0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (1,233 puan) tarafından

Eşim evlendik evlenelim ailesi bizden ilk gelir Bi gun hatunum kalk cocuklrı al gezmeye gidelim demez ailesi derse onlarla giderz bugun görümce aradı boşanmış oda abi gel cıkalm cok sklym diyo neyse bnde cıcukları aldm onla kaynnmlar cıktm görümce hazrlanim cıkalm senle diyo bndw dedmki cocklar annelerle kalır ufağı 1 yaş da onu alrm gelirm sizle eşimin tepkisi sen gelme cocuklarda dur diyo yeminle bıktım kaynana filan dinlemedim cıktm cocuklarda eve geldim eşim gelmiş üstüne noldu diyo seni gezdirym yetmiyomu diyo ya sorun bende sanki davranıyor sonra cıktı giti görümce mn yanına aralarında 1 yaş var o cagırsa gider Bn gidelim desem cocklar var bıktım napmalıyım Bi akıl ya :'(

5 Cevaplar

+1 oy
(15,828 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Görümcenin gönlünü göreceğine önce senin gönlünü gorsunnn beyefendii ben olsammm karşıma alır sert bı sekilde konusurdummm.....
(1,233 puan) tarafından
Anlamıyoki anlasa zatn bu durumda olmazdık
-Reklam-
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Hiç bişey yapma zaman ona anlatır kuzum
(1,233 puan) tarafından
Cok yoruldum artık sus sus bittim :(
0 oy
tarafından
İşin zor bacım ne diyim Allah yardımcın olsun aklı basina gelir ama o zamnda çok geç olur 
(1,233 puan) tarafından
Gercekten öyle
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ben olsam sert Bi şekilde konusurdum canım senin tepkini en başta vermen önceliğin sen oldugunu çocukların oldugunu her zaman söylemen lazımdı ne demek bacısını gezdirsin sen evde çocuklarla dur desin okurken sinirlerim bozuldu valla asla tahammül edemem yerinde olsam anlayana kadar konusmazdım bu şekilde davranması çok yanlıs Bi erkek için eşi çocukları her şeyden önce gelmeli 
(1,233 puan) tarafından
Maalesef ona göre öyle deil
(4,171 puan) tarafından
Konus canım al karşına yaptığın çok kırıcı de yoruldum bu tavrından de gerekirse anlayana kadar konusma eninde sonunda o da görecek yanlıs yaptığını
(1,233 puan) tarafından
Konuşulmuyor hep Bn haklym
(4,171 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun o zamn canım
(1,233 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(907 puan) tarafından
Her zaman böyleyse sorun canım , ama kız kardeşi boşanıyor belliki dertleşmeye ihtiyacı varmış çocuklar oluncada durmazlar konusamazlar rahat rahat belki o yüzden demiştir, ama genel olarak böyle ise büyük problem.
(1,233 puan) tarafından
İki senedir boşanmış yeni deil

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 1,031 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 295 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde nilay karasu22. (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 526 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu