0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızım balgamlı öksürüyor şimdi ayaklari göğsü sırtı nı viks sürdüm tereyağ pekmez yaptım zorla yedirdim baska ne yapdam iui gelir

13 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
Sarımsak kürü yapmanı tavsiye ederim 
tarafından
Nasıl yapcam canm
(346 puan) tarafından
Hemen paylaşıyorum burada oku
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Ben iki gündür baş edemedim doktora götürdüm ilaç verdi bakalım
0 oy
(268 puan) tarafından
Doktora gotur canm bu illet cok fena gecmiyor yoksa biz yeni atlattik 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
1 cay kaşıgi toz zencefil 1 tatlı kaşığı bal içine de limon sık karıştırıp aksam sabah yedir çok iyi geliyor 
0 oy
tarafından
A -ferin  şurup iyi gelir
0 oy
(346 puan) tarafından

image

buyrun paylaştım 

0 oy
tarafından

.

imagebundan aldık eczaneden tamamen bitkisel oğlum 22 aylık çok iyi geldi tavsiye ederim şuan yapacak birsey dersen de 1 yemek kaşığı zeytinyagina 2 yemek kaşığı pekmez koyup kaynat ama yanmasın dikkat et. Sabah akşam 1 kaşık ver bundan her gün taze hazirla 3 günü de geçme 

tarafından
Bizim bugün 3. Gün bayaa bayaa düzelme var
tarafından
Evet birde içeriği temiz ne olduğu belli yani 22 aylık kızıma veriyorum bende doktorumuz 6 aylık oğluma da yarım ölçek verebilirsin dedi onda etkili oldu kızımda da azalma var
(2,704 puan) tarafından
Ayyy inşallah benim oğlanda da işe yarar
tarafından
İnşallah
tarafından
Bende o aylık kızıma verdim. Korka korka yarım ölçek ama çok şükür bişey olmadı içinde bal olduğu için 1 yaş üzeri diyor
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Canim ben gece uyurken ayaklarının altına sarımsak zeytinyağı yapıp sürdüm o çok iyi geldi gece boyu oksurmedi gecmis olsun. Öksürük şurubu al doktora götürüp 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Biz hep prospan şurup kullanıyoruz iyi geliyor öksürük krizlerini bayağı azaltıyor.
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Doktora gotr cok zorlasmadan gotur tedavisi zor oluyo gecmiyo
0 oy
(636 puan) tarafından
Valla ben sarımsaklı zeytinyağı yaptım. Hemen kesti. 2 3 diş sarımsağı ez zeytinyağına koy. Uyurken ayaklarının altına sür çorapp giydir uyut. Sabaha bişey kalmıyor. 
0 oy
tarafından

Doktora götür bence geçmiş olsun 

0 oy
(61 puan) tarafından
Tereyağını erit üstüne pekmesi koy ocakta bunları biraz pişir üstüne birkaç damla limon sık. Bu tarifi herkes çoook övüyor dene bence canm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 50 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 160 göst.
3 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 47 göst.
16 Kasım 2023 Aile kategorisinde Hsret.1234 (54 puan) tarafından soruldu

379,748 soru

11,368,165 cevap

34,850 kullanıcı

...