0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 buçuk senedir burda oturuyorum çocuğum olana kadar umursamıyorum ama şuan gerçekten sesten kızım uyumuyor yazın sabah 8 de başlarlar 1 e kadar gece bağırış cagiris islik birde yokuş burası tahtaları aliyolar altlarına kayiyolar o biçim gürültü kızım uyuyamiyor kaç defa dedim dinlemiyorlar kafayı yicem şimdide flüt caliyolar ıslık caliyolar ne yapicam ben

9 Cevaplar

0 oy
(119,219 puan) tarafından

ayyy ne hos tipki cocuklugum gibi :D

tarafından
Kız çocuk uyumuyor valla kışı n bile sokaktalar :(ooynamalari tabi cocuktulrlar ama bukadar da ne bilim ya kızımin uyku düzeni yok gürültüden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim mahallede öyle şükür soğudu biraz evlerine girdiler yazın 1000 kere bağırıyordum camdan susun diye 
tarafından
Yok bunlara soğuk işlemez tuvalete bile gitmiyolar eve sokağa işi yolar
0 oy
tarafından

Filmlerdeki gibi cocukluk yasiyolar neguzel :D

tarafından
He valla Ayşecik filmindeki gibi amca eline sopayı alıyor kovalıyor filmde ya bende öyle olcam en sonunda kovalicam :D
tarafından
Filmdeki maca gibi kicini bacagini kirmada :)
tarafından
Ahahshsj valla çocuklar beni taslamasa iyiler kız 20 30 tane çocuktan bahsediyorum :D burası doğu tarafı baya çocuk var
0 oy
tarafından

Biizm kapida calişma var saat 9 baslar aksama kadar gece ztn uyuyamiyorum agridan tam uykum güzel diyorum calişma başliyor gelde kafayi yeme:(

tarafından
Canım az değiller 20 tane çocuk belki daha fazla düşün yanı
tarafından
Dinlemez cocuklarin sesi gitmedigi yerde bebişi uyut cam baca herseyi kapayacaksin
tarafından
Valla heryerde var canım bizim daire ortada biryerde kalıyor tam sokağın içinde diyim birde alt kat
tarafından
Zaten arka tarafa mutfak banyo düşüyor :D
tarafından
Valla.cnm rabbim sabir versin kötü bir durum benim odamda tam anayola bakiyor ve her gün kavga var özellikle geceleri bebiş dogunca kesin cok rahatsiz olacak
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bende yaşadım malesef bu durumu ve çözüm yok :(
tarafından
Oyuzden tasinicam canım valla bizim bütün bina rahatsız valla birde öyle 3 4 tane değil 20 tane çocuk düşün
0 oy
tarafından
Benim cocuk sesleri cok hosuma gidiyo aksine eğleniyorlar ne hos tablet tvden iyi canim bide böyle düşün:)
tarafından
Benim içinde sorun değil ama baya abartiyolar bizim burdaki çocuklar tam kapımın önü yokuş akşama kadarda tahtayla kayilmaz bence canım arabadan daha çok ses cikartiyor
0 oy
tarafından
Uyuyacak çocuk her türlü uyuyor bacım seninkinin uyumayada niyeti yokmuş ama dedigim gibi gürültü de çocuk olmasa bile insan çok rahatsız oluyor 
tarafından
Yok bizim evde çok çocuk olmadığı için sese alışkın değil uykusu uyuyor ama sesten uykusu bölünüyor bu sefer bütün gün huzursuz
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kız bizim burdada tahtalarla kayıyorlar aynı yerde mi oturuyoruz yoksa
tarafından
Ahahahahha olabilir kız :D sen nerde oturuyon
(1,556 puan) tarafından
Bursa :)
tarafından
Ben İstanbul canım :D
(1,556 puan) tarafından
Tutmadı desene:D
tarafından
Ama akrabalardır kesin bu mahallenin çocuklarıyla çünkü aşiret çocuğu bunlar ahahha
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ev sizin mi sizinse ses izalasyonu yaptırın cam olarak da ses geçirmez takın çocuklar elbette ki sokakta oynayacak 
tarafından
Kız bizim herşey var yeni bina :D
tarafından
Ona rağmen ses geliyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 594 göst.
0 oy
24 cevap 565 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 575 göst.
27 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 868 göst.
12 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu

378,915 soru

11,341,800 cevap

34,808 kullanıcı

...