0 oy
880 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

cok üzüldüm ya nasıl insanlar var ya :( niye evleniyolar madem kaçacaksın bırakacaksın ne hakkı var insanların hayalleirni yikmaya

25 Cevaplar

+4 oy
(278 puan) tarafından
;-( gördüm çok çok üzüldüm bak kadınlara şiddete karşıyım Bi kadına birinin bağırdığını görsem kıyameti koparırım ama böyle lerinin ağzının burnunu kırmak lazım başlarında böyle herşeyine tmm dicek koca değil ağzına s..... Cak eş lazım kim beni yargılar sa yargılasın yazık değilmi o adama ya çok sinirliyim gerçekten 
tarafından
Müge anli izlemiyorum olayı simdi ogrendim ama Allah o kadını perperisan etsin ya adama cok uzuldum belli ki kaldiramadi yazik
(278 puan) tarafından
Ya Allah o kadının belasını versin inşlalh evliyken kaçmak nedir ya ******** kadın adam gidip kadını da öldürebilrdi kendi canına kıydı taşıyamadı kıyamam Allah rahmet eylesin ;-(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay gercek mi bu ogünde cok kötüydü adama cok üzülmüştüm ölmüş mü :(( 
tarafından
Ölmüş canım ben iki yaşındaki çocuğa çok üzüldüm yazık oldu ...
(3,162 puan) tarafından
Bir de çocuk da gördüyse ya :(
0 oy
(847 puan) tarafından
Yazık cidden çok yazık sevginin zerresini hak etmeyen insanlar için değer mi?
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Az önce gördüm çok üzüldüm ya anasız kalmasın evladım  benim gibi yetim büyümesin diyodu ama kendi bıraktı
(742 puan) tarafından
Cidden ya dediği oldu annesiz babasız kaldı:(
0 oy
(2,702 puan) tarafından

4 defa aldatmış Kocasını adam bir kez bile aldatmamış üstelik karısına kendi elleriyle börek yapmış Müge anlı yada yapmış getirmişdi sütüdyoya zahide yetiş de vardı değişiklik olsun diye onu yayına alacakdı yemek yarışmasına adam kendini asmış ailesiyle vedalaşıp

tarafından
Müge anlamıştı ama gitme diyordu illa :(
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Yazık yaa bende okudum haberi o kadının iki yakası bir araya gelsin inş adamın hayatini mahfetti bir bebekte ortada kaldı 
0 oy
tarafından
Ahh ahh ne kadar erkek yapıyorsa kadında bi okadar yapıyor yazık bu dünyanın ne erkeği kaldı ne kadını olan masum çocuklara oldu :/
0 oy
tarafından
Ölmüş mü ya mugeye de börek yapıp getirmişti
0 oy
(12,877 puan) tarafından
Üzüldüm değer mi hiç ya 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Inşallah çocuklarını anneye vermezler iyilik yaramıyor millete.. Gencecik adam öldürmüş kendini yazık çok yazık. 
0 oy
(870 puan) tarafından

Çocugum benim kaderimi yaşamasın diyordu inşallah yalan haberdir 

0 oy
(26 puan) tarafından
Allah önce kadının cezası o versin adamıda ne diyim bilmiyorum evladı için yaşasaydı bi kadın için evladını bırakıp nasıl böyle bişey yapar Allah'ım ya
0 oy
(33 puan) tarafından
O kadar üzüldüm ki Allah günahlarını affetsin insallah.Öyle bir kadın icin degermiydi intihar etmeye.Zaten programdada ben fazla yasamam bu acıyla diyordu.Şimdi rahat etsin karısı Allah sorsun hesabını olan cocuğa oldu
0 oy
tarafından
Yalan haber olabilir mi ya ? Ağlamaktan gözlerim şişti:(
0 oy
(1,170 puan) tarafından
ayy yeni sizden ogrendim yarin muge aciklar off keske yarin duysaydim gece gece cok uzuldum ya
0 oy
(566 puan) tarafından
Değermi şimdi başkası için kendini yaktı çok üzüldüm Allah affetsin
0 oy
(658 puan) tarafından
Adam normal değildi zaten yazık olmuş kimse için değmeyeceğini görebilseydi keşke Allah sonumuzu hayır etsin inşallah çok bağlanmakta iyi değil ölçülü sevmek lazım 
0 oy
(48,490 puan) tarafından
adamin psikolojisi iyi degildi yani bariz belliydi yasiyo mu ki
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Olan yavruya oldu :( Rabbim iyilerle karşılaştırsın 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çok üzüldüm cnm ya bende 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 349 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,971 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 729 göst.
20 Kasım 2021 Diğer kategorisinde H1h2 (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 835 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,182 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...