0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kizlar annem covid oldu şuan eklem ağrısı var çok fazla grip gibi tat koku kaybı var ne yapması gerekiyor ne kullanabilir basindan geçenler yardımcı olabilir 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım sarimsakli limonlu şeyler yiyin meyve çok tüketin sağlık kabini arayın gelsin size serum taksın . Vitamin ilaçları alın bol su için
-Reklam-
0 oy
(16,779 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun CNm 

Kelepaca varya o kadr iyi geldi ki bize 

Ve her yemek muhakkak.sogan ve sarımsaklı yaptım.

Limon tükettik bol bol
0 oy
tarafından
Hep yattim ballı bir karışım yapmıştı annem onu ictim c vitamini d vitamini her gün yarım saat güneş altında oturdum yememe dikkat ettim 6 gunden sonra ağrılar yavas yavas gidiyor 10 gun.bitiyorr kan sulandirici iğne vurulmasini tavsiye ederim
0 oy
(4,267 puan) tarafından
Valla özellikle bir şey yapamadım çünkü asla midem almıyordu zaten hamilelik bulantım vardı üstüne bir de covit geldi tamamen iştahtan kesildim canım annen bol bol meyve tüketsin portakal mandalina pekmez yesin inan yersen gücün yerinde olursa daha kolay geçiyor ağrı ve ateş için parol kullandım sadece o da Bi nebze azalttı o kadar et suyuna tavuk suyuna çorba içsin kefir içsin bol ev yoğurdu yesin ateşi çıkarsa hafif ılık su ile duş alsın hemen böyle insallah hemen atlatır canım Allah başınızdan eksik etmesin 
0 oy
tarafından
Hapları kullandım ıhlamur zeytin yaprağı çayı taze sıkılmış portakal Mandalin suyu tavuj suyuna çorba bunları yaptım sadece 
0 oy
tarafından
Eşim aşkıydı hiç bir şey yapmadan atlattı teyzemlede aşı yoktu o zaman soğan sarımsak mandelin portakal kekik çayı ada çayı ıhlamur bunları bol bol tüketti 
0 oy
(4,639 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizim de başımızdan geçti, bak buraya yazdım ben bir kaç tavsiye:

https://annelertoplandik.com/forum/8616806/korona-icin-tavsiyeler
0 oy
(1,621 puan) tarafından
D vitamini kullansin bol meyve sebze iştahı yoksa c vitaminini de tablet kullansin kemik suyu tavuk suyu bol su canım inşallah en kısa zamanda toparlar
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Paça çorbası bolca tüketsin.. Meyveyide öyle tüm meyveleri sıkıp suyunu içirebilirsiniz.. Birde annenin kronik hastalığı yoksa hatmi çiçeği demleyip 1 bardak içsin yada direk kış çayı alın karışım olarak ondan içsin.. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 244 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde HicKimse. (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
0 oy
4 cevap 206 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 763 göst.

396,319 soru