+1 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hastane çantalarını ayarlıyorum bana yenidoğan mama önerisinde bulunur musunuz hastane çantasında bulunması için bilmiyorum çünkü araştırmalarıma göre Aptamil anne sütüne en yakın olanmis 

9 Cevaplar

+2 oy
(167 puan) tarafından
Ben hastane çantasına mama koymadım, emzirmeye odaklanmak için.

Olur da gerekirse hastanede vardır diye düşünüyorum. Yoksa da eşim gider marketten alır ya 
tarafından
Ya korkuttular beni sarılık olur ememezse diye o yüzden mama bulunması lazımmış
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bn Aptamil kullandım oğlum içmedi bicok mama denedim olmadı sadece Bebelac yedi oğlum diğer mamaları istemedi (doktor tavsiyesi ile verdim ama bn 7 aylık hem Emiyor he mama yiyor
tarafından
Bebekten bebeğe değişir ilk etapta lazimm bana belki hiç içmez ama ne olur ne olmaz
tarafından
Bu arada bn hastane çantasına koymamistim emsin demiştim mamaya ihtiyaç olduğu zaman doktora deyip veriyorlar orda
0 oy
tarafından
Ben ilk doğduğunda çişini yapamadı diye aptamil verdim kuzum doktor onu önerdi hastanede
tarafından
Bnde de çişini yapmadi ama Bebelac verdiler oğluma ondan başka da içmedi zaten
tarafından
Kuzum Gülcan sen bilirsin yine de araştır ama ilk onu doktor tavsiye etti o yüzden söyledim zaten o gün tek içti ve birdaha ağzına sürmedi vallahi benim minik kuşum
tarafından
Bnm de doktorum tavsiye etti ilk çişini yapmadi ikinci gün mama dedi doktor 7 aylık oldu hala MAMa yiyor
tarafından
Yok canım benim ki yemedi birdaha emziriyorum ben
tarafından
Bnim oğlan Mama çok yemiyor anne sütü alıyor ama anne sütü ile doymuyor
0 oy
tarafından

SMA kullan bence ben aptamilden ona döndüm çok memnun kaldık

tarafından
Ama bebekten bebeğe değişir şimdi nasıl reaksiyon vericek bilemiyorum . Bı sma yida araştırayım canım
0 oy
tarafından
Aşkm ben aptamil , bebelac , bebelac gold , sma , hipp hepsini kullandm 

Aptamil gaz yaptı çok 

Sma ve hipp çok kusturdu 

Bebelac sarı olan çok gaz yaptı 

Bebelac gold çok iyi geldi kızıma 
tarafından
Ama ilk etapta lazım  canım bana nasıl reaksiyon verir bilemiyorum şimdi belki sütüm olmazsa ememezse diye her ihtimale karşı . Bebelac Gold araştırayım bide
0 oy
(97 puan) tarafından
Ben koymayi düşünmüyorum hastane cantasina mamayi ama koyacak olursam bebelac pepti junior kullandm oglumda suan elimde de var 30 kutuya yakin onu kullanirim diye dusunuyorum 
tarafından
Anladım tatlım
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Ben doğuma giderken mama almadım yanıma. Hastanenin etrafı eczane dolu oluyor zaten. Bence sen de koyma. Doktora danışmak en uygunu. Burdan bi bebeğe iyi gelen mama sizin bebeğinize gelmeyebilir. Sağlıcakla kucağınıza alın ❤️❤️
tarafından
Evet canım bende nasıl tepki verir bebek bilemiyorum sarılık olmuş bı kaç arkadaşımın bebeği mama koymamışlar yanlarına özel hastanede doguracagim belki verirler ama işimi şansa bırakmak istemedim açıkçası
(1,572 puan) tarafından
O an bulunur diye düşünüyorum ben de özelde sezaryen doğum yaptım sütüm de geldi, ben de çok panik yapmıştım ama kime danışsam dağ başında değiliz anında bulunur dedi ki bulunur da
tarafından
Sakin oliyim o zaman :D ya dün 2 tane kız arkadaşım geldi hastane çantasını ayarladıkk o lazım bu lazım şu lazimm 3 takım pijama bı elbise koydum kendime terlik yastık yüzü havlu kağıt havlu koydum iç çamaşırı çorap bebeğe 5 takip koydular 20 tane bez koydular halada diyorlar bı bavul daha lazım kafamı çok allak bullak ettiler saolsunlar yardımcı oldular ama :))
(1,572 puan) tarafından
Ayyy yok yok :D bak ben üç takim koydum bebeğe max 2 gece kalacaksın zaten. Evin çok uzak mı gidip alınır eksik olursa. Ben bi de sey yapmıştım uc takim aldım ya bezden keseler yaptim uc takımı uc muslin battaniye bi tane bezle teker teker paketledim. Kullanmadığım temiz kaldı. Ay bununla ne vercem telası da olmadı direkt bi kese hemsireye verildi. Peçete filan hiç almadım zaten:D
0 oy
(120,141 puan) tarafından
camta icin mama alma gerek yok her hastanenin karsisinda caprazinda bi eczane var mama lazim olursa 5 dk akir gelirler 
tarafından
İşimi şansa bırakmiyim dedim arkadaşlarım koymamış yanlarına çocuklar sArilik olmuş illaki vardır özelde doguracagim aslında bı hastaneyide arayıp sormak lazım ya
0 oy
tarafından

Canim kizim hastanede beni emdi.ama.sutum.yetmedigi için gece çok ağlamıştı gece hemsiresi mama yapmıştı merak etme hastanelerde mamaları bulunuyor.  

Hemsireme sormuştum.ha gi mama verdiniz severek yemişti. Sma onermisti.  Anne sütüne en yakın iki mama var hipp ve sma. Sizde araştırın kadın doğusunda sorun onlarda mama önerisi yapıyorlar sadece çocuk.dr bu konuda anne sütü diye ısrar ediyorlar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 154 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tugba_U (424 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 97 göst.