0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından

Hanimlar bir 36+3teyim sadece sol kalcama bir sanci desem degil kramp desem degil agri desem degil tuhaf bir geliyor gidiyor.. bazen yururken beni korkutuyor adim atamiyorum bazen oturdugum yerden kalkinca oluyor. Bebek buyudugu icin diyeceksiniz ama tek tarafli ve ani bir saplanti gibi olmasi tuhaf.. bebegide bazen asiri asagida hissediuorum gelecekmis gibi bir agri oluyor gidiyor.  yasayaniniz varmi.

3 Cevaplar

0 oy
(195 puan) tarafından

Ben yaşadım canim son ayda oluyor kalcama iğne batırır gibi olurdu yürürken birden bire sendelerdim çok acı vericiydi kalça kemiği açıyordu öyle mi seninde

(12 puan) tarafından
Evwt cnm dedigin gibi. Annem fitik belirtisi diyor ama bilemedim. Magnezyum eksilikligi diyende var.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Magnezyum eksikliği olma ihtimali yüksek.. Kan değerlerine bakılmalı... Yani bir an  önce doktora gitmelisin. Allah sağlık sıhhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin 

(12 puan) tarafından
Evwt cnm dedigin gibi. Annem fitik belirtisi diyor ama bilemedim. Magnezyum eksilikligi diyende var. Fakat gectigimiz hafta saglik ocaginda kan verdim. Oyle  bir eksiklikten bahsetmedi doktor. Pzt kendi doktorumda randevum var. Insallah bu iki gun cok rahatsiz olmaz dayanirimda soylerim doktoruma
0 oy
(137 puan) tarafından

Canim bizde ona kengi diyorlar son aylardan doguruncaya kadar oluyor bende çok yaşadım doğum yaptıktan sonra geçti şükür kan değerlerim iyi dedin çocuk büyüdükce çok kötü oluyor doğumdan sonra kalmıyor cnm

(12 puan) tarafından
Sagol cvbin icin cnm bakalim artik saglikli olsunda insallah biz cekeriz ne yapalim:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 324 göst.
17 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 131 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mehmetcanınannesi (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ftm1907 (442 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
2 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurbet kuzusu (34 puan) tarafından soruldu

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...