0 oy
624 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Severek evlendim 2 yıl oldu 7 aylık oğlum var ama eşim ve aile merakı beni bin pişman etti hayat sevincim gitti. Ard arda 2 düğün yaptlar borçtan kalkamadılar eşime kardesleri talimat veriyor  bileziklerimiistedi verdim kredi çekelşm dedi ödeyemezsin dedi sen iyisin sen hoşsun tamam dedim sabahlara kadae borctan aglardı kıyamadımm bekarkn ne biriktrdiysm ne takıldıysa hepsini verdim ama en kötü degersiz insan ben oldum doğum yaptım evdw yiyecek ekmek yok annem haşlık verirdi eşime verirdim sonra annwm geldi bu evde birsey yok kız lohusa yiyecek süt olcak kaynanam köpürdü eşimle kavga ettik evin kırası ödenmediği için kışın ev sahibi evden çıkardı eşim çekti gitti eşimin ailesi karışmadı annem babam ev tuttu taşıdı kiramı ödedi kaynanam karsı binadan benim eşya tasımamı izledi hem bebeğime süt sagdım hem sexeryanlıyım eşya taşıdm krediler ödenmedi icraya verdiler calısrkn bankada ailemle yasadgm adres kayıtlıydı icra annemgre gdck aradım kaynanamı oğulların borcu için bunları yaptı diye paraları sen yedin dedi eşimin kıymetlisiyken köpek oldum ** oldum evi tek başıma yerleştrdm telefonum çalmadı aramadılar o sessizlij beni sagır etti boşanacagım dedim aileme bana hak verir yanımda olurkenken 1 hafra önce babam beni suçladı senin yüzünden dedi o kadar üzgünğmki iyilik yaptım resmen eşim beni ailesi para için kullandı ailemle kötü etti yine seviyrm ama :( işte bazı seyler  eskisi gbi değil

7 Cevaplar

0 oy
(1,933 puan) tarafından
Sen üzme kendini canm yapacak bişey yok ne yapsana erkeklerin gozinde hiç bişey yapmadın olursun kötülük yapacaksinki değerin bilinsin ailenle de inşallah en yakın zamanda barışırsin
(48 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Baban bence dogru soyluyor..kusura bakma okurken cok sinirlendim..
(6,681 puan) tarafından
Aynen canim..nasil bu kadar saf oldunuz??eşin neyse eşin kardeşleri icin neden kendini harciyorsunya
(48 puan) tarafından
Severek evlendim bilmyrm gözüm dilim bağlı gibiydi her dediğini dinlerdim ama ne evim kaldı ne mutluluğum kaldı işte sonradan aklını basına getrrriurlar
(214 puan) tarafından
Kiyamam sana mazen saf kalplilik insanin basina neler aciyor kimseye acimiycan bu hayatta  allah acisin diycen canim ne oldu simdi olan sana ve yavruna oldu kimse varmi yaninda kocanin kardesleri nerde durum cok kötü rabbim yar ve yardimcin olsun dik dur kimseye boyun egme allah görüyor herseyi kimsede kalmaz hakkin cikar bu dunya fani
(48 puan) tarafından
Amin canım inşallah onlar eşleriyle mutlu olan bizim huzurumuza oldu işte
(214 puan) tarafından
Rabbim büyüktür elbet biryerden cikacak merak etme
0 oy
tarafından
Belli ki babanda yılmış oyuzden öyle ağzından bir sinirle çıkmıştır diye düşünüyorum yada zamanında dediyse gel kızım bırak diye sende dinlemediysen ondan demiştir diye düşündüm Allah eşinin de kalbine hidayet versin aile sevgisi versin inşallah üzüldüm gerçekten ben bir başıma ev tasiyacagim derken bebeğimi kaybedecektim sezaryenin acisinida çok iyi bilirim ne diyim ki rabbim mazlumun ahini kimsede bırakmaz soke Söke çıkartır 
(48 puan) tarafından
Yok bırak demez ailem özellikle annem için nw olursa olsun çekeceksin ele güne rezil oluruz der hep
(48 puan) tarafından
Allaha havale ettim
tarafından
Çeken hep kadın zaten bir tanede dert çeken adam görmedim ki ben olan hep bize olur
0 oy
tarafından
Bide seviyorum yinede demişsin benim öyle koca olacak canı cehenneme
(48 puan) tarafından
Bir yanım seviyr bir yanım ailesndn kendnden nefret ediyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Baban neden seni suçladı anlayamadım kuzum. Ama böyle bir aileye selam dahi verme bence. Hak etmiyorlar senin iyi niyetini
(48 puan) tarafından
Bende anlayamadım canm hak verirdi ben boşanmak istyrm 1 yıldr böyle dedim boşanmayım diye mi onlara güveniyrm diye mi düşündü öyle dedi bilmiyrm
(774 puan) tarafından
Ama kötü bir durum yaa. Sen her şeyini feda et karşılıgında yapılan muameleye bak. Ne kadir kıymet bilmez nankör insanlarmış
(48 puan) tarafından
O en çok zoruma giden bende evladımı uzak turyrm haketmiytlar torun 10krş bile olsa vermem artık dedim elbet bebegim büyüyeck calışacgm
(774 puan) tarafından
Aynen öyle. Bundan sonra tek kuruş tek bir iyi niyet yok onlara. Gerçekten acıdım onlara. İyi insanlar kaybetmez kaybedilir canım. Onlar kaybetti
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Kimsé için esin dahi aileni bu kadar yıpratmasaydın keşke kör mu ödesin herkes borcunu 
(48 puan) tarafından
Ödeyeceğim dedi hep kandırdılar adıma kaç icra var
0 oy
(797 puan) tarafından
Bana donmussun banda kaynanam senin yüzünden demişti ne diyeceğimi bilemiyorum canım inan seni çok iyi anlıyorum Allah'ım hayırlı bir kapı açarsa inşallah bolluğa çıkarsınız Allah'ım güç kuvvet versin jimseyeuhtac etmesin
(48 puan) tarafından
Amin inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 417 göst.
21 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 251 göst.
0 oy
13 cevap 537 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sineem (476 puan) tarafından soruldu
0 oy