0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Onlar ile gorusmek istemiyorum çünkü hamileyim daha şimdi den gen testi yaptır dedi bana sonra özür diledi kabul etmedim görüşmüyorum esimde görüşmüyorum diye benle konusmuyor

11 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Sende onlardan hemen zeka testi iste kocanda dahil 
(4,875 puan) tarafından
Kaynanasına  bağlansak ☺️acaaba onlar ne dicek  ☺️☺️
tarafından
Yav hadi isinden sikayet eder saygisindan eder ondan bunda sikayet eder ama namus nedir arkadas ya
tarafından
Aynen ne fayda namus bu sonuçta
İlkim ada bencede bağlanalım
tarafından
Canım ilk aldir diyordu istemedi ler sonra esime dedi bırak babasiz baksin yada aldirsin ne hali varsa görsün sonrada istiyormuş gibi yaptı gen testi yapalim bizde yapacağız dedi laboratuvar i aradım aynı örnekle dna da yapılır dedi onun pesindemis sonra ozur diledi kabul etmedim
tarafından
Heyy allahın cezadı
-Reklam-
+1 oy
(1,003 puan) tarafından
Boşanma gerekçesi bu biliyor musun. Ne demek gen testi. Ve sen hâlâ orda duruyor musun 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Gen testi derken ne için istediler bunu
tarafından
Dna canim
(1,043 puan) tarafından
Bebek eşinden mi diye mi
tarafından
Evet cnm
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kiz bacim surekli bu konuyla ilgili post aciyorsun birak herseyi bi olacagina birak ustune gitme sessiz kal kabulde etme kaynanani. konusmazsa konusmasin birsey yokmus gibi davran sende esine tepkisiz kal zamana birak bi
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşin anasına trip atacağına sana atıyor kadın gen testi istemiş itiraf da etmiş gen dna işte 
tarafından
Evet o o degil diyo simidede hastalık varmi diye mis gen testi yalan atıyor 3 4 tane laboratuvar aradım sordum aynı örnekle dna yapıyoruz diyolar
(1,020 puan) tarafından
Ya kabul etmiyorlar bir de ben de delirirdim hem suçlu hem güçlüler özür dilemesinler önce
(1,020 puan) tarafından
Namusuma resmen laf atıyorlar de
(1,020 puan) tarafından
Eşine lafını geçirirsin 1 ay anca surat yapar
0 oy
tarafından
Valla canm senin namussuna laf ettirme sakın konuşmada böyle insanla acaba kendi oğlu kocasından mi o gen testi yapsın zihniyete bak 
tarafından
Onun öyle kesin karsindakini de oyle görüyor dengesiz canım o
tarafından
Olabilir dediğin gibi bence kişi kendinden bilir işi
0 oy
tarafından
Öyle anneninde öyle eşinde şimdiye kadar ağızlarına sıçmış olman lazımdı ne demek dna testi ya o kocaya bile göstermem çocuğu çıktıkları deliğe sokarım hepsini bırak konuşmasın sende yüz verme sakın o pisliklere namusuna doğmamış çocuğuna dil uzatmışlar kesinlikle konuşma hatta ailen arkandaysa bir dakika bile durma o adamın yanında kendi çocuğuna bile dil uzattırıyor yahu
0 oy
(800 puan) tarafından
Biri bana bu diyecek ha cinnet geçiririm konuşmaman az bile durma hemen kaç
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Artık postu okur okumaz sen olduğunu anlıyorum direk içimden biranne diye geçiriyorum. Canım mecbur konusacaksan da arana mesafe koyarak devam et yok illa istemiyorum diyorsan eşin bı sure küser sonra alışır muhattap olma

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 625 göst.
11 Eylül 2019 Aile kategorisinde Birmelekbekliyorum (48 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,174 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu

379,328 soru

11,354,367 cevap

34,827 kullanıcı