0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (239 puan) tarafından
6 buçuk aylık tonti'm Cuma günü sünnet olucak. Başlarda hiç aklıma takılmıyodu ama gün yaklaştıkça acıycak mı ki korkusu yaşıyorum. Çok hareketli bi bebiş durmazsa diye endişeleniyorum. Bilgi fikir tavsiye alabilir miyim öncesi ve sonrası için?

5 Cevaplar

0 oy
(4,392 puan) tarafından
11 aylikken gecen ay ettirdik klipsli bol bol ped bardak al kes hazirla bezin icine koymak icin lokal ile klipsli sunnet olduk ilk 2 3 gun zor geciyor klips cikinca rahatladi küçükken yaptirman iyi olmus simdi oglum hala korkuyor
(239 puan) tarafından
Of kıyamam ya dünden beri üzülüp ağlıyorum bakıp bakıp tontime
(4,392 puan) tarafından
Valla ben daha kucuk yaptirmadigima cok pismanim hemsire olarak soyluyorum bizde pembe yalanlar pek yoktur evet uyusturulurken cok ağlıyorlar yakiyor bende onunla oturdum ağladım valla eve gelene kadarda agladim ama allahin emri yapacak birsey yok
(239 puan) tarafından
Canı kıymetli bi çocuk değil çok şükür. Aşılarda kan alımlarında vs ağlaması yok. Sadece onu tutunca, sıkınca, yatınca ağlıyo sinirleniyo. İnşallah canı yanmaz çok :(
(4,392 puan) tarafından
Hah al bendende o kadar kan alininca aglamaz gercekten cani acimadiysa sesi cikmaz asida hala aglamaz neyse canim rabbim kolaylik versin daha ayi kucuk daha cabuk topalrl
(239 puan) tarafından
Rahatladım biraz sağol kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok canım korkma sadece iğne vururken bi agliyorlar o kadar uyuşuyor birşey hissetmiyorlar ilk cis yaparken biraz agliyorlar  3 günde iyileşiyor sadece ilk gün huysuz oluyor.fitl veriyorlar krem veriyorlar zaten acımasin diye bir sürü ağrı kesici veriyorlar ben 2 aylıkken yaptım ayy çok rahattı 

(239 puan) tarafından
Ay benimki çok hareketli ya. Yatmayı da hiç sevmez. Ya doktora ani hareket yaparsa Allah korusun. Keşke hareketlenmeden yaptırsaydım. Korku sardı eşime çaltırmıyorum :(
tarafından
Keşke daha küçükken yapsaydın o zmn ya hareketli zor oluyor .hangi yöntem ile yapacaksiniz
(239 puan) tarafından
Ay heyecandan hiç sormadım. Muhtemelen doktor dedi de kafam orda değildi :(
tarafından
Ayy kıyamam ya korkma canım çok kolay oluyor küçükken
0 oy
(119,070 puan) tarafından
tas catlasa 1 hafta ama ilk 3 gun mizmiz oluyo sonra bisi kalmiuo
(239 puan) tarafından
Çok kolay olur inşallah amin
0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin 
0 oy
tarafından
Uyusturmak icin igne vurdugunda aciyormus sadece. Ama kesilirken aci yokmus cnm uyusmus oluyor. Ben 4 aylikken yaptirdim. Biraz ac goturdum mamasini yerken oldu sunnet. Hic aglamadi o esnada. Seninki biraz buyuk oldugu ivin aglayacaktir korkacaktir cunku. Ama acimiyor o esnada o konuda icin rahat etsin. 1 hafta da da iyilesecektir. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 141 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 118 göst.
18 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saadett (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
9 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,384 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...