0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 4 aylik olcak 4 gün sonra sünnet ettirelim istiyoruz ama devlet hastanesi yapıyomu yapmıyomu yapıyosa hangi bölüm yapıyo sağlık ocağı yapıyomu bi aydinlatın şu beni bea

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Devlet hastanesi yapıyo diye biliyorum 

tarafından
Önce gotürup muayne fln mi etcez direk mi yapiyolar
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Sağlık ocağı yapmıyor canimm devlet Hastanesi'nde hepsi yapmıyor pandemiden dolayısı biz özel klinikte yaptırdık nerde yasiyosunn ki???
tarafından
Kırklareli alt komşum özel tıp merkezi de yaptırmışti bu kış ama biz devlette yaptıralim dedik  masraf olmasın
(15,824 puan) tarafından
Sor canim yapar inşallah  devlet hastanesi çocuk cerrahisi yada üroloji bölümü yapar sunneti
tarafından
Tamam canim tskelr
0 oy
(306 puan) tarafından
6 aydan önce devlet has. Yapmıyor ancak bi  sikintisi varsa yapabilir
tarafından
Abo bizde vizede oturuyoz
(306 puan) tarafından
Hadi ya ne güzel küçük ama sirindir vize köylerinde çok güzeldir havalar güzel olsaydı bı gezerdiniz :))
tarafından
Aynen küçük gezilcek biyerde yok kıyıköye bide balkaya balık restorandına gidiyoz sadece baska biyer kesfedemedik
aksama kadar evdeyim iyi kötu market market gezerdim şimdi cocuk var cıkamıyorumda :)
(306 puan) tarafından
Aynen bak gidilecek 2 yere gitmişsin zaten pekte başka biyer yok Lüleburgaz falanda güzel AVM var oralarada gidersiniz
tarafından
Aynn orayada gidiyorum :)
0 oy
(565 puan) tarafından
Devlet hastaneleri bir sıkıntısı yok ise 3yasindan once yapmiyolar diye biliyorum canim ben ankaradayim ama sizin orda nasil bilmiyorum. Biz 9aylikken yaptirdik keske daha küçük yaptirsaydim ımkanin varsa ozelde yaptir derim ben canim
0 oy
(10,478 puan) tarafından
10 ay sonraya randevu verdi nerdeyse bütün devletlere gittim istanbulda 

Asla randevu vermiyor her taraf çok dolu diyor özelde yaptırdım 
0 oy
(146 puan) tarafından
Devlet hastanesi bir hastalık olmadığı sürece 6 ay olmadan önce yapmıyor diye duymuştum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.