0 oy
243 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından

Kizlar eşim şuan bebeğimize sadece patik aldı millet durmadan kıyafet getiriyor ben küçükken yeni güzel şeyler giyemedm ama çocuğuma giydirmek istiyorum ama kimse bana ne para veriyor nede beni alışverişe götürüyor herkes milletin eskisini taşıyor evden yapabileceğim bı iş bulmaya çalışıyorum sizce napabilirim :(

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocanla konuşabilirsin canım. Hastane çıkışı falan illa alman gerekiyor 
(53 puan) tarafından
Kaynanamda tuhaf diyorki beşik alırsam altın yapmam allahm yarabbim ne alakası var bunu diyen karının 2 dairesi var ve 1 tane yazlığı var 2. Daire kirada para alıyorlar ben anlamadm kayinpederim gece 11 de geliyor işten görümcem öğretmen ama hiç paraları olduğunu gormedm cimrilikte sınırları yok
tarafından
Ayy zenginlerin malı daha  kıymetli oluyor zaten eşin düşünmüyorsa sizi sende alışveriş yaparken onu düşünme o zaman
(53 puan) tarafından
Benim babam ev borcu ödüyor ve evde 3 kişiyle geçim yapıyor tek çalışan babam bunların cebine aylık 9500 TL ile geçim yok benim babam 2800 TL ile 3 kişiye bakıyor onlar 4 kişi gecinemio
(53 puan) tarafından
Yani 2800 ünde 1800 u borca gidiyor hem fatura ödüyor hem dolabı dolduruyor hem kendilerine bakiyorlr hemde diyorlar ki bebek arabasini ana kucağını ananlar alsn altında taksnlr anldnmi
tarafından
Sende altını aldıktan sonra beşiği al doğumdan sonra getirtir canm ikisini de almış olursun altın deyipte geçme ben olsam öyle yaparım hastane çıkışını falanda e.bebekte çok uyguna var oradan sipariş ver mağazadan daha uygun kargo da 5 TL e.bebekte
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Maddi durumunuz nasıl ki? 
(53 puan) tarafından
Eşim kardesine 1500 TL'lik eldiven alabiliyor sürekli kardeşine sana şunu alım diyor kardeşine durmadan istiyor benim çocuğum olck ona para biriktirim yok yani kuzum :)
(53 puan) tarafından
3 tane altın yaptı gram çocuğumuzun geleceği die 3 altında piyasada yok gitti annesine verdi aldı tekrar annesine verdi banada vermiyor yani nebilim tuhaf
(13,202 puan) tarafından
İstese normal eşyalarla o paraya komple süzer bebeğe oturup konuşmak lazım eski eşya ile büyütmek istemediğini o yaptığı alışverişin bebeğin ihtiyacı olduğunu gözüne sokmak lazım
(53 puan) tarafından
Olgulasamadi sanırım bir türlü eşimle aramda 8 yaş var herkes diyorki onun aklı daha küçük sen daha olgunsun diyor anlatiyormda kime bacım kimse anlamıyor ki herkes cimri keşke calisabilsem şuan komple dizmustim
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Eşinin seni dinleyip anlaması lazım 
(53 puan) tarafından
Bazı insanlar işte kafalarına göre hareket ediyor eşim bana hiç bişi danismiyor bende ona danismiyorm skldm
0 oy
(534 puan) tarafından
Kusura bakma ama gercekten tuhaf bi adammıs esin kardesine 1000 kusur liralık eldiven alip kendi cocugunun altinini annesine veriyor,  sonra bi kıyafet almiyor. Degisik bi durum canim , tekrar bi karsına alıp olgunca konusmayı dene bazen dusunemiyo adamlar gercekten
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Al karşına konuş bu iş senin yapmanla olmaz babası sonuçta tek patikle iş bitmiyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 112 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Efemmm (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde fadimana (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
23 Şubat 2022 Aile kategorisinde 07seda15oz (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 150 göst.