0 oy
1,338 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
Kizlar biz esimle tartistik esik iki gundur soguk davraniyordu gece uyurken sarilim dedim iti beni bugun dukkana yanina gittim konusmadi beimle bende dedim her hallde be bisi yapmisim aksam eve gelmesine yakin duş aldim normade teseturluyum ama esim icin arada evde mini elbise giyerim yine elbisemi giydim makyajimi yaptim geldi markete gitmisti kapiyi actim elinde posetler vardi iceri girdi girer girmez bana kizdi bu ne hal dedi bende uzuldum ister istemez ses etmwdim gittim odaya uzerimi dgistim aglaya aglaya makyajimi sildim oda mutfakta esyalari yerlestirdi bende gectim odada uzandim gedi neyin var diyor bisi demedim sonra ısrar eti kac gundur soguk davraniyodun belki ben bisi yapmisimdir ozur amaci ile hazirlandim sende yuzume bile bakmadan bu ne hal dedin on kirildim dedim suc sende degil bende dedi ben niye sen demeden market aliaverisi yapacam felan dedi cikti gitti simdi suc kimin siz soyleyin ama bana gore ***** olan benim suc benim kim bana dedi ki git hazilan aptalim ben cidden aptalim 4 aylik hamileyim bide berdeyse 1 senemiz dolacak 1senedir annemden emdigim sut burnumdan getirdi her defasinda syclu ben oldum ses etmedim ilk evlendigim zaman 85 kiloydum simdi 65 kilo oldum uzuntuden bisi yiyemez hale geldim kimse beni tanimiyor yuzu  cokru hortlak gibi oldum gecen defa bir bebegim öldu olmeden onceki ki gunde yine benimle kavga eti boyle bebegim gitti benden yine ayni sey olacak diye korkuyorum be ne yapayim kendimi oldurmek istedim kac defa elimden hap alldi jiet aldi brakmadi bosanalim dedim onun babasi ve benim babam engel oldular daha 19 yasindayim hayatan sogudum nefes alaaz hale geldim ben surekli etrafa neşe sacan insan ruh gibi oldum ben ne yapacam boyle siz bir akil verin lutfen olmeyi o kadar cok istiyorum ki bir Allah bilsin 

