0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından

Kızlar yengem doğum yapacak bebeği için battaniye sipariş verdi erkek battaniyesi ama yanlışlıkla 2 tane almış ve parasını karttan almışlar , neyse kargosunu aldı evime çay içmeyede geldi dedi bı tanesini sen al belki bebeğin erkektir dedim daha çok küçük ya erkek değilse dedi al lazım olur hediye verirsin birine , birden içimden almak geldi aldım ve parasını verdim , cinsiyeti belli olmadan almam yanlışmıydı sizce

image

10 Cevaplar

0 oy
(3,335 puan) tarafından
E almışsın zaten artık güle güle kullansın bebiş 
(299 puan) tarafından
Cinsiyeti belli olmadan almam yanlışmıydı demek istiyorum
(3,335 puan) tarafından
Yok be canım ne olacak nasibinde varsa kullanır olmadı hediye edersin bizimde bunun beyazı vardı
(299 puan) tarafından
Öyle yaparım. Bı kızım var hayırlısıyla bı tanede oğluşum olursa rabbim den başka bir şey istemem. Heveslendim aldım
-Reklam-
0 oy
(8,327 puan) tarafından
Ah tatlım kızı erkeği mi var battaniyenin. Kışa denk gelirse om lazım oluyor ev içinde kullanırsın. 
(1,533 puan) tarafından
Var tabi olmaz mı :D oğlan çocuğu hep mavi giyer kız çocuğu pembee :D aksi iddiaaa bile edilemez baharişkom
(8,327 puan) tarafından
Bu tezi bozuyorum. Benim kıza pembe yakışmıyor ☺️☺️
(1,533 puan) tarafından
Sjsjsjs ona her renk yakışır *_*
(1,406 puan) tarafından
Aynen Baharcım renklerin cinsiyeti yoktur düşüncesindeyim. Kızıma mavide giydirdim, pembe de giydirdim.
(8,327 puan) tarafından
Zaten bu renk ayrımı zırvalığını kim bulmuş bilmem☺️
0 oy
(2,367 puan) tarafından
Valla erkek kız diye bişey yok kullanırım ne olacak sanki işimi görsün de :) ogluşuma peluş battaniye almadım kızımın vardı rengi de toz pembe yıkadım utuledim hastaneden çıkarmaya koydum çantaya napim km bizi kiniycak pembe diye :)
(299 puan) tarafından
Öyle yaparım artık
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Belki de içine doğmuştur ne olabilir ki en kotu evde kullanirsin :D saglikla gelsin insAllah 

(299 puan) tarafından
İnşallah bı tane oğluşumda olsun yeter
(1,533 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin kuzum ♥️
(299 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Benim pembe yeşil çizgili beyaz battaniyem vardı ve ilginçtir ki hamile kalmak istediğim bir süreçte daha ortada bebek yokken almıştım ( meğersem hamileymişim sonra öğrendim ) oğlumu o battaniye ile büyüttüm sonra o kaybolunca mavisini aldım  ben her türlü kullanirim belki bu da bir işaret kim bilir :)
(299 puan) tarafından
Bnde hamile olduğumu öğrendiğim zaman ne tesadüfftür ki yengem istemişti büyük bir hevesle aldım , normalde ilk gebeliğimde bile doğuma 2 hafta kala kıyafetler aldım. Bunda içime mi doğdu ne
(13,091 puan) tarafından
Rabbim gönlünden geçeni nasip etsin
(299 puan) tarafından
Amin inşallah ônceliğim sağlıklı olması tabi
0 oy
(792 puan) tarafından
Ben olsam almazdım. Madem yanlış geldi o sana hediye etseydi.bebegin cinsiyeti belli değilmiş battaniyede güzel değil kimsenin günahını almak istemem ama belki bir tane geldi beğenmedi sana sattı kendi kendine başka alacak olabilir olmayadabilir ben olsam kesinlikle almazdım 
(299 puan) tarafından
Hayır burda birlikte açtık kargoyu oda şaşırdı.
0 oy
tarafından
ne kadara aldin ona göre yorum yapacam
(299 puan) tarafından
160 tl
0 oy
(244 puan) tarafından
Olsun bence rengi çok tatlı kız da kullanabilir ben bebeğimin her şeyini sakladim ikinciye giydireyim diye kız da olsa giydirecektim evde kullanmak için zaten birkaç tane anca yetiyor 
(299 puan) tarafından
Olmazsa hediye ederim sorun yok
0 oy
(303 puan) tarafından
Kız olsa bile nolacakki kullan gitsin evde kullanırsın olmazsa
(299 puan) tarafından
Öyle yaparım canım
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Renkten ne olacak Allah aşkına. Bir kızım var tüm kıyafetlerini saklıyorum. Oğlum olursa etek hariç hepsinide giydiricem
(299 puan) tarafından
Öyle yaparım cnm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 379 göst.
0 oy
3 cevap 179 göst.
0 oy
28 cevap 425 göst.
0 oy
5 cevap 93 göst.

380,079 soru