0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kizlar çocuklara dini kavramlar masalsı anlatımla nasıl verilebilir fikri olan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
(3,823 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 

Dini oyunlar var tablet gibi kitaplar var sesli onlarla oynarken öğtebilirsin 
(135 puan) tarafından
Benim beybi 9 aylık canım da komekte kursa katılıyorum orda işledik merak ettiğim için soruyorum
(3,823 puan) tarafından
Daha çok küçükmüş öğrenir ilerde sen evde namaz kıldığını gördükçe dua ya da kur an okuduğunu gördükçe alışır
(135 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevabın için inş alışır
(3,823 puan) tarafından
İnşallah canım acele etme çok küçük daha büyüdükçe öğrenir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mesela ben oturtuyom karsimda oglumu ve konusuyorum onunla anlatıyorum
0 oy
(4,716 puan) tarafından
Oğlum doğuduğundan beri ağlayınca eşim hep ona kuran okur 
0 oy
tarafından
Bence cocuklara masalsi yontenle hic bir sekilde anlatilmamasi gerekiyor. Cocugun yasina gore uygun gorunen konular yavaş yavaş anlatılarak ogretilmeli. Masal tarzi anlatimlarda cocuklar masal dunyasinda yasiyorlar hayalle gercegi ayirt etmekte gucluk cekiyorlar. Cocuk her seyi gercegiyle egrisiyle dogrusuyla öğrenmeli
0 oy
tarafından
Evde biz okudukça gördü konuştuk ogretiktik şimdi biri 9 biri 5 biride 4bucuk aylık büyük olan lar çok şükür dinini inancını meshebini bilir
0 oy
tarafından
Diyanet çocuk sitesi var orada masallar var bide çocuklar için siyer diye YouTube video var ama çocuk daha çok küçük şimdi siz yapın görsün yeter diyanetin masal kitaplarını alıp okuyabilirsiniz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 263 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 258 göst.
3 Şubat 2022 Aile kategorisinde Ben geldm (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 193 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,928 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
30 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Mother of deniz (913 puan) tarafından soruldu

381,485 soru

11,421,394 cevap

34,977 kullanıcı

...