0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kayinbabam felç geçirmişti hastaneye kaldirmislardi. Hastaneden korona olmuş . Bizde o hafta geçmiş olsuna gitmiştik. Eşim kadar dusuncesiz biri olamaz. Hastaneden gelmişler sonuçta 14 gün geçsin öyle git. Ben böyle dersem hemen yanlış anlar aileme gitmek istemiyor diye laf çıkarır. Öyle nefret ediyorum bu adamdan valla acayip sinirliyim. Annesini babasını düşündüğü kadar beni ve kızımı düşünmez. Varsa yoksa ailesi :angry: biz dış kapının mandaliyiz kabullenemiyorum yaa ne biçim insan bu. Ya sabır !!!!

Kizimida hep kayinbabanin odasına götürdüler. Adam zaten kim kimdir hatırlamıyor odası kokuyor. Kızı goturmeyin dedikçe inadına götürdüler. Ozaman koronaymis kızıma geçtiyse ne gibi bir belirti oluyor kızlar bebeklerde ? 

Kızımın ateşi yok diş çıkardığı için huysuzluğu var . Ama acaba koronadan mı bilmiyorum ben diş diye düşünüyorum ? Bebeklerdeki belirtilerini bilen var mı yardımcı olun lütfen ?? 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kusma ateş ishal 

tarafından
2 gündür ishal ek gıda fazla vermiyorum ondan sanırım
-Reklam-
0 oy
(750 puan) tarafından
Grip gibi belirtiler diye bilyrm cnm kusma ateş ishal burun akıntısı öksürük 
tarafından
Hiç biri yok sadece 2 gündür ishal. Normal afedersin ama katı yapıyordu. Ek gıdayı az verdim sadece sabah kahvaltısı.o yüzden normale mi döndü yoksa ishal mi anlamadım ://
(750 puan) tarafından
İshal gün boyu 7 ,8 ve üzeri ise ishal diyor doktorlar cnm inşallah değildir
tarafından
3 kere oluyor canım gün içinde bazen 2 .
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ates ve oksuruk olursa goturebilirsin cnm fazla belirti beklemeye gerek yok
tarafından
Oyy yavrumm benim neler çekmiş kıyamam çok geçmiş olsun canım :( su topladığı yerler gectimi ?
(1,763 puan) tarafından
Evet cnm hem antibiyotik degistirildi hemde alerji ignesi yapildi hastanede snra kendiliginden söndu yani o bir gun ateslenmesi disten diye dusunuyorum doktorda bogaz enfeksiyonunu dise bagladi cunku
tarafından
İnşallah birdaha böyle birşey yasamaz bebesin ❤️❤️ rahat diş çıkartır inşallah ağrısız sancısız ❤️❤️
(1,763 puan) tarafından
Amin kuzum hepimizin melekleri insallah kalp kalp:))
tarafından
İnşallah canım benimm ❤️☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
19 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
20 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.

380,025 soru

11,375,828 cevap

34,862 kullanıcı

...