0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (1,175 puan) tarafından
Merhaba kızlar ben bugün ilk defa lazere başladım da daha önce gidenler aydan aya mi tras olunuyor yoksa seanstan bir gün once mi tras olunuyor yani tam olarak seans gününe kadar teras olunmuyor mu 

11 Cevaplar

+1 oy
(9,009 puan) tarafından
Seanstan 3 gün önce traşlaniyo
(1,175 puan) tarafından
Bana seanstan birgün önce tıraş ol dedi ama anlamadığım şimdi bir ay boyunca tıraş olunmayacak sadece gidileceği zaman mi olunuyor
(9,009 puan) tarafından
Canım ilk seansta belki çok fazla olmaz ama 10 15 gün içinde çıkan tüyler kıllar dökülüyor kese yap kendine dökülür onlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seans gününe kadar kıllar çıkarsa ol tabi seansa temiz gitmen lazım ama seansa gitmeden önce olman lazım mutlaka 
(1,175 puan) tarafından
Bana seanstan birgün önce tıraş ol dedi ama anlamadığım şimdi bir ay boyunca tıraş olunmayacak sadece gidileceği zaman mi olunuyor
tarafından
Yok kız seansa temiz gitmen gerekiyor ondan öyle demiş onun dışında da kılların uzayınca tıraş olabilirsin
0 oy
tarafından
2 gün önce daha iyi oluyor 
(1,175 puan) tarafından
tarafından
Evet cnm çıkmıyor zaten
0 oy
tarafından
Seanstan 1 gün yada 2 gün önce yapman daha faydalı 4 5 yıl oldu canım ben gideli hala çıkmıyor ben öyle yapıyordum
(1,175 puan) tarafından
Seansa kadar uzamaz mi acaba
tarafından
1 gün öncesi yaparsan uzamaz kuzummm
0 oy
(119,345 puan) tarafından
en fazla 3 gun once
0 oy
(15,721 puan) tarafından
Bir gün önce tras oluyor kardeşim.sonra giriyor uzun iken sonuç alamaSin 
(1,175 puan) tarafından
Evet bende öyle yaptım fakat diğer seansa kadar sadece gideceğim zaman mi almam lazım onu bilemedim
(15,721 puan) tarafından
Evet o şekilde yapacaksın
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Canım bende yeni başladım bu hafta 2. Seansa gitcem, ilk seanstan bu seansa kadar hiç almadım. Alma dediler bana ordaki çalışanlar. Seansa gitmeden 1 gün önce al dediler. Delircem 1 ay çok uzun bi süre eşiml yaklaştırmıyorum kendime :) 
(2,014 puan) tarafından
Evet canım sürüyor, Valla benim bacaklarım çok uzamadı 15 gün sonra dökülecek kese yap demişti kadın gerçektende dökülüyor ama yinede var yani özel bölge desen hak getire :)
(1,175 puan) tarafından
Bana bişey sürmedi niye acaba
(2,014 puan) tarafından
Kuru kurumu yaptı, benim canım çok acıdı ya seninde acıdımı ilk diye böyle dedi kadın ama kıvrandım resmen
(1,175 puan) tarafından
Yok sadece minik minik acı hissettim ama jel daha almasina yardımcı olmaz mi öyle düşünmüştüm :)
(1,175 puan) tarafından
Evet kuru şekilde yaptı
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bir gün önce tras yapma cnm 3-4 gün önce tras yap sen gidene kadar kökleri belirgin olsun ki atış yapınca onlar yanıyor sivilce patlatır gibi pıt pıt cikiyor bir gün önce yapıp gidersen pek faydasını gormezsin
0 oy
tarafından
Bende gidiyorum şuan seanstan 1 gün önce tras olacaksın çünkü kılların dökülmesi lazım 
(1,175 puan) tarafından
Kuzum peki jel falan sürdüler mi
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Sadece seansa gitmeden 1 gün önce tras edeceksin yoksa sürekli tras edersen iyice çoğalır 
(1,175 puan) tarafından
Anladım canm cok teşekkür ettim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 168 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Smyrasel (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde 3yaramazannesi (209 puan) tarafından soruldu