0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
Kizlar merhaba 

6 aylik kizim var ve korunmak istiyorum ben yasemin aldim korunmak için ama nasıl kullanılır adetten ne kadar önce nasıl olucak hiçbir bilgim yok ve çevrenizde bu hapları kullanıp hamile kalan varmi kizim çok küçük 2. Bi cocuga hiç hazır değilim şuan lutfen bilginiz. Varsa benimle paylaşırmisiniz. 

4 Cevaplar

0 oy
(1,018 puan) tarafından
Emzrıyorsanız cerezetta kullanın ben bu sene yakın kullandım korudu benı
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim emziriyomusun yasmini emzirenler kullanamiyo diye biliyorum 
0 oy
(1,543 puan) tarafından
İki sene her ay kullandım bıraktığım ay hamile kaldım baya tecrübe edindim ilk kural bu hapı adetin ilk üç günü içerisinde başlamak zorundasın yoksa o ay işe yaramaz korumaz ikinci kural her gün aynı saatte içmen tavsiyem gece iç ki mide bulantısı yapıyor az etkisi sabaha kadar geçiyor üçüncü kural ise hapın içinde 28 adet var bitiricwksin ya 7 gün ara 8. Gün tekrar mutlaka yeni kutuya başlaman lazim o 7 günde zaten adet oluyorsun ama adet olsanda olmasanda adetin bitmemiş olsa da o 8. Gün mutlaka başlamasın canım 
(20 puan) tarafından
Ama adetin 3. Gününde baslicam dimi her ay
(1,543 puan) tarafından
Hayır anlattım ya ilk başlarken ilk üç gün kuralı var sonra ki aylarda o yok canım sonraki aylarda 28 tane hap bitcek 7 gün ara 8. Gün tekrar başlanacak adeti unut gelse de gelmese de bitse de bitmese de başlanacak mesela benim 28 tane biterdi 5. Gün adet olurdum 8. Gün ilaca başlardım ama adet devam ederdi sen ona bakma  kural 7 gün ara 8 gün devam etmek
(20 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından

Bi bilgim yok ama o haplardan çok şikayetçiler adet düzensizliği kilo alımı falan oluyomuş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
27 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilara16 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde BetulOpoz (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 208 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pinar_07 (35 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...