0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 11 aylık uyumuyor bi türlü sürekli mız mız  yatırmaya çalışıyorum ayağımda yatıyor gözlerini sürekli ovuyor bi sağa bi sola dönüyor yatmıyor sabahlara kadar 10 kere uyanıyor ayağımda sallıyorum yarım saat girmeden araya tekrar uyanıyor doğduğu günden beri böyle hatırlamıyorum kesintisiz sbaaha kadar uyumuş kızım hiç.böyle değildi sinirleniyorum sonra çok pişman oluyorum.. gündüz uykusu en fazla bir saat kafayı yiyeceğim artık 

12 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Emiyor mu canım yada diş olabilir mi 
tarafından
Ewet emiyor 4 dişi.var şuan diş gözükmüyor ama
(4,889 puan) tarafından
2 sebepte etkiliyordur. Emen bebeklerin birçoğu böyle. Emzik kurtarıcı oluyor. Dişte olabilir farketmiyor bazen insan
-Reklam-
0 oy
(485 puan) tarafından
Gündüz uykuyu aldığı için gecede naz yapıyor  benimki 16 aylık halen daha gece kalkıyor emmiyor mama yiyo ona rağmen surekli enerjik uyku yok yani gündüz tek uykuya düşür canım iki saati geçmesin gece erken uyur düzene köy nasıl alisirsa öyle valla
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Şuan bende aynı durumdayim sinirden ağladım Allahım ne günah isledimde bu çocuk uyumuyo
0 oy
(1,000 puan) tarafından
15 aylık oldu oğlum da aynı doğduğundan bu yana uyku problemi var ..hiç bir saat deliksiz uykusu yok sürekli sürekli uyanır ... Bitik haldeyim başımı yastığa koyuyorum o kalkıyor ... Biraz önce sinirden uykusuzluktan ağladım..hiç yardım edenim yok bir saat bakanım yok eşimde bile durmuyor sürekli beni istiyor emmek istiyor... Açlıktan deyil bu arada memekolik.. böyle giderse tez zamanda biraktiracagim dayanacak gücüm kalmadı artık
0 oy
tarafından
Offf gel sarılak bacii..:(( 

Benim oglanda aynı kızlar ne güzel yattiuyudu bus saat oomus hala uyku yok. Dış ciimadi daha acayip kaka yapıyor iki gündür ishal degil ama anlmadim gitti
0 oy
(87 puan) tarafından
Sabır canım bazen son raddeye geliyoruz ama hep bugunlerin geçicegini düşün Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Cok mu yoruluyor acaba gün içinde 
0 oy
(550 puan) tarafından
Destekli uyutuyorsan ondan da olabilir
0 oy
(25 puan) tarafından
Aynı ay anlattıkların aynı cinsiyet bile aynı kurban olayım bı çözüm bulursan banada söyle gece 3 de fln yatar sabah 7 de ayakta bu aradaki uykusunda hep döner ımmm ımmm ne yapacağım bilmiyorum
0 oy
(704 puan) tarafından
Kızım. 2 yaşnda hala öyleyiz bazen çok yoruyor emmiyor gece beslenmeside yok zevk için kalkıyor tamamen ayaklanıyor mesela 2 de kalkıyor 5 te yatıyoruz snra 7de ayakta smdi bide hamileyim çok zor oluyor uykusuzluk 
0 oy
tarafından
Olsun kuzum sabırlı ol öyle böyle büyüyecek 
0 oy
(669 puan) tarafından
Yedirdiğin şeylerden gaz yapabilir yada senin sütünden biyeri ağrıyodur belki diştende olabilir dişlerine jel sür 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
28 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 328 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 391 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 322 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Npp (224 puan) tarafından soruldu

381,863 soru

11,432,171 cevap

34,997 kullanıcı