0 oy
1,146 göst.
Diğer kategorisinde (2,837 puan) tarafından

Bugün post açmıştım kalbim.icin sonucalrim kötü çıktı kalbimde yaklaşık 5 lt ye yakın su toplanmis durmum çok ciddi  tansiyonum düşerse kalbime baskı olacak ve sonucu ölüm olcak dedi doktor en geç yarına kadar alınması lazım bende o hastaneye güvenemedim.istabulda özel bir hastaneye gidiyorum 3 aylık bebeğim var nolursunuz dua edin Ayetel Kürsi okuyun :'(

67 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Belirtilerin neydiki canim geçmiş olsun inşallah 
(2,837 puan) tarafından
Şiddetli öksürükle gittim akciğer röntgeni çekildi ve kalbimin büyük olduğunu gördü doktor öyle anladık yoksa haytta tahmin etmezdim arada sıkışma olurdu yoruldugumda nefes nefese kalırdım ama.normal.sanardim
(572 puan) tarafından
Alllah sifa versn insallah yavruna bagislasin
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Allah şafi ismi hürmetine acil şifalar versin canım.Seni bu hastalıktan kurtarsın.
(2,837 puan) tarafından
Amin Rabb'im sesini duysun :((
0 oy
tarafından
Of canım  geçmiş olsun hiç korkma allahtan umut kesilmez Allah seni yavruna bagışlasın
0 oy
(119,254 puan) tarafından
allah im sana sifa verisn
0 oy
tarafından
Canım benim Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Rabb şifa versin ims kuzum dualarımız seninle 
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Rabbim şifa versin yavruna bağışlasın seni

0 oy
(665 puan) tarafından
Rabbine güven o herşeyin en iyisini bilir sana rahmet merhamet etsin inşallah...
0 oy
tarafından
Rabb'im safi ismiyle şifa versin canım
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Rabbim seni evladına bağışlasın inşaallah, çok üzüldüm. Güçlü ol, Rabbim yardımcın olacaktır <3

0 oy
(669 puan) tarafından
Ay canm rabbim şifa versin evladina bağıslasın inşallah geçmiş olsun i
0 oy
tarafından
Allah el şafi adıyla şifa versin inşallah canım
0 oy
(2,837 puan) tarafından

Rabb'im hepinizden Razı olsun Rabb'im sesinizi duysun bu gece sağ Salim kalbimdeki su alınır inşaallah :'(

0 oy
(3,135 puan) tarafından
Rabbim sana acil şifalar versin inşallah bebeğine bağışlasın seni çok üzüldüm bir an önce iyileşirsin inşallah
0 oy
(146 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah. Allahım evladınınevladının sevdiklerinizin yüzüne baksın inş. Allahın izniyle iyi olacaksınız inş. Dua edeceğim.  
0 oy
tarafından
Okudum canım Rabbim acil şifalar versin insallh 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Gülüm Rabbim Şafi ismiyle şifa versin  

şifa duası 

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

0 oy
tarafından
Rabbim yavrunun yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah 

Hangi hastaneye gidiyorsun canım İstanbul da 
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Rabbim seni evladına sevdiklerine bağışlasın çok geçmiş olsun canım 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
okudum şimdi canım çok çok geçmiş olsun nasıl alınması gerekiyor ameliyat mı olucak sakın bırakma kendini bebeğin için dirayetli ol derdini veren Rabbim dermanını da verir 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 233 göst.
28 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
0 oy
22 cevap 470 göst.
18 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 139 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

379,353 soru

11,354,873 cevap

34,829 kullanıcı

...