0 oy
173 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hastayımm, umarım covid değilimdir ama belirtiler çok yakın ..Tekim bebeğimle ilgilenecek kimse yok .Evde corona testi yapmaya gelirler mi?  hasta halimle bebekle dışarı çıkamam . 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

evde 1 kişi delta varyantı çıktıysa diğer kişilere test yapmaya eve geliyorlar burada 

koronaysa sanmiyorum geleceklerini 
tarafından
O zaman teste falan gidemem zaten normal bir gribal enfeksiyon ise de hastaneden bulaştı. Yenidoğan bebeğimle 2 aydır o bu şu testleri için hastane ve otobüslerde bulaştı.Yine de sağolasun...
tarafından
hayırlısı canım inşallah korona değilsinizdir
-Reklam-
0 oy
(16,507 puan) tarafından
Gelmiyorlar diye biliyorum

İnşallah bilen arkadaşlar yazarlar geçmiş olsun CNm
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Temaslı olmadigin sürece gelmiyorlar canım temaslı olup aynı zamanda belirtilerini taşıman gerekiyor 
tarafından
Saçmalık,zaten yenidoğan bebek kontrolü için hastanelerde sürünmekten geldi hastalık geldiyse de.Yani temaslıyım demek.
(1,105 puan) tarafından
Öyle düşünmüyorlar ne yazikki canım bende de belirtiler varken aradım temaslı değilseniz hastanede yaptırmanız gerekiyor dediler peki ya pozitifsem dedim yapacak birşey yok dedi görevli bayan ve kendi aracım olmadığı için toplu taşıma ile gittim ve pozitif olduğumu öğrendim sağlık personeli aradı pozitif oldugumu bildirmek için toplu taşıma kullandım ne olacak şimdi dedim o önemli değil onu herkes yaşıyor dedi dalga geçer gibi ve telefonda atistik verdiği cevap beni çok sinirlendirdi çünkü ne yazikki sağlık sistemi hala oturmadı oturmayacakta
tarafından
Zaten bu yüzden vakaların önü alınmıyor.En azından sağlık ocağı yapsa keşke.Neyse durumum kötüleşirse giderim ..Çok sağolasın
0 oy
tarafından
Gelmiyorlar cnm.bn de griptim otobüsle gidip verdim testi.kizim iicn istedim gelin test alın diye gelmediler.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 177 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde SL (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 721 göst.
0 oy
0 cevap 46 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu

385,022 soru