0 oy
729 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
bizim komşu kòyden bir kız  canina kıymş yaa ùzùldm dogrusu  ailesine de not bırakmş kızn cebinde bulmuşlar benim için ùzùlmeyin ben cennete gidiyorum diye 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Töbeee nie böyle bişey yaptı aceba çok üzüldm ya
(120 puan) tarafından
kimse nedenini bilmiyor ailesiyle de bir sorun yasamamslar
-Reklam-
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Allah korusun ya neden acaba? Nasıl böyle bir düşünceye kapıldı ki?
(120 puan) tarafından
Benim icin ùzùlmeyin cennte gidiyorm demis akli erniyor ya
0 oy
(2,565 puan) tarafından
14 yasinda ki bi kızın ne derdi olabilir ya intihar edicek  kadar rabbim sabır versin 
(120 puan) tarafından
Amin otopsi sonuc ne cikti anneme sylemedm hic
0 oy
tarafından
Allahm ya çok üzücü inşallah zarar vermemişlerdir çocuğa 
0 oy
tarafından
Emin Miyiz intihar olduğuna cinayet olamaz mı 14 yaşındaki çocuk nerden biliyor intihar etmeyi fln ne bilim nasıl kıyar Kendıne mantıklı gelmedi bana büyük ihtimal intihar ettiyse bile tecavüze ugraşmıştır korkusundan intihar etmiştir ama yine mantıklı gelmiyor bana bence bu cinayet 
tarafından
Bide insanlarımız çok geri kafalı benım başıma da geldi kız tecavüze ugruyor 12 yaşında ailesi kızı sucluyor kızı sorumlu tutuyor
(118 puan) tarafından
Iste bak al burdan yak sanki kız gel bana tecavüz et diyor ya nasıl bi mantık nasıl bi akıldır bu kızın nasıl bi piskolojisi var onu düşünen kimse yok aman namusu kadının bacağının arasında aramaya devam etsinler geri kafalılar namus tek kadına verilmiş sanki
tarafından
Benım başıma geldi işte hiç utanmıyorum ben 12 yaşında tecavüze uğradım tecavüze ugrayan değil tecavüz eden utanmalı
(118 puan) tarafından
Aynen oyle canim sen bi yanlış yapmadın yapan pislik utansın Allahtan bulsun insalah
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(818 puan) tarafından
Bizim burda da genc bi cocuk intar etmis kendini asmiş kardesim taniyomus arkadaslarina intar edecegini soylemis saka yaptigini dusunmusler cocuktan haber alamayinca eve gitmisler mutfakta asmiş kendini nedeni belli degil daha 
(120 puan) tarafından
kıyametin alametlerinden biri de intihar işte o kadar çogalms kii
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Acaba başına bisey mi geldi.  Cinayet de olabilir o notu başkası da yazmış olabilir. Valla ben artık herşeyden kıl kapiyorum
0 oy
tarafından
Mavi balina oyunu oynamis olabilir kimseyle bir sikıntısı yoksa
0 oy
(629 puan) tarafından
Allahim sabir versin kizinda mekani cennet olsn cnm ama ben aile baskisi oldugunu dusundm nedense cunku benim ailem beni bunalttiginda olesim gelirdi 
0 oy
tarafından
Köydeki herkes akraba taviz tecavüz olmaz demişsin ama böyle şeyler hep yakınlarda oluyo benim aklıma da tecavüz olayı geldi yoksa kücük çocuk niye intihar etsin
0 oy
tarafından
17 yaşinda ki bir kızda intihar etmişti tecavüze uğradığı için gençlerin ilk aklına o geliyor Rabbim uzak etsin 
(120 puan) tarafından
insan birsey diyemiyor tabi insanin aklına her tùrlù şey geliyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Bune ya bu yorum yapacagiz kırk kere sayfaya girip çıkıyoz sürekli donuyo 

Belki kimseye söyleyemedigi birşeyler olmuştur ya da ne bileyim hani olur ya çocukluk işte aşık falan olmuştur ooof insanın aklına saçma şeyler geliyo allahim ne günlere kaldık 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sabah Sabah basım ağrıdı benim de 14 yaşında oğlum var Allah'ım sen böyle düşünceleri şeytani onlardan uzak eyle 

Allah'ım bilir herşeyi  ama durup dururken neden ????? Şüpheli intihar 
(120 puan) tarafından
ònceden planli olmasaydi ailesine not birakmazdi ama
0 oy
(346 puan) tarafından
Neden biri birşey mi yapmış 14 yaşındaki bir çocuk neden intihar eder çok üzüldüm 
(120 puan) tarafından
inan kimse nedenini bilmiyor dedesi kalp krizi gecirdi zaten olaya dayanamadi:(
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim ailesine sabir versin gencecik hayat

(120 puan) tarafından
Amin daha çocuk

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 349 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 881 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 835 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,182 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...