0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (296 puan) tarafından
Kaynanamgil oğluna ulaşamadığını zaman beni ararlar diye türlü aramazlar geçen eşimle kavga ettim bosancam dedim bunların etekleri tutuştu yok işte ayrilmayin ben seni böyle seviyorum bilmem ne beni yağlıyor yalan ne zaman onlara gitsek oğulları ile beni ayırt ediyor yani bir yabancının evinde olduğunu hissediyorum bana sormaz sevdiğin yemek var mı yapalım mi diye bu sefer kavgadan sonra aramsya başladı açmak istemiyorum aramadı aramadı etekleri tutusunca aramaya başladılar buda bana samimiyetsiz geliyor böyle insanlarında sevmiyorum acmiycsmda anlasınlar diğer gelini ağzına sıçtı yine arar sorarlar herşeyinde yaparlar yeni evlim bazen para istiyor eşim daha açar açmaz adam masraflarını sayıyor açıkçası soğudum eşimde aç diyor napiyim

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görüş ama belli bir mesafe de ol hep kendini ezdirecek kadar yumuşak yüzlü davranma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu devirde ne kadar kötü olursan o kadar kıymetli oluyorsun kaynanalara. Konuşmak istemiyorsan konuşma bence. Bizimkiler de eşime ulaşamayınca ararlar genelde ama sorun etmiyorum bende aramıyorum çünkü karşı taraftan da beni aramasını bekleyemem. Para isteme mevzusuna gelince herkesin evi yuvası ayrı artık kendine göre giderleri var bunları sayması normal bence 
0 oy
tarafından
Kayınbabam beni sadece eşime ulaşamayınca arar. Onun aradığını gördüğüm anda açar açmaz alo demekten önce oğluna ulaşamadın demi baba derim güleriz. Yani bu kadar büyük bir mesele yok ki bunda. Bırak arayan arasın aramayan aramasın. Boşanmak sakız oldu şimdi herkesin ağzında. Kolay kolay almayın böyle şeyleri ağzınıza huzurunuz için.. 
tarafından
Çok doğru bir yorum
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Aç ama mesafeli ol 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Arada aç işim vardı felan de
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ayrılmanızdan korkmasının altında ne var? Bazıları yapar yapar ayrılık boşanma konusu girince ağlamaya başlar 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ac cnm nolacak ortada abarti bir durum gormedim anlattigin kadarindsn benim ailemde beni arar esimi degil yani.esimide bana sorarlar yanimdaysa konsuurlar yadanslm soylerler bunlar abartilacak seyler degil.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 654 göst.
23 Nisan 2024 Aile kategorisinde Sezen (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ipek4161 (1,570 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 385 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 145 göst.