0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından

Kendisi 18 aylık bende 5+5 hamileyim kardeş sevgisini yavaştan aşılayım dedim kucağıma oyuncak bebeği aldım dedim bak bu kardeş cici cici salladm pış pışladım tutturdu bana ver verdim kafasını almıs kolunun altına bi yandan cici cici diyo bi yanda pış pış diyo ben alıncada kıyamet kopuyo ver ben sallıcam diyo:Day güldüm valla ya 

10 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından

Dünyanın en merhametli Ablası Olacak İnşaallah Annesi<3

(1,297 puan) tarafından
Insallah canımm valla kardesine sahip cıksın isterim
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın
(1,297 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ahahh :) seni ki gene öyle yapmış benimki bacaklarından tutup yere attı oyuncak bebeği sonra ayağına koydum e eee eee yaptırdım da öyle öyle biraz alıştı şimdi kızım 2 buçuk aylık yalnız bıraksam ikisini tekme tokat dalar oğlum yanımdayken cicis kardeş falan diyorum peşinden koşuyoruz oyun amaçlı :D 
(1,297 puan) tarafından
Yok yere atmaz bebeklerini kolay kolay alir ayaginda sallar oper altina bakar mama yedirir
0 oy
(119,470 puan) tarafından
baby boyuma bebek nerde diyom karnumi seviyo
(1,297 puan) tarafından
Ya yerim ben onu ama
0 oy
(17,876 puan) tarafından
:D sen yinede hiç güvenme ben 5 yaşındakinede 2 yaşındakinede güvenmiyoreee 
(1,297 puan) tarafından
Valla guvenmsm cocuk ne bilirki :D
(17,876 puan) tarafından
:D ben korkuyorum yaaa
0 oy
(157 puan) tarafından
Maşallah canım yine sevmiş Allah'tan. Benim görümcemin kızı 3 yaşında. Ben de 35+5 hamileyim. Kıza diyorlar bebeği sevicen mi hayır dövücem diyo. Maşallah toroman bi kız valla korkmaya başladım :D ama bana çocuğu dolduruyolar gibi geliyo neyse :D annesi benim hamileliğim ilk belli olduğundan beri çocuğa artık senin pabucun dama atılır seni sevmezler diye diye kinlendirdi çocuğu.
(1,297 puan) tarafından
Cocugun kafaya onu koyarlarsa ister istemez kin besler kotu bisey oldugunu hisseder
(157 puan) tarafından
Ne diyim valla çocuklar annelerinin yansıması gerçekten.
0 oy
tarafından

Maşallah kuzuya çok iyi abla olur inşallah☺️

(1,297 puan) tarafından
Insallah canim ya
0 oy
(9,650 puan) tarafından
Benim kızımda 18 aylık şakacıktan  bende yapıyorum aynısını yerlerde tepiniyor sadece onu sevcekmişim:/
(1,297 puan) tarafından
Valla insallah boyle devam eder sever
0 oy
tarafından
Benimkide yemek yemez tamam ben bebeğine veririm sen yeme derim.kalkar gider bebeğini getirir yemek vereyim diye ya vala fenalar bunlar ama kardeş işi zor biraz bende arkadaşlarını dövüyor itiyor hiç bir şeyini vermiyor ve kimseyle oynamıyor
(1,297 puan) tarafından
Benimki malina cok sahip ciksr brnim der hemen elindekine
tarafından
Ayy kız kendi eşyasına sahip çıksa neyse milletin evinde de öyle yapıyor oyuncakcı arkadaşımız var müşteri geliyor çocuğuna oyuncak veriyor çocukların elindekini alıp ağlatıyor müşteri kacirtiyor orası sadece ona aitmiş gibi serbest ya hep gidip oynuyor o yüzden herşeyi sahipleniyor
0 oy
tarafından
Arkadaşımın kızı 4 yaşında sürekli annesinin karnına vuruyor eğer bebek varsa olsun diye 
(1,297 puan) tarafından
Abooo zor ya
tarafından
O yüzden ikincisi asla diyor korkuyor hamile kalırsam yandım diye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 82 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,204 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 316 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,178 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.

381,099 soru

11,409,107 cevap

34,946 kullanıcı

...