20 Cevaplar

+1 oy
(55 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ölmek isteyenlerde ne çok oldu valla ergenlik mi nedir sizlerdeki anlamıyorum. Senin hayatın başkasından daha mı önemli? Hemde hamilesin yani. Birde şu var ki sen kendine değer vermiyorsun ölmek istiyorum diyorsun ya kocandan değer bekleme boşuna..kendi kendine vermediğin değeri kocanda vermez sana. Hayat kocadan ibaret değil yahu 
(659 puan) tarafından
Benim ondam zere kadar beklentim yok su karnimdaki yavrum olmasa coktan ondanda ailemden kacmistim ama yavrum var onun icin sabir diyorum hep
(295 puan) tarafından
Bu hayatta zaten birinden beklentin var olarak yaşarsan sen zaten yaşamıyorsunki kuzum..Bak ne güzel diyorsun bebeğim icin varım o zaman kalk silkelen kendine gel ben ne yaoıyorum böyle de..Ye ic yat onu görmemezcilikden gel bebeginle sohbet et konuş..Sadece kendinden ve bebeğinden bahset bol bol dua et canım..
-Reklam-
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Bebeğini düşünmen gerekiyor sen de o ne yapıyorsa aynısını yap takma gör bak o halini görünce nasılda yanına geliyor yüz verirsin ayıya gelir sicar halıya derler. O yapmış sen susmussun alışmış tabi yazık ya 
(659 puan) tarafından
Ben her yolu denedim ya diyorum sevmiyosan istemiyoraan giderim cikarim hayatindan yeterki sen iste yapma Allah rizasi ici  yapma diyorum kjziyor oyke sey omaz diyir
(15,582 puan) tarafından
Bak diyorum ya sende onu umursama sevdiğini çok belli etme mesela
(659 puan) tarafından
Artik icimde sevgiye aska dair zere kadar bisi kalmadi
(15,582 puan) tarafından
Bebeğini düşün onun bir suçu yok günahsız belki bebek olursa düzelir herşey
(659 puan) tarafından
Inslh tek umudum o  zaten
0 oy
tarafından
Nerden buldun eşini sen
(659 puan) tarafından
Gorucu usulu oldu bir komsumuz vesile oldu hayatimi mahf eti o kadin  her gorusimde soyluyorum mahf etin hayatimi diyorum bittirdin gencligimi
tarafından
Çok erken yaşta evlenme istediğin neydi canım? Hep mi böyleydi
(659 puan) tarafından
Degildi ben evelen denildiginde insanlari evden kovardim evlenmek dunyada isteyecegim son seydi ama nasil oldu bilmiyorum geldi konustuk cok iyi bir insan ilarak taniti kendini sonra degiti git gide
0 oy
tarafından
Her zaman mi böyle kotu davraniyordu yoksa son zamanlarda mi oldu ? Eger basindan beri boyleyse degismesi için dua et yapcak bise yok ama sonradan bu hale geldiyseniz nazara gelmis olabilirsiniz
(659 puan) tarafından
Evlendigimizin bir haftasina iyidi so ra kayinvalidemlere gidip gele.ye basladik degisti duzeldi sonra yine boyle oldu 1 sene ici de 3 defa bosanma asamasina geldik
tarafından
Odun demekki Allah yardimcin olsun canim insallah düzelir
(659 puan) tarafından
Inslh ben artik kadiramiyorum surekli bayilip dusuyorum binyem kaldirmiyor bu kdar seyi
0 oy
(2,082 puan) tarafından
Baya düşüncesiz davranmış oturup konuşmak lazım cnm benim eşimde çoğu zaman öyle huyu hiç değişmiyor değiştiremedim haksız iken kendini haklı duruma getiriyor 
(659 puan) tarafından
Konuşulacak bir insan degil cok konuatum olmuyor
0 oy
(61 puan) tarafından
Fazla ilgilenme canim o zaman o sana yaklasir sureklide sucu kendinde arama bunu bilerek yaptiriyolar intihat falanda dusunme hersey olacagina varir kimse benden kiymetli deyil diyeceksin once sen sonra bebegin sakin unutmaa inan bana yasadiarima dayanarak bunlari yaziyorum
(659 puan) tarafından
İlgilebmedim yine ayni dinayada gorebileceginiz en acimasiz umursamaz insan
