0 oy
194 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar yemek yapmaya takatim kalmıyor tabi 2 tanede cocuk var Kayinvalidem den istiyorum ama utaniyorum çoğu zaman bi an once ayaklanip yemek yapmam lazım ama nasıl ilk gün kofte patates yapmstm ama su anda yapamıyorum sizlerde böylemisiniz 

14 Cevaplar

0 oy
(13,099 puan) tarafından
Covid olunca mecbur yaptım kimsem yok diye ☹️
(886 puan) tarafından
Ahh kiyamam canim benim bende kötüyüm
(13,099 puan) tarafından
Biz geçen sene olmuştuk baya kızım da hastaydı .
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Mecbur yaptım fakat eşim yardım cı oldu saolsun 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bazı belediyeler eve yenrj getiriyor bulunduğunuz ilde de vardır belki bı araştırın
0 oy
tarafından
Bende 4 gün yemek yapamadım ayakta duramıyorum. Eşim yapıyordu birşeyler ama zorsunuyordu. Çok kötüydü o günler 1 çocuk birde 33 haftalık hamileydim. Geçmiş olsun cnm
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Coluk cocuk olunca gunde 3 ogun mecbur yaptum
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Eşimle beraber yapmıstık hatta 1 haftaya yakın ben tarif ettiydim o yaptıydı sagolsun bas dönmem mide bulantım cok olmustu 1 hafta hep o kurdu kaldırdı sofrayı
0 oy
(119,478 puan) tarafından
allah sifa versin
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Benimki hafif geçti yaptım her gün ama arkadaşım oldu onun baya ağır geçti 1 hafta falan ugrasamadi
(1,621 puan) tarafından
Kayinvalidende azcik kendi düşünsün bu kadın hasta iki çocuk var diye ya söylediğim arkadaşım komsum  o hastalandiginda ben her gün goturdum bisiler ondan 3 hafta sonra hastalandım ben saolsun oda getirdi insanda azcik düşünce olacak
0 oy
tarafından
Ben 14 günün hiç birinde yemek yapamadım hep annem getirdi kahvaltıyı da eşim hazırladı çünkü ben çok kötü ağır yaşadım 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Ben herseyi yapiyordum valla surunerek :( anne olmak böyle birşey malesef ben dusersem herkes düşüyor
0 oy
(812 puan) tarafından
Ben o sürede ablamdaydim cnm onda öğrendim covit olduğumu oğlumla Niğde'den Ankara'ya getirirler bizi 3 gün sonra iyi değilim dedim test verdim o yüzden hiç bişey yapmadım herşeyi ablam yaptı eniştem de hep oğlumla oynadi ilgilendi çok rahat gercirdkm o süreci 
0 oy
tarafından
yemek getirecek kimse yoktu (var ama yok) bende mecbur kendim yapmıştım 
0 oy
(346 puan) tarafından
Çoğunlukla hazır aldık yedik annem çorba yapıp göndermişti 
0 oy
(1,587 puan) tarafından
Ben 3 günlük yemek yapmıştım ısıtıp onu yemistik ilk 3 gün daha sonraki günler hafif kolay yemekler yaptım eşimde yardımcı oldu buzamnda  zaten 5 6 gün geçtikten sonra toparliyorsun artık kendini 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 506 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 74 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aysegull (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,093 puan) tarafından soruldu

381,111 soru

11,409,493 cevap

34,946 kullanıcı