0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından

image

Çok kararsız kaldım hem reflü hem anne yanı diyor 40×67 cm ölçüleri 4 5 aya kadar kullanılır demiş kullanıcılar.. Yardım edin bu anneye :) teşekkür ederim 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beşik kanguru puset bebek arabası dışında hiç öyle şeyler almadım sağlık sıkıntısı olmadı
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
17. aydan bildiriyorum hala bununla uyutuyorum oğlumu canım sığmıyor ama ayağımda salladığım için çok iyi oluyor rahatça sallanıyorum ve ayağımdan indirirken çok sarsılmıyor
(176 puan) tarafından
Kız maşallah baya kullanmışın:) bende çok kararsız kaldım 5 6 ay kullansam kışın yeter bana teşekkür ederim ❤️
(2,593 puan) tarafından
valla suyunu çıkarttım kullanırken ama gerçekten çok rahat sallanıyor daha küçükken biryere giderken de götürürdüm üzerinde yatardı benimde içim rahat olurdu hala bile annemlere falan giderken alırım yanıma bence al pişman olmazsın ♥️
0 oy
(534 puan) tarafından
Bence gereksiz pahalı anne yanını çok kullanmadım ben keşke almasaydım dedim normal bi reflü yatağı 60 70 tl çünkü anne yanını ayrı alsan içine onu koysan bile daha ucuza gelir sen bilirsin yine
(534 puan) tarafından
Hamak beşik vardı bende onu kullandım hep çünkü anne yanı bana o yüzden gereksiz geldi
0 oy
tarafından
Babynest çok işe yarıyor canım 
(176 puan) tarafından
Kimi anne de çok gereksiz görüyor :( bende işe yarayacağını düşünüyorum bakalım inş pişman olmam teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Reflu yatağı çok güzel bir icat gerçekten ya bence al bende normal baby nest vardı ama bir se yaramadı da bu iş görür canım 
(176 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm normal yatak olacağına az biraz üstüne koyup bunu alsam daha işe yarayacak gibi teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim canım ")
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bana bu şekilde bi şey anneanem dikmisti. Çok kullandım. Emziriyordum yanıma koltuğa bunun üstüne koyuyordum rahat ediyordu. Beşikte olunca icim rahat etmiyordu ilk doğduğu zamanlar gözümün önünde olsun istiyordum. Ama şart mi değil tabi ki 
(176 puan) tarafından
Ah keşke bama da diken biri olsaydı:) hep yanımda kullanayım diye almak istedim sorayım dedim teşekkür ederim ❤️
(3,552 puan) tarafından
Rica ederim kuzum. Ama bu pahalı gibi geldi daha uygun bulabilirsin biraz araştır bence
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben reflü yatağı aldım pişman oldum oğlumun boyu uzun 4 aylık 65.5 boyumuz ayakları dışarı çıkmaya başladı bunun gibi şeyler almayın kullanışlı alın
(176 puan) tarafından
Önerebileceğiniz kullanışlı dediğiniz bir ürün varsa söyler misiniz çok memnun olurum bende ne yapacağımı tam bilmiyorum
(1,037 puan) tarafından
Ana kucağı aldım sallanan ondan çok memnunum her yere taşıyabiliyorum işimi yaparken çıkan sesler hoşuna gidiyo dinliyo ama ilk doğduğundan itibaren ara ara yatırman gerekiyor ki alışsın park beşik aldım oda cok güzel
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Fiyatını çok artırmışlar gibi geldi. Aklımda daha uygundu diye kalmis
0 oy
(932 puan) tarafından
Imkaniniz varsa alın derim aslında reflu su olmasa bile alınması gereken bir şey 
0 oy
(907 puan) tarafından
Ben oğlumda almamıştım, ebesi geliyordu eve kontrole, emzirme yastığı ile etrasini kapattı babynest gibi.Dedi anne karnından sonra bebek büyük bir boşlukta yatmamali bu onu korkutur daha dış dünyaya alışamadı.elkini attığında boşluğa gelmemeli etrafı anne karnı gibi sarmalisin demişti.Ama şimdi tekrar hamileyim kesinle düşünüyorum bunda uyur beşiğinde bukunla birlikte koyarım.Birde besiginin kırkbeş derece baş kisminin yukarda olması gerek demişti.Kusma yada nefes almakta zorluk çekmemesi icin
(176 puan) tarafından
Katılıyorum size teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Almadım karşı komşum hediye olrak almş inan 1 kre kullandım Bi dha hiç dokunmadım kızmda sevmedi zaten ne puset ne beşik ne salıncak inatçı Bi bebğim var 
0 oy
(2,372 puan) tarafından
Reflü yatağını aylarca kullandım babynest i de ayrı almıştım keşke ikisini bir alsaydım. 
0 oy
(1,034 puan) tarafından

image

ben bundan aldım canım bimden almıştım çok da memnunum iyiki almışım 55 e almıştım
(176 puan) tarafından
Bakalım ya bundan alacam ya da reflü teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Ben aldım 3 ay falan ancak kullanabildim canım ama çok işe yarıyor 
0 oy
(2,311 puan) tarafından
5.aya doğru ayaklar dışarı taşmış oluyo ama öyle bile iyi. Valla al oturma odasına mutfak masasının üstüne vs yanında götür çok rahat. Bi de kusan bi bebeğin olursa daha da rahat 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Valla ben almadım ablam verdi ama verdiği gibi sığınakta duruyor çok gereksiz bisey bence 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Benim bebeğim şimdi iki yaş üç aylık hala kullanıyorum asla ikinciyi düşünmüyorum ama olursa yine hiç acımadan ilk bunu alırım 
0 oy
(247 puan) tarafından
En büyük kurtarıcım oldu valla ne yalan söylim  6 ayına kadar kullandım  sonra yıkadım kaldırdım şimdi 6 aylık hamileyim ikinciye kullanmakta nasip olur inşallah 
0 oy
(25 puan) tarafından
Aldım uyumadı Suriyeliler e verdim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kesinlikle al  canım  çok işe  yarıyor  ben  kızım 5 6 ayına  kadar kullandım  beşiğinin içine  koydum 
(176 puan) tarafından
Yanıma yatırmak için odada hijyen açısından almak istiyorum Bende teşekkür ederim ❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 250 göst.
0 oy
2 cevap 175 göst.
0 oy
0 cevap 65 göst.

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...