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Bunları yasayacak kadar büyük ne sorununuz var
(659 puan) tarafından
Bilmiyorum ki sudan sebep hep eskiden annesi surekli bize karisrdi simdi oda yok sorunu ne bilmiyorum
(3,149 puan) tarafından
Annesi nerde
(659 puan) tarafından
Yan apartamanda oturyir :( kac defa tasinalim gidellim dedim ben ailemi brakmam dedi
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Sorun ne ki bu kadar öncesinde ne için tartışmıştınız
(659 puan) tarafından
Ailesi icin annesi surekli beni sikayet ediyordu ona oda sinirlenip bana patliyordu
0 oy
(295 puan) tarafından
Yanlış anlamada ben şu ölmek isteyenleri anlamıyorum canım diğer taraf tatil cennetimi bu kadar kolaymı Allahın verdiği canı almak..Maden ilk bebeğini eşin yüzünden kaybetmişsin niye sorunları çözmeden bebek yapıyorsun canım amacım seni yargılamak defil okudum ve çok üzüldüm ..Konusarak anlat iyilikle yanaş sen kendine zarar vererek eşinin karşısında küçük ve güçsüz zayıf düşüyorsun..Erkekler böyle kadınları sevmez karşıaında güçlü ol..He canınımı sıktı kendine zarar vermeyi degil ona zarar vermeyi düşün alma kars8na konuşa ilgilenme sen beni üzüyorsan bebeğimi düşünüyorum senin yüzünden onu üzemem de yemegini ye otur kalk yat biraz görmemezcilikten gel..Ne demek hata benim çek git sonra hata seninse düzeltmeyi bileceksin..Baban seni nasıl ikna ediyor bosanmamaya jiletle keseceğim demişsin ama babalar barıştirdı diyorsun..Anlamıyofum evlat ölene kadsr evlattır ya evlendirene kadsr degil.. Allah yardıncın olsun canım inşaallah..
tarafından
Kardeşim sen nye her yoruma güdüyorsun olayın ciddiyetinin farkında mi deglsin ben anlamadm ki yazik gunah yapmayin ya
(638 puan) tarafından
Senin üzerine vazife mi? Teşekkürler.
tarafından
Evet muslumanin muslumani uyarmasi gerekk  .
(638 puan) tarafından
Tamam benden uzakta kumda oyna sen
tarafından
Ne kadar saygısız bir insansin yazıklarlar olsun Allah a emanet ol bayan başkada diyecek biseyim yok sana.
0 oy
(843 puan) tarafından
Canım önce bi düşün neden kendine zarar verecek davranışlar yapıyosun. Lütfen önce kendine değer ver sen bir bireysin. Herkes gibi seninde yaşamaya hakkın var. Eşin öyle böyle yaptı diye kendine kıyamazsın. Bebeğin için çok üzüldüm. Umarım şu anki hamileliğin sağ salim tamamlanır ve bebişini kucağına alırsın inşallah. Zaman zaman erkekler böyle saçmalar. Sen yapman gerekenleri yap birşey yokmuş gibi devam et eşin haklı olsun olmasın sen artık bir annesin. Hamileliğinin iyi geçmesi için stresten sinirden uzak dur lütfen. İnşallah oda ıslah olur. İnan ben seni çok iyi anlıyorum. Ben evliliğimin belki 4 senesini alttan alarak günlerce ağlayarak geçirdim. Ama artık oturdu ilişkimiz. Zaten zamanla çocuktan sonra iyice olgunlaşıyosunuz. Sabret kuzum allaha emanet ol...
0 oy
tarafından
olmeyi bu kadar neden dilinize doluyorsunuz ki es icin bide umursama bu kadar bsk o senin peşinden gelecek
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bi düzgün oturup konuşmamışsınız bile durduk yere eşinin öyle davranması çok gereksiz onun yerine hatan varsa yüzüne söylemeli. He yoksa ve kocan böyle davranıyorsa bişey gözüne batmıştır belki 
(659 puan) tarafından
Bende anlamiyirum ki ne istiyir sevmiyorsan istemiyorsan bosanalim diyorum yok diyor o zmn diyorum ne istiyorsun bisi demiyor
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Arap saci gbi bsey :ermm:

