0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben dogumda heves ediyordum hastane odasına bir iki balon asmayı gelenlere ikramlık birşwyler hazırlamak ama kimseyi almadıkları için yapamadım gene yapsaydın diyenler olur ama hevesim kalmadı açıkcası

Kızıma mevlüt okutmak istiyordjm onuda yapamadım 

Sizlerin içinizde kalan bişeyler varmı

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Düşündüm de hiç yapmak istedigim bişe olmamis. Yani herzanki şeyler.evdeyim yine evdeyim.virus beni etkilemedi :D
tarafından
Ne güzel canım içinde bişey kalmamış
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Saymakla bitmez:D

0 oy
tarafından
Bebegimle gezmeyi aileck ilk yazmiz bu ama hic tati cikmiyo
tarafından
Emde hç canım bende sahil kenarında yürümek isterdim çekirden aile ama bh korku ile seneye ana
0 oy
tarafından

Hiç bisey....:devil:

0 oy
(3,036 puan) tarafından
Annemi babamı görmek istiyodum olmadı gidemedik hala
tarafından
Yurt dışındalarmı canım
(3,036 puan) tarafından
Hayır onlar tekirdagda biz karabukteyiz şubatta gittik bi geldik eve o ay korona başladı daha gidemedik yani eşiminisinden dolayı şehir dışına çıkamadık izinler iptal edildi ağustostada gidemezsek daha gidemem zaten 7 aylık oluyorum  eylülde 22 gun kalsak 8 aylık nerdeyse o yolu çekemem riske de atamam yol uzun istanbul trafiği zaten öldürüyor insanı
0 oy
(924 puan) tarafından
Saçım için doktora gitmek istiyorum ama virüsten dolayı gidemiyorum çünkü tek seferlik değil birkaç kere gidilmesi gerek çok asiri döküldü ve bebek saçı gibi kopuyor ve acımıyor bide Kasindigi zaman elime kıl ve koku geliyor üzülüyorum.her şampuanı denedim tepem açıldı 25 yaşındayım zora gidiyor ya yaglnadigi zaman açıklık belli oluyor
tarafından
Önlemini alıp git canım mesafeni koru
0 oy
(470 puan) tarafından

İki bayramda da ailemin yanına gdemedik.

32.haftaya kadr çalışıp rapor parasına ihtiyacım vardı işten kmple çıkmak zorunda kaldım.
Ramazan aylarında çay çekirdek yaprdik parklarda eve tikildik.
Bebek alışverişini gezerek almak isterdim ilk bebeğim ama internetten aldık mecburen.
Daha çok var da aklıma bunlar anca geldi
tarafından
Agggh aghhh canım  benimde o kadar çok varki içimde kalan
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Brn oğlumun 1 yaş doğum günü nu cok güzel kutlamak istemiştim olmadı ailecek kutladık bide anaokuluna giden oğlum hicbiseyi yapamadi bütün etkinlikler geziler iptal oldu öğretmeniyle arkadaşlarıyla albümü yok foto cekilnediler
0 oy
(680 puan) tarafından
Dışarı cıkıp bir tane foto cekemedim böyle süslenerek o kadar icimde kaldı ki
0 oy
tarafından
Mevlut okutmak çok istedim kısmet değilmiş 
tarafından
Bende istedim ama nasip olmadı
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kızımın 1 yaş doğum günü için neler ayarladık balon zinciri süsler elbiseler ve yapamadım bu korona virüsü yüzünden. Çok icimde kaldı az daha zaman geçsin yapicam 
tarafından
Baya baya  azalmaya başladı biterde inşallah
0 oy
(2,339 puan) tarafından

Balayina gidemedik ben evlendim 1 hafta sonra korona çıktı :dizzy:

tarafından
Hayırlısı olsun canim gonlundekini en güzeli senin olsun inşallah :)
(2,339 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim 5 buçuk ay oldu evleneli :) 5 aydir da korona var işte
tarafından
Hayat işte düğün hediyesi olmuş
(2,339 puan) tarafından
Evlendim eve kapandim benim olaylarin üst üste geldi evlendim ertesi gün yangın çıktı yan bina da kapinin önü itfaiye ambulans doldu öbür binaya hırsız geldi korona çıktı kürtaj oldum teyzem vefa
t etti vs vs
tarafından
Ohoooo olmayan kalmamış size bisey olmasında
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ömerimle doya doya gezmek istiyordum gezemiyorum 
0 oy
tarafından
Annem babam gelecekti almanya'dan gelemediler. Tatil yapacaktık yapamadık. Ailecek akrabalara gidecektik benim tarafa gidemedik. Evde hapis kaldık resmen
tarafından
Allahım tez zamanda kavuştursun canım
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Oğlumu sünnet ettirip evde yasin okutcaktım hem eşimin hem kendi akrabalarımdan kadınları toplayıp ama olmadı. Çok özeniyodum bebek gör eye gelmelerini ama başlarda geldiler o zaman da kış bebek küçük diye çok kişi gelmedi sonra da korena korena :D 
tarafından
Neyse gelmişler kız gene bana kimse gelemedi
tarafından
Ben Aralık ta doğurdum :) marta kadar gelen giden oldu yine ama ilk ölümlü vakadan sonra kimseyi kabul etmedim
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Cok sey ama en cok kizimin dogum gününu kutlamak istiyordum olmiycak gibi bitmedi lanet virüs
tarafından
Tez zamanda biter inşallah
(2,590 puan) tarafından
Insallahhhh
0 oy
(2,028 puan) tarafından

En çok istediğim kızımı da alıp hem gezecem diyodum eşime bizi sokaktan toparliycaksin derken ev de kalakaldık:D:angel:

0 oy
(10,047 puan) tarafından
koronadan dolayi eşim hamileligimde yanimda olamıyor hatta doguma bile gelemeyecek sanirim
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Evlatlarima hasret kaldim biri geldi gitti ama digeri yurt disinda hala kavusamadik;((
tarafından
Allahım tez zamanda kavuşmanızı nasip etsin canım
(1,008 puan) tarafından
aminn ins
0 oy
(442 puan) tarafından
Gözlüklerimi yaptrmam için doktora gitmek istiyorum ama korkuyorum muayene olup yeni gizluk almam lazm

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
3 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 177 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Linkin (15,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
23 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 292 göst.