0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

35.2 haftalğm 34 de biraz sancm çıkmştı nstnde bebek de baş aşağı doğum pozisyonunda şu son 2 gündür ara ara sancıkarm oluyor bugn daha da fena oldu karnmn altına kasık tarafma bıçak saplanır gibi ağrı giriyor bütün karnmnı kaplıyor ağrısı 1 dkka durup çıkıyor sonra biraz daha geçip tekrar giriyor ağrı bunlar yalancı sancımı ya sizde de oluyormu bu hafta da böyle sancılar sizin yalancı sancılarnz nasıl oluyor

4 Cevaplar

0 oy
(1,921 puan) tarafından
O haftada oyle kasilmalar olur devami geliyorsa hastaneye git ama gunde 2 3 defa oluyorsa artik rahim kendini doguma hazirliyor canim kontrol et surekli kendini
(1,921 puan) tarafından
Yatip kalkinca gecmez dogum sancisi belili araliklarla gelir 10 dk 8 dk 5 dk vs benim sancilarim belime vurmadi alt karnimdan bicak saplanir gibi bide bebek kendini topluyormu o sanci gelince
tarafından
Topluyor gibi az önce uzanyrdm geçmşti biraz oturunca direk girmeye başladı bide hareket ettikçe giriyor ağrı bebekte kendini topluyor sonrada birden tekme atıyor  kasık tarfma bıçak saplar gibi oluyr sonra bütün karnıma ağrı giriyr 1 dka sürüp geçiyor
(1,921 puan) tarafından
Sen bence bi acile git en azindan nst ceksinler var bencr sancin ama duzensiz
tarafından
Ayn düzensiz sancı arada bir girip çıkıyor bu gün arabmz gelicek gideblrsem mutlaka gidicm
(1,921 puan) tarafından
Normaal canim duzensiz kasilmalar bisey kasilmasi diyorlar ona da sen yinede git zaten artik haftada 1 kontrole gitmen gerek
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Sancı girdiğinde ne yaparsan yap geçmez ister uzan ister otur gerçek sancı böyle olur genellikle belden gelir karnına komple yayılır senin anlattığında bana gerçek sancı gibi geldi bu acile git bence nolur nolmaz
tarafından
Sabhatndr oturyrm hiç ayakta deylm uzanınca sanki geçiyor gibi oturmaya başladımmı ağrı giriyor bide bebek hareket ettikçe daha da fazla oluyor  1 dka sürüyor geçiyor sonra tekrar giriyor yarnda devam ederse bi hastaneye gideym
(3,099 puan) tarafından
Doğum yapacağım gün benim bebeğimde aşırı hareketliydi bence sen yarıni bekleme canım nolur nolmaz git bi gozuk doğum degilsede için rahat eder
tarafından
Doktorum yok yarn gelicek bide araba yanımızda deyl yarn geliyor araba bugnde idare ediym akşam da devam ederse giderm acile benmde bebeğm 1 haftadr hareketi azdı bugn biraz daha hareketli olmaya başladı normlde az hareket ederdi bugn baya bi hareketli acaba sancılardanmı
(3,099 puan) tarafından
Canım şimdi ne desem yalan olur ama sen ihmal etme ya gece falan uyurken rahatsız eder uyutmazsa seni ki gerçek sanciysa uyuyamassin kolay kolay o zaman hiç bekleme
tarafından
Dediğinz gibi yapym eyer uyuyamyck kadr olursa giderm erken ama gelsn istyrm artk valla
0 oy
(125 puan) tarafından
Canım benim 35 de başladı böyle oğlum sürekli sağda toplanıp sertleşiyordu hareket edemiyordum hemde sürekli böyle oluyordu sancım da oluyor gibiydi ekim 25 den sonra böyle çok gittim kontrole mecburi sezaryen di benim en son 2 kasımda öğlen pembemsi bi akıntı geldi 2 de gittim hastaneye alttan muayene de açıkllik yoktu ama nst ye bi kadın doğum katında girdim birde doğum hanede girdim üst üste sancım 100 lerde çıkıyordu ama ben bişey hissetmiyordum o akşam doğuma alındım.. yani yalancı sancı olabilir tabiki yatıp dinlendiğinde geçiyorsa yalancı sancı derler genelde ama şansa bırakma gidebiliyorsan yinede git baktır derim canım sağlıkla al kucağına inşallah 
tarafından
Uzanınca geöiyor gibi okuyor ama oturnca birden giriyor he le de bebek hareket edince bıçak saplıyorlar gibi sabahları kalkınca daha çok giriyor yerimden oynayamyrm resmen 2 dkka sürüp geçiyor ama bugn sabahtan beri ara ara sancı girip çıkıyor öyle dayanıkmıycak gibi deyl kasık tarfmdan giriyor bütün karnmı kaplıyor 1 dka twk sürüyor sadece eyer haala böyle devam ederse yarn bi giderm
(125 puan) tarafından
İstemsizce güldüm bi an kendim geldim gözümün önüne bende öyle olmustum anneme diyorum annem geçer doğum sancısı öyle olmaz diyor 5 tane doğurmuş ama ben evhamlı yok dedim gidicem hastaneye gittim doktor normal dedi  sen git eve dinlen demişti
tarafından
Benmki erken ama ben gelmesni istyrm artk ya gittikçe zorlaşıyor
(125 puan) tarafından
Bende gelsin istiyorum 36+6 doğurdum oğlum 1 hafta kuvezde kaldı inliyordu diye şuan aklıma geldi de göğsümde bi sızı  oldu çok zor zamanında sağlıkla gelsin bebeğini hastanede bırakıp evine gitmek çok acı :'(  acele etme canım zamanı gelince gelicek inşallah evet 1 hafta sonra daha da zor olabilir çünkü daha çok büyüyor bebiş yeri daralıyor ve seni zorluyor ama sen sabırlı ol annesi
tarafından
Rabbm hakkımızda hayrlsını nasip etsn cnm hangisi hayırlıysa o olsn
0 oy
tarafından

Evet yalancı sancılar kuzum

tarafından
Öylemi ya sabh çok kötüydü şimdiye kdr biraz iyi oldu oturunca giriyor birden 1 dka sürüp çıkıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 129 göst.
0 oy
4 cevap 107 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebegimm (417 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...