0 oy
188 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar oğlum 2 yaşında su çiçeği olmuş aşı olmamıştı sağlık ocağı elimizde aşı yok demişti götürdüğüm zaman zararı var mı doktora götürmem gerekiyor mu acaba

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence gotur asi da olmamis sonucta belli olmaz 
(2 puan) tarafından
Hafta sonu girdiği için acile gitsem bakar mı
tarafından
Bakar canim tabii ki bazi seyler soyler belki bazi onlemler alirlar asi olmadigi icin
(2 puan) tarafından
Tamam canım sağol
-Reklam-
0 oy
(119,251 puan) tarafından
tabi dr gotur kuzeyde cikardi cicek bi kac gun surmustu
(2 puan) tarafından
Hafta sonu girdi araya acil bakar mı acaba
(119,251 puan) tarafından
bakar tabiki
(2 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim sağolun
0 oy
(916 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Kendi kenide geçer a ates olabilir. Döküntüleri kaşımasin iz kalır . Evde kardeş falan varmi. Size de geçebilir dikkat edin 
(916 puan) tarafından
Küçükken geçirdin mi
(2 puan) tarafından
Geçirdim canım 4 aylık hamileyim
(916 puan) tarafından
Ay iyi o zaman bağısikligin vardır sevindim sen yine de dikkat et doktoruna da şöyle mutlaka. Oğluşun için de korkma bir haftaya geçer ben de küçükken oldum doktora falan hiç gitmedim bile ama sen yine de götür istersen
(2 puan) tarafından
Tamam canım sağol çok teşekkür ederim Allah'a emanet ol
(916 puan) tarafından
Sen de canım çok çok geçmiş olsun inşallah
0 oy
tarafından

Bence götür kuzum

(2 puan) tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
(396 puan) tarafından
Doktor a götür canım Bi de bol bol duş aldır cunku kaşınıyor o yaralar ateslenmez de ve mümkün olduğunca kendini kaşımasin iz kalıyor sonra 
(2 puan) tarafından
Tamam canım sağol teşekkür ederim zaten duş aldırırken fark ettim geceleri ağlıyor bir kaç gündür ondan mı diye düşündüm aslında normalde pek aglamaz
0 oy
(197 puan) tarafından
Bence su çiçeği değildir doktorlar karıştırıyorlar el ayak hastalığı salgın biz 3 gün önce atlattık önce su çiçeği dediler bilemediler ama el ayak hastalığıymış aynı su çiçeği gibi ağzı elleri kolları bacakları poposunda çıkıyor dikkat edin göğsü sırtı ve kafasının içinde çıkmıyor çiçek her yerde çıkar el ayak hastalığında her yer olmuyor 
(2 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim sağolasın
(197 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
0 oy
(231 puan) tarafından
Tabi ki götürmeniz lazım. Evde aşısız yetişkin varsa uzak dursun çocuktan. Ayrıca sağlık ocağına tekrar tekrar sorsaydınız keşke. Aslında şikayet de edebilirsiniz çünkü takip etmeleri gerekiyor aşı geldiğinde haber verip yapmalılardı. Geçmiş olsun. 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 171 göst.
8 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annakuzusu (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 69 göst.
8 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 171 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mutlulugum6 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Busem (118 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...