0 oy
(142 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun ...tesetturlusunndiye evdede öyle gezicek deyilsinki bende tesetturluyum ama evde tamam başka...tabii yalnız yaşıyorsan nasıl istersen öyle giyersin 
(659 puan) tarafından
Tabi bende oyle gezmem hayata evde tekim zaten maksat onun icin suslenmek olsun istedim ona ozle olsun
0 oy
tarafından

Çoküzüldüm aglamaklı oldum resmen canim madem gecinemiyosunuz neden çocuk düşünüyorsun baksana şunun sana yaptıklarına bu arada birinci çocuğa ne oldu eşinle kavga ederken mi kaybettin öyleyse ikinci bir cocuk çok ciddi anlamda olmamalıydı yazık olmaz inşallah o sabiye  

(774 puan) tarafından
Kız neyini merak ettin kızcagız düşük yapmıştır üzüntüden
(659 puan) tarafından
Hamileligim biyunca kavga eti benimle kac defa iti yere kapaklandim en son da doktora gitmeden bir gun once oyle oldu en son bebegin kalbi durdu
tarafından
Ben işde bunu tahmin ettim allah bildiği gibi yapsın o kocanı yazıklar olsun
tarafından
Kızınannesi baksana kadını itmiş bunun için sordum ben köpek herif tamda tahmin  ettiğim şey
(774 puan) tarafından
Elleri kopsun pislik herifin. Hamile kadın itilir mi yaa vurulur mu yaa
0 oy
(134 puan) tarafından
Canım benim bebeğini düşün onun ne suçu var diyorsun ölmek kurtulmak istiyorum ölmek kurtuluş değil Allah sormazmi emanetime niye kiydin diye kulun cehennemi yok aşkım allahin var sabret allah sabredenlerle beraber 
(659 puan) tarafından
İnslh Rabimden  baska siginacak kimsem yok
0 oy
(1,933 puan) tarafından

Eşin bulmuşta bunuyor ona fazla geliyorsun canım bi tane bakımsız düşüncesiz dağınık kavga çıkaran biri lazım ona o zaman yola gelir :angry: 

0 oy
tarafından
ALLAH yardımcın olsun ne yapsan yaranamiyoz okadar hazırlamışsın  dediği lafa bak insanın kalbi tabi param parça olur sen bence boşver çocuğunu düşün  inşalla düzelir  
0 oy
(774 puan) tarafından
Canım durumunu anlıyorum. Bazı erkekler içlerinde yaşıyor ne yaşıyorsa. Kafasındakileri söylemiyor. Kendini ifade edemiyor. Belli ki senin eşin de böyle. Bir müddet üstüne gitme. Bırak sakinleşsin. Somra uygun anı bulup konuşmayı denersin. Sinirli kızgın adama işve cilve pek işlemiyor. Onu iyi zamanlarınızda yapmalısın nacizane fikrim budur.
(659 puan) tarafından
Haklisin ama bir insanin hic iyi zamani olmazmi kk
0 oy
(1,164 puan) tarafından
19 yaşında olduğun için olabilir canım yada evlilik için hazır değildin ben 18 yaşımda evlendim şuan 20 yaşındayım kaynanamlarla birlikte oturuyorum onların bana yaptıkları sana yapılsaydı napardın bilmiyorum beni yanlış anlama sakın bazı şeyleri Alttan alman lazım eşin sana öyle davranıyorsa otur konuş bi daha bi daha bi daha konuş eninde sonunda anlıcak 

Örnek benim eşim 1.5 ay oldu askerden geleli adam çok fazla değişmiş bana demediği laf kalmadı ama ben her defasında konuştum ama anlıyomu hayır ama ben konuşmaktan vazgeçmicem çünkü eşimi seviyorum ve inanıyorum ki oda beni seviyor bu durumda benim fedakarlık yapmam lazım diye düşünüyorum bazen dediği lafları duymuyorum ona karşılık vermiyorum neden sevdiğim için bak buradaki herkes bilir eşimi nasıl heyecanla beklediğimi ama gördüğüm muamele beni çok üzüyor 

Sende sana öyle davranıyosa sen bişey yaptın mı diye düşün bişey bulamazsan işle ilgili bişey olmuştur bi kaç gün tanı ona düzelmezse konuş 

İnşallah aranız tez vakitte düzelir canım benim 
(659 puan) tarafından
Emin ol surekli oyle dusunuyorum 1 sene oldj koskoca bir sene hic mi degismez insan o kadar dil doktum konustum derdimi anlatim herkesi karsima aldim onun icin isten geldiginde yeri geldi ayaklarini yikadim hasta hali.le yatak dosek yatafken bile gece saat 3 te kalktim yemek yaptim kahvesini herseyini yaptim yine yaparim ama bunlar hicmi gozune gozukmiyor anlamiyorum
(1,164 puan) tarafından
Sen herşeyi yaparsın göze gelmez ama sadece bi şeyi yapmazsın göze batar canım bu çoğu şey de böyle
(659 puan) tarafından
Bıktim artik cok yoruldum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 237 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 810 göst.
21 Nisan 2019 Aile kategorisinde Nur3 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 518 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 83 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...