0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (2,873 puan) tarafından
28 haftalik hamileyim daha hiç bisey almadık kısmetse 2 3 hafta sonra ufaktan başlamak istiyorum bebeğim kış bebeği olacak ne gibi şeyler almam lazım kac aylık için?

Bide çok minik oluyorlar ya böyle elbiselere eteklere gözüm gidiyor ama giyebilir mi ki veya ne zamandan sonra giymeye başlar?

Bi diğer sorum da şu beşik dışında önerdiğiniz bisey var mı bebegi içine koyabilecegim beşik hep yatak odasında kalacak evin diğer odalarına nasıl götürecem mesela mutfakta isim varsa ve evde kimse yoksa gözümün önünde dursun isterim ?

11 Cevaplar

0 oy
(2,873 puan) tarafından

En İyi Cevap

Bundan .......

image

tarafından
Bak bunun sallanani Varya tam can kurtaran he çok iyi çevremde kim aldı ise memnun
(2,873 puan) tarafından
Evet bende sanırım bunu alacam
-Reklam-
+1 oy
(1,465 puan) tarafından
Beşik dışında evde de hep bebek arabasında taşıdım yanımda iş yaparken vs . Ayaklarını siliyorum dışarıdan gelince kullanıyorum evde 
(2,873 puan) tarafından
Benim evim okadar geniş değil maalesef
(1,465 puan) tarafından
Anladım başka birsey gelmedi aklıma ben hep öyle yapıyorum :/
0 oy
(119,249 puan) tarafından
hep besikde durmaz zaten a evini bilmiyom ne desemki
(2,873 puan) tarafından
Mutfak çok geniş değil diğer odaları geniş
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Canım salona veya diğer odalarda kullanabileceğin daha uygun fiyatlı Bi beşik ya da ana dizi tarzında bir şey alabilirsin 
(2,873 puan) tarafından
Ana kucağı düşünüyorum kullanışlı olur mu acaba
(4,158 puan) tarafından
Olur bence canım bime gelmişti bende aldım salonda vs kullanırım ederim diye
0 oy
tarafından
Puset olabilir bide Hanak beşik can kurtaran gibi bişey resmen 

Bebeğine de kollu zıbın çorap filan al canım

Öyle o tür etekti filan ancak bir 3 ay olacak ki giysin 

Tulum alabilirsin bebeklere göre olandan patik 

Eline eldiven yerine çorap tak eldiveni çıkarıyorlar
(2,873 puan) tarafından
Teşekkür ederim ana kucagini düşünüyorum bide puset  arabada kullanılıyor mu
tarafından
Ana kucağı dediğin şey şu uzun böyle yatak gibi hafif bide kollari var tutuyorsun ondan mı resim atar mısın bakayım
Eğer benim tahmin ettiğim şey ise hiç alma çok gereksiz inan puset daha rahat
Evet pusetle çok araba yolculuğu yapmışlığım var
(2,873 puan) tarafından
En başa tutturdum bu tarz bisey bunların elektiriklileri da varmış kendi kendine sallanıyor
0 oy
tarafından

Çorap zıbın battaniye aklıma gelmedi şuan yhaa

(2,873 puan) tarafından
Haha olsun
0 oy
(2,692 puan) tarafından

Pusetle Babynest kullandım hareketlenene kadar. Sonra zaten oturmaya başladı yanımda oturuyordu bir şey seriyordum. Sonra emekliyo sıralıyo falan. Tatlış günler <3

(2,873 puan) tarafından
Peki ana kucağı nasıl kullanışlı olur mu
(2,692 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım bilmiyorum. Ama şöyle söyleyim. 7 8 aylıkken oturuyo zaten ortalama. Ondan sonra hiçbir şey kesmez onu. Yere ser battaniye koy oyuncak oynasın oyalansın. O zamana kadar da 7 8 ay için ekstra bir şeye çok da masraf yapmaya gerek yok bence. Bebek arabalarının yanında puset de oluyo. O pusetle iki çocuk büyüttüm ben. Babynest ilk zamanlar daha kullanışlı oldu.
(2,873 puan) tarafından
Tamam canim teşekkürler
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben mutfakta yemek yaparken bulaşık yıkarken falan pusetine koyuyordum geniş taytlardan al pamuklu penye pijamalardan al takım ya da tulumun altına giydirirsin üşümez uzun kollu zıbnlardan al bol bol lazım olur 
(2,873 puan) tarafından
Teşekkürler peki puset arabada da kullanılıyor dimi
(4,089 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(416 puan) tarafından
Bende 25 haftaligim 3. Bebeğim hastane çıkışı onlu bir takım 2 veya 3 takım 5li hastane çıkışı uzun kol zıbın alt patikli pijama çorap kalın battaniye muslin bez veya kundak içlik  tulum alabilirsin çok küçük alma bebek kilolu doğarsa bazılarını giydirmeye bilirsin tulumları patikli alma mesala böyle büyüdükçe almakta fayda var 
(2,873 puan) tarafından
Tamam teşekkürler
(416 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Sana bağlı ben hiç giydirmedim kışın elbise hatta yazın bile çok az giydirdim takım daha çok isine yarar ev sıcakta olsa üşür bence 4 5 hastane cikisi al geri kalanı 3 6 ve 6 9 al canım zibinlari  da hep 3 6 al benim annem yenidoğan almış zıbın hiç giydiremedim sana tavsiyem hastane çıkışını 2 3 tane güzel al geri kalan bim e falan geliyor ya ucuza onlardan al altli üstlü iki kat giydiriyosun zaten güzelleri uste giydirirsin
(2,873 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Babynest ya da ana kucağı işini görür.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 216 göst.
30 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 182 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde MehmetEmirr (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 327 göst.
26 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur3 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
5 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (167 puan) tarafından soruldu

379,282 soru

11,352,819 cevap

34,825 kullanıcı

...