0 oy
4,524 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Koymazsam beze yapisirmi acaba

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk gunler koyman gerekiyor. Değdiği zaman  canı acır 
-Reklam-
0 oy
(5,803 puan) tarafından
3. Gün çıkarmıştım yeğenimden tabi o daha bebekti diğer yeğenim büyüktü tuvalet alışkanlığı vardı diye sünnet kilodu aldık 1 hafta giydirdik.. Sonra zaten normale döndü 
0 oy
(695 puan) tarafından
3 gün kullanmistik sonrasinda krem we kantaron yagina dewam ettik  toplm 1 hafta snra onlrida biraktik 
0 oy
tarafından
5 gün cnm koy
0 oy
tarafından
Kaç aylık cnm çok kullanma en fazla 2 gün onun yaptığı çiş onu iyileştiricek tekra bağla bezle doktorlar öyle soyluyo
(37 puan) tarafından
18 aylik  canim bezlede yapismaz demi
tarafından
Yok cnm yapışmaz kantaron yağı ve patikon kullan hiç bişey olmaz
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Koymanı tavsiye ederim cnm ben 4

.gnu birakmistim
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 17 Kasım'da oldu. Ertesi gün bizde koymaya başladık.  3 gündür bizde koyuyoruz. Üç gün  daha koyacağım. 5 ay 20 günlük
tarafından
Ağlaması nasıl bizde yaptırcaz 4 aylık cuma gotürdüm pyapışıklılık var dedi pipisini ittirdi icinden biraz beyaz bişe cıkti ağladı evdede 3 kere cisini yapinca ağladı sünnetten korktum o zamanda boyle aglıycak bebegim hic ağlamayan bebek ilkkez boyle ağladı
tarafından
0-3 aylık bebekler hiç hissetmezmiz canım o beyazlık iltihap ve mayasir ne kadar erken oldu o kadar iyi biz eve çağırdik doktoru evde mamasını içerek sünnet oldu. İğneyle uyusturunca ağladı sonra oyuncaklarıyla kandirdik. Hatta doktor bir kereligine telefonda çizgi film açın izlesin dedi. Telefonda alibabayi dinleyerek mamasını içerek oldu. 3 saat zaten rahat oluyor iğnenin etkisi geçince çok ağladı. Sünnetten 4 saat sonra calpol verdim. Bir gün çok sıkıntılı geçti ikinci günü rahattı akşama yine huzursuzlandi o zaman bardak koymaya başladık yine ağrı kesici verdim. Bugün 4 gün oldu şükür iyi topladı kendini sizin bebeğiniz de hemen iyileşir bir gün çok ağlıyorlar o kadar.
tarafından
Ay insAllah gecmis olsun sizede
tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
tarafından
4 gün kullandım canım kullan bence daha kolay iyilesiyor
0 oy
(119,066 puan) tarafından
5hun biraktim
0 oy
(4,274 puan) tarafından
Bende 18 aylıkken yaptırdım 5 gün koyduk
0 oy
(724 puan) tarafından
Ben oğlumu 4 aylıkken sünnet ettirmiştim 

Hiç bardak koymadık doktor bezini sürekli değiştirmeyin idrarı  yaranın daha çabuk iğleşmesini sağlar demişti 

2 güne de ağrısı geçmişti 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Biz hiç koymadık canım doktor gerek yok dedi bir tane krem vermişti pasumanda pipisini gelecege yere beze sürüyorduk hiç yapışma olmadı kantoron yağı ve papatya suyu kullandık 
0 oy
(985 puan) tarafından
Öyle bir ihtimal olmazsa karton bardak koy demezler zaten.  Karton değilde köpük bardak kullanmalısin bence karton bardak ıslanınca deforme oluyor . Ben 8 -9 gün kullanmıştım galiba çok büyük kolaylık. 
0 oy
(985 puan) tarafından
Benim klips yontemi ile oldu onuda söyleyeyim 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Valla canım bize doktor hiç karton bardak falan koyun. Demedi direk bağladık öyle doktor her bezi açtığında sarı kantaron yağı ve mustela yada Bepanthol pişik kremi damlat dedi kısa zamanda gecti
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bebegin kucukse hic koymayacaksin canm idrarin asitiyle iyilesiyor zaten eger buyuksek 1 2 yas ve ustuyse o zmn karton bardak koyabilirsin 3 gun yeterli
0 oy
tarafından
1hafta koydum canim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bilmiyorum bizimki klips yöntemi ile oldu
0 oy
tarafından
Dr bize gerek yok dedi koymadık hiçbirşey olmadı beze falan yapışmadı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
23 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpingo!!45 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 817 göst.
8 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berna bora (449 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra.vrlc (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu

377,858 soru

11,309,979 cevap

34,744 kullanıcı

...