0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından

Şu süpürgeyle çekilen burun aspiratörunden almak aklıma gelmedi ilk etapta keşke ondan alsaymisim. Kendi ürettigim çözüm bu çünkü sumuklere artık nefesimiz yetmiyor. Tıkalı uyuyamiyor 

image

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aaa ilk defa gördüm canım 
(1,363 puan) tarafından
Normal burun aspritoru normalde ama çekmeye nefesim yetmiyor artık
tarafından
:-))) ben çekiyorum vallahi
-Reklam-
0 oy
(119,456 puan) tarafından
cok zekisin yaa ⚘⚘⚘
(1,363 puan) tarafından
Valla babyvac olmuş kaç para elindekini değerlendiriyim ddim çok sümük var çünkü
0 oy
(346 puan) tarafından
Benim nefesim yetiyor  :) 
0 oy
tarafından
Başlığında ne var cnm 
(1,363 puan) tarafından
Hastanede bebek için idrsr kabı vermişlerdi kullanmamıştım . Ona aspritorun hortumunun geçebileceği kadar delik açtım altına ağzımıza taktigimiz şeyi taktım gayet güzel cekiyorcekiyor
tarafından
Kız sen ne fenasin
(1,363 puan) tarafından
Devir tasarruf devri valla:)
tarafından
Aynn aynn :)
0 oy
tarafından

Çok iyi yhaa

0 oy
(9,254 puan) tarafından
Ee neyle çekeceksin bunu :)
(1,363 puan) tarafından
Süpürgenin başın dayiyorum canım o plastik kabin içine girecek şekilde. Süpürge çekiyor. Ama benim supurgemde çekim ayarı var orta ayarda cekiyorum
(9,254 puan) tarafından
Ayyy bn yapsam çocuğumun burnunu komple sökup alır pis supurge:D
(181 puan) tarafından
orta ayar cok degilmi canim babyvac da bir suru parca var ustunde okudum yaptigimiz sistem süpürge ayari yüksek olsada cekim gucunu kendi ayarliyor siz en dusuk kademede cekin yazıyordu
(1,363 puan) tarafından
Aa öyle yapayım o zaman canim
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ama cok zararli doktor bunu bile onermemisti bize fazla cekerseniz burun damarlarina beyninezarar verirsiniz diye. Şu elle cekilen var ya onu onermisti
(1,363 puan) tarafından
Süpürgenin orta ayarında çekiyorum canım bide günde 2kere uyku öncesi.

Elle çekilenle asla çekilmez sanırım kısımdaki sümük. Akmiyorda bide ya içerde tikiyo anca
(2,252 puan) tarafından
Bizde 2 3 hafta yasadik onu malesef ama doktor yapmayin dedi canim hele supurge ile cok sert olur bence ya. Nane yagi viks falan dene
(1,363 puan) tarafından
Neler demiyorum canım boğuluyor sumuktem ilaç iğne hava daha neler neler
0 oy
(118 puan) tarafından
Bende internetten aldım gerçekten çok güzel bi zarari olmuyor cocuga 
(1,363 puan) tarafından
Bende keşke ilk onu alsaymisim ya pişman oldum aldıktan sonra bunu
(118 puan) tarafından
Ben almaya durunca çok tedirgin oldum herkes yok şudur yok budur dedi sonra kendi burnumda denedim acı yada öyle çok bi çekiş hali yoktu şimdi onla temizliyorum burnunu
0 oy
tarafından
Çok şiddetli çekmez mi ki süpürge birde korkmuyor mu =/ benim çocuklarında komple burunalri tıkalı büyük kızımda başladı sonra diğer kardeşlerinde bulaştırdı oğlum hele altı aylık tam da dia dönemi perişanız eşimde  bu aspiratorden almış benimde nefesim yetmiyor ya başım dönüyor artık çek çek ciler gibi "D tövbeler olsun 
(1,363 puan) tarafından
Aynen ne benim ne eşimin nefesi yetiyodu artık. Benim supurgemin emiş ayarı var canım orta derecede çekiyorum.

Korkma meselesi de şöyle ağzınla cekerkende çılgınlar gibi ağladığı için yapcak bisey yok
tarafından
Anladim canim ya olmadi bende boyle bir şey yapıyım yoksa açılacak gibi değil genizleri
(1,363 puan) tarafından
Aynen emiş gücüne çok dikkat et ama

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
28 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu