+1 oy
1,028 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşimle demn msjlasıyoduk. İşe gitti bugn gececi

Neyse konuşurken bana bi anda görünüş olarak ta bi b.ka benzemiyosun ama olsun seviyorum fln dedi. Yıllarca peşimden koşan adam evlendik bide çocuk yaptıktan sonra bana dediği lafa bak. Ben efekt güzeliymişim. Efektli fotolarla kandırmışım onu. Fotolardaki kız değilmişim hatta konuştuğu en çirkin kızmışm. Doğum yapalı 3 ay oldu. Kilom 75 boyun 1.65. Çok üzüldüm üzülüyorum.. Ne yapacağını bilmeyen kırgın bi kadınım.. Üzgünüm özgüvenm gitti

46 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Açsın da kendi kıçına gülsün terbiyesiz. O nasıl laftır öyle. Sen ne dedin bunlari deyince. İtin g*tune so kaydın. Ayy sinir oldum
tarafından
Abes bir kilon yok ki. Hem nice tontis bayanlar var çok güzel olan..Madem filtre ile kandırdığını ima ediyor. O filtrelerdeki gibi makyajın içine düş sende. :)
tarafından
Onada izin vermiyor makyaj yapınca kıskanıyor.
(27,357 puan) tarafından
Helena tatlım senle benim kafa aynı eh kalp kalbe karşı jejsjj
tarafından
Of sorma normalde hiç ağzımi bozmam ama bu tarz şeylere dayanamıyorum :D
(27,357 puan) tarafından
Ay bende shhshs zehrimi kusuyorum sonra kötü ben oluyorum dksjjs
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aman aman bir kilon yok sinir oldum eşine heeee
tarafından
Zayıflycam karar verdm
0 oy
(932 puan) tarafından
Bunun size ne hissettirdiğini açıkça dile getirin bence eşinize karşı 
tarafından
Dile getirdim
0 oy
(916 puan) tarafından
Ayyy sinir oldum şu erkekkerin kendilerini çok begenmelerinden . Yüz verme ağzinin payini ver gelince konuşma da bence bir süre . 
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Rabbim islah etsin bilmiyorum bu erkeklerin gicina evlendiktem sonra ne batiyor
tarafından
Rahatlık
0 oy
(961 puan) tarafından
Sen de bunlaeın karsısında birşey demedin mi? Kendi doğurup, kendi hamile kalsaydı. Ya da versin parayı herşekilde güzel olursun
tarafından
Aynen tüylermden rahatsız ver lazere gidim para yok der. Burnm büyükmüs ver para ameliyat olm param yok. Çatlaklarm var lazere gidiym param yok. Eeee
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ayyy nasıl böyle şeyler söyler..... Pess
tarafından
Söylüyolar iste bacım agzmza bile s.ıcıyolar
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Yav bı s.git surdan sanki sen brad Pitt diyeydin. 
tarafından
Kendini begenms
(13,099 puan) tarafından
O kendini beğensin canım boşver. Bende ömrümde en tipsiz adamla evlendim deyip boz kendilerini birşey zannediyor bu erkekler
0 oy
tarafından
Canlı canlı gördüğünde de mi efekt tutuyomus yüzüne.  Hiç acıma sende ona söyle bul zayıf noktasını vur yüzüne.  Daha lohusa sayılacak yeni bir anneye bunlari söyleyen adamdan ne beklenirki
tarafından
Aynen öyle canlı kaç kez gördü ne bu smdi anlamıyorm
0 oy
(346 puan) tarafından
Böyle adamı boşarım bu kadar basit ! 
tarafından
Bacım boşamak kolay mı bu kdr
(346 puan) tarafından
Vallah beni beğenmeyen beni bu kadar küçümseyen bir adamla devam etmem ben
Gururum her zaman öndedir herkesin kendi düşüncesi benim için çok kolay...
0 oy
tarafından
kalbi kötü  bence istedigi gibi olsanda begenmez küstah 
tarafından
Aynen öyle
0 oy
tarafından

Terbiyesiz yhaa 

(7,993 puan) tarafından
Ya senin her yoruma yha yazmana bayılıyorum ajdjwjwwj
0 oy
tarafından
Kendisi bi halta beziyor mu bari terbiyesiz ahlaksız dengesiz bi kocan var kusura bakma bacım daha neler yazardım da işte kocan dir yine.
tarafından
Yakışıklı bir polistir kendisi
tarafından
İçi b•ktanmış her tarafından yakışıklılık aksa ne olur
tarafından
İşteeee çekiyorz mecbur
tarafından
Bacım dik dur ver sende cevabini yakışıklılık görecelidir. Sonuçta kime göre yakışıklı ona bakar.
Sana filtre ile tavladın beni diyorsa görüntün olacağına aklın olsaymış kanmasaymışsın de mesela o seni dış görüntü ile vuruyorsa sen zekanla vur :)
0 oy
tarafından
Eşin böyle yaparak kendi kusurlarını kapatmaya çalişiyo yani bi nevi aslinda kendini beğenmiyor. Sen de ona aynını yap hatasını anlar belki
tarafından
Evet kendinide beğenen bi adam değil ama benden iyi okdgnu düsünüyor
0 oy
(13,102 puan) tarafından
Ozguvenin gitmesin 

Daha da kendini öne çıkar ben güzelim vs diye 
tarafından
Diyorm ama öyle ciddi söylüyoki diyorm doğru söylüyor heralde
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Boyun ve kilon uyumlu canım niye öyle diyor ki ama sakalasmistir seninle ya canım kırılma 
tarafından
Yok bacım kilomu sevmiyor çirkinm ben
0 oy
(7,791 puan) tarafından
500 kilo da olsan sevmis almis cocugunuz var bunlari reme hakki yok.
tarafından
Aynen sonrada toplamaya çalışıyo güya
(7,791 puan) tarafından
Yerinde olsam bende ona laf sokardim.
Mal mulk para tip en cok uzulecegi konu neyse o konuda yerin dibine sokardim.
0 oy
(55 puan) tarafından
Ay İngilizcede bilmiyorum diye okunduğu gibi yazayım Gülün biraz.. kendisi Con Travolta zaar.. senin dengin benmişim daha güzelini hak etmiyomuşsun ki Allah nasip etmemiş otur aşağı haddini bil de.. :||
0 oy
tarafından
Sende eşine bende seni boyle bilmezdim falan de bakalim o anki hali ne oluyo sonrada diyi ver senin az once yasadigin kirginligi ben daha cok.yaşadim erkekler.bi lafla kadini üzmek cokmu hoşlarina gidiyor yaaa.sakin üzme kendini boşuna üzmüş olursun teli kapa sana ulaşamasın gebersin sikintidan rabbim sana sabir.versin bacimm allaha emanetiz
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Vay pislik asıl kendi bı b.oka benzemiyordur. İlişkiye girerken de böyle dusunseymis madem gerçekten aşırı sinir oldum ya

İlgili bir soru bulunamadı

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...