0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kizlar lazerle gitmek istiyorum da 5 Seans 500 tl seklidne sonuç alabilir miyim önceden agdaya gidiyodum agdaya düzenli gittiğim zamanlar baya azalma oluyor o yüzden lazere düzenli gidersem faydası olur diye düşünüyorum seans sayısı az ama o kafamı karıştiriyor bir de tüm vücut dedikleri nasıl oluyor tam bacak bikini bölgesi koltuk altı mi 

9 Cevaplar

0 oy
(4,403 puan) tarafından
Valla canim 10 seansta bile bitirme garantisi vermiyorlar 5 seansda bitmez diye dusunuyorum 
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
5 seans yetmez bir 5 seans daha al
0 oy
(93 puan) tarafından
14.seansim bikini bitmedi sadece
0 oy
(101 puan) tarafından
Sizin kıl yapınıza ve makınaya göre değişir mesela bana Alexanderate çok iyi geldi bacaklarımı bıtırdı, özel bölge in dıot lazere gıttım işe yaramadı 
(1,763 puan) tarafından
Zaten lazerde en iyi cihaz alex candelladir diot ve aypiel fiyat olarak daha uygun sonuc olarak daha az verimli cihazlardir
(101 puan) tarafından
Kıl yapısına göre de değişiyor galiba mesela favorilerime alex ile yapmadılar  kaç kişiye gittim ama dıot lazer bitirdi
(1,763 puan) tarafından
Soyle ki sari ve ince tuyu alex gormuyor sari tuye hicbir etkisi yok ince tuyde ise once kaliastiriyor snra dokuyor favorilerde ince kok oldugu icin diyot daha iyi geliyor mesela kol ustlerinde de alex onerilmez ince tuy oldugu icin
(101 puan) tarafından
Anladım tesekkurler
0 oy
(2,014 puan) tarafından
2 seansa gittim, bacaklarımda koltuk altımda çok çok azalma oldu özel bölgem daha geç dökülecek gibi orada da azalma var ama çok değil, bende çok şaşkınım normalde çok tüylü bi insanım bide esmer olunca sen düşün. Ama ben faydasını görüyorum daha 2 seansta. Sen sadece özel bölge içinmi gitceksin çok ucuz geldi bana. 
0 oy
tarafından
5. Seansim bitti 6. Seansıma az kaldı benim 8 seans 5. Bitmesi imkansız benim 5 olmasına rağmen hala var 
0 oy
(285 puan) tarafından
Belki 30 seans gittim özel bölge bitmedi bacak bitti kol altı nitti
0 oy
(961 puan) tarafından
Ben 2 yıl gittim 16 seans ve hiç bir zaman kesşn biter denmiyor beyaz tenliyim tüy diplerim sarı bi de 2 3 ayda bi tüy gibi yine çıkıyordu 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
5 seans 500 se cok birsey bekleme cnm ypiel olabilir cihaz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 215 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Huzurumm (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Smyrasel (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.