
(3,730 puan) tarafından
1 sene sabretmişsin biraz daha sabret bacım ne kalmış şurda adın kötüye çıkmasın kimse bu kadar zaman baktığını bilmez bi kere bişey dersin onu unutmazlar boşver 
tarafından
Aynen onun için sabrediyorm bazen sinir basıyo özel denen hiç bşym kalmadı
0 oy
tarafından
Şimdiye kadar dayanmışsın. Sabret gidicekmiş zaten. Eşin yanında olmicaksa hiç germe ortamı kendini üzersin. 
tarafından
Aynen sabrediyorm ama inş patlmam
0 oy
tarafından
Canm koca bir yıl dayanmışsın surda yaza ne kalmış ya zaten ewlencekmiş bence git falan deme kötü sen olursun  valla kimse 1 yıl baktığını görmez laf eder kaynında seni kötüler istemedi diye kaynananı arıyca zaman da bulaşık yıka 
tarafından
Aynen öyle ypcam bulaşık yıkıcam oyalanıcam ben ne kdr iyilik yapsamda en ufak açıgımı arıyolar
0 oy
tarafından
Allah sabır versin canım.  Ben 7 yıldır çekiyom anliyirm seni malesef 
tarafından
7sene mı Allah kolaylık versin cok zor ya inş kurtuluruz bi gün
tarafından
Amin inşallah bi gün
0 oy
(545 puan) tarafından
Kuyruk gibi ne takılıyor pesinize koca adam 

İlgili sorular

0